Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι άσε είμαι διακοπές και έχω μείνει πίσω :P
Έχει και πολλά επισόδεια κάθε σεζόν:/
Και κάτι ακόμα....

ΨΌΦΟΣ ΣΤΗΝ ΚΆΘΡΙΝ:mad:

χαχα κατάλαβα! καλύτερα πιο πολλά επεισόδια να το χορταίνεις!!! ;-) μη βιάζεσαι πάντως να δεις τον klaus τώρα έχει και δικιά του σειρά να τον βλέπουμε πιο πολύ :D
η Katherine στο τέλος του 4ου κύκλου παθαίνει αυτό που πραγματικά της αξίζει!!!
τώρα αναμένουμε τη συνέχεια σε 2 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
ακυρο αλλα εχω κολλησει με τη σειρα mumb3rs. εχω κατεβασει και τους 6 κυκλους και ειμαι στο 10ο επεισοδιο του 5ου κυκλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χαχα κατάλαβα! καλύτερα πιο πολλά επεισόδια να το χορταίνεις!!! ;-) μη βιάζεσαι πάντως να δεις τον klaus τώρα έχει και δικιά του σειρά να τον βλέπουμε πιο πολύ :D
η Katherine στο τέλος του 4ου κύκλου παθαίνει αυτό που πραγματικά της αξίζει!!!
τώρα αναμένουμε τη συνέχεια σε 2 μήνες...
Τι παθαίνει;;;;; *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τι παθαίνει;;;;; *.*

είσαι σίγουρη ότι θες να μάθεις από τώρα? είναι από τις μεγάλες εκπλήξεις του φινάλε και του 4ου κύκλου!!! για αυτην ειδικά είναι χειρότερο κ από θάνατο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αναμενουμε σε ενα μηνα supernatural season 9 , ncis season 11 και the walking dead season 4 για να παρουν φωτια τα torrents !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι άσε είμαι διακοπές και έχω μείνει πίσω :P
Έχει και πολλά επισόδεια κάθε σεζόν:/
Και κάτι ακόμα....

ΨΌΦΟΣ ΣΤΗΝ ΚΆΘΡΙΝ:mad:
Γιατί βρε συ; Αν και πάω πολύ την Ελένα, η Κάθριν απλά δεν υπάρχει. Ελπίζω τώρα που θα μπω στην 4 σεζόν να την δείξει όσο την έδειχνε και στον 2ο. Η Κάθριν... είναι απερίγραπτη. Έχει πονηριά, παίζει με τους 2 Σαλβατόρε, ξέρει να γοητεύει και και και.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Σήμερα γύρισα από διακοπές και έχω να δω 3 καινούργια επεισόδια (Suits, Dexter, Breaking Bad) :P
Ξεκινάω με Dexter, συνεχίζω με Suits και κραταω το Breaking Bad για το τέλος να το δω με την άνεσή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
The Walking Dead...απλα δεν μπορεις να σταματησεις..Παρο ημουν και ακομα και εκει εβλεπα.Την προτεινω ανεπιφυλακτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
είσαι σίγουρη ότι θες να μάθεις από τώρα? είναι από τις μεγάλες εκπλήξεις του φινάλε και του 4ου κύκλου!!! για αυτην ειδικά είναι χειρότερο κ από θάνατο :D

Χαχα, όντως πολύ μεγάλη έκπληξη!πολύ το χάρηκα...άντε δεν μπορώ να περιμένω να αρχίσει η επόμενη σεζόν!!!:redface: :clapup:

The Walking Dead...απλα δεν μπορεις να σταματησεις..Παρο ημουν και ακομα και εκει εβλεπα.Την προτεινω ανεπιφυλακτα

Μπορείς να μου πεις λίγο γενικά τι υπόθεση έχει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μπορείς να μου πεις λίγο γενικά τι υπόθεση έχει;;
zombie apocalypse...δες το οσο cult και αν ακουγεται,αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
είσαι σίγουρη ότι θες να μάθεις από τώρα? είναι από τις μεγάλες εκπλήξεις του φινάλε και του 4ου κύκλου!!! για αυτην ειδικά είναι χειρότερο κ από θάνατο :D
Ναιιι *.* έλα ρε πες θα σκάσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχα, όντως πολύ μεγάλη έκπληξη!πολύ το χάρηκα...άντε δεν μπορώ να περιμένω να αρχίσει η επόμενη σεζόν!!!:redface: :clapup:



;
Αα εγώ για το tvd δεν έχω πολλή αγωνία, εμένα με νοιάζει τι θα γίνει με τον Κλαους και την Καρολαιν και το παιδί του :D Αν και νομίζω έπρεπε να το πάρει η Ρεμπεκα αλλά και έτσι καλά έκατσε η ιστορια...

Ναιιι *.* έλα ρε πες θα σκάσω :P

Γίνεται άνθρωπος :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
The Walking Dead...απλα δεν μπορεις να σταματησεις..Παρο ημουν και ακομα και εκει εβλεπα.Την προτεινω ανεπιφυλακτα
Για εμενα οση τηλεθεαση εχει κανει το walking dead συνολο δεν το εχει κανει καμια σειρα σε 3 χρονια.Στην 4η σεζον θα σπασει τα κοντερ να μου το θυμασαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γίνεται άνθρωπος :clapup:
Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα υπέρτατο :hehe:

Ο ελάιζα είναι άψογος. Έχει γαμάτο ύφος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ο ελάιζα είναι άψογος. Έχει γαμάτο ύφος :P
Είναι μανάρι.
Και είναι πιο δυνατός από τον Κλάους μπίτσιζ που σας αρέσει.:P
Μόνο που δεν τον σκοτώνει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Λοιπόν: Απο τις σειρές που γράφω κάτω, τις περισσότερες τις έχω δει ολόκληρες, άλλες τις έχω δει μισές, και άλλες 5-6 επεισόδια απο την κάθε σειρά, αλλά τις παράτησα γιατί ήταν μάπα (όπως το TeenWolf)
24, Alcatraz, Ben Hur, Californication, Chuck, Cleveland Show, CSI, Demons, Dexter, FlashForward, Friends, Futurama, Grey's Anatomy, Hawaii 5-O, Heroes, HouseMd, It's Always Sunny In Philadelphia, Kyle XY, Lost, Make It Or Break It, Metalocalypse, NCIS, Numb3rs, One Tree Hill, Pretty Little Liars, Roommates, Spartacus: Blood and Sand, Teen Wolf, The Diary Of Anne Frank, The Mentalist, The Vampire Diaries, Under the Dome, Warehouse 13,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είναι μανάρι.
Και είναι πιο δυνατός από τον Κλάους μπίτσιζ που σας αρέσει.:P
Μόνο που δεν τον σκοτώνει.:redface:
Κοίτα μανάρι δεν θα τον έλεγα αλλά έχει γαμάτο υφάκι *.*
Και ο κλάους είναι τέλειος.. Κακός αλλά και αυτό υπέροχο είναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κοίτα μανάρι δεν θα τον έλεγα αλλά έχει γαμάτο υφάκι *.*
Και ο κλάους είναι τέλειος.. Κακός αλλά και αυτό υπέροχο είναι :D
Πήγε να ξεκάνει την Μπόνυ (ο Κλάους) και θες να τον συμπαθώ.
Όχι.Βέβαια παίρνει αυτό που το αξίζει.Το σαχλοκούδουνο την Καρολάιν.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Λοιπόν: Απο τις σειρές που γράφω κάτω, τις περισσότερες τις έχω δει ολόκληρες, άλλες τις έχω δει μισές, και άλλες 5-6 επεισόδια απο την κάθε σειρά, αλλά τις παράτησα γιατί ήταν μάπα (όπως το TeenWolf)
24, Alcatraz, Ben Hur, Californication, Chuck, Cleveland Show, CSI, Demons, Dexter, FlashForward, Friends, Futurama, Grey's Anatomy, Hawaii 5-O, Heroes, HouseMd, It's Always Sunny In Philadelphia, Kyle XY, Lost, Make It Or Break It, Metalocalypse, NCIS, Numb3rs, One Tree Hill, Pretty Little Liars, Roommates, Spartacus: Blood and Sand, Teen Wolf, The Diary Of Anne Frank, The Mentalist, The Vampire Diaries, Under the Dome, Warehouse 13,

Εγώ απο αυτές έχω δει: Californication (Μετρημένα τρια επεισόδια:P), CSI (και απο τα τρια, και το Trilogy όποτε προλαβαίνω), Dexter ( 8) ), Hawaii 5-O, Τρία επεισόδια απο Χάουζ, ολόκληρο το Kyle XY αν θυμάμαι καλά, είχα πάθει και κόλλημα με αυτή τη σειρά, και λίγο Vampire Diaries. :P

Είναι μανάρι.
Και είναι πιο δυνατός από τον Κλάους μπίτσιζ που σας αρέσει.:P
Μόνο που δεν τον σκοτώνει.:redface:

Δεν θέλω να ακούω για τον Κλάους απο χτες το βράδυ, δε θέεεελω. :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πήγε να ξεκάνει την Μπόνυ (ο Κλάους) και θες να τον συμπαθώ.
Όχι.Βέβαια παίρνει αυτό που το αξίζει.Το σαχλοκούδουνο την Καρολάιν.:redface::P
Εγώ την συμπαθώ την καρολάιν από τότε που έγινε βαμπίρ :P
Την μπόνι πάλι ούτε καν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top