Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Sherlock. Άψογο.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε γαμώτη σας, βάλτε κανά σπόιλερ εσείς που μιλάτε για tvd!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν θέλω να ακούω για τον Κλάους απο χτες το βράδυ, δε θέεεελω. :cold:
Californication είχα δει ένα επεισόδιο επειδή είχα πιει μόλις αντιπυρετικό και περίμενα να με πιάσει.Το σιχάθηκα. Ειδικά τον Hank Moody.:whistle:
Για πες Ντέσμοντ,σε έπιασε σύνδρομο κατωτερότητας;:P
Είσαι καλύτερος του Κλάους ε.:P
Εγώ την συμπαθώ την καρολάιν από τότε που έγινε βαμπίρ :P
Την μπόνι πάλι ούτε καν :P
Μπόνι και Κάθριν.
Σταθερές αξίες.:P
Δε λέμε κάτι τρομερό για το tvd για να βάζουμε σπόιλερ και να σπάνε και τα νεύρα όποιου χαζεύει το θρεντ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Californication είχα δει ένα επεισόδιο επειδή είχα πιει μόλις αντιπυρετικό και περίμενα να με πιάσει.Το σιχάθηκα. Ειδικά τον Hank Moody.:whistle:
Για πες Ντέσμοντ,σε έπιασε σύνδρομο κατωτερότητας;:P
Είσαι καλύτερος του Κλάους ε.:P
Μπόνι και Κάθριν.
Σταθερές αξίες.:P
Δε λέμε κάτι τρομερό για το tvd για να βάζουμε σπόιλερ και να σπάνε και τα νεύρα όποιου χαζεύει το θρεντ.:P

Καλά Μπόνι μόνο λίγο στο 4ο κύκλο συμπάθησα.Κατα τ' άλλα ΑΧΩΝΕΥΤΗ.
Η Κάθριν μ'αρέσει.Η Ελένα είναι σπαστικιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλά Μπόνι μόνο λίγο στο 4ο κύκλο συμπάθησα.Κατα τ' άλλα ΑΧΩΝΕΥΤΗ.
Η Κάθριν μ'αρέσει.Η Ελένα είναι σπαστικιά :P
Κάνει σαν 7χρονο μαμακιασμένο.:P
Και να σκεφτείς ότι Ελίνα και Κάθριν είναι ρόλοι που τους παίζει ίδια ηθοποιός και η μία είναι γυναίκα με τα όλα της και η άλλη κλαίει μονίμως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κάνει σαν 7χρονο μαμακιασμένο.:P
Και να σκεφτείς ότι Ελίνα και Κάθριν είναι ρόλοι που τους παίζει ίδια ηθοποιός και η μία είναι γυναίκα με τα όλα της και η άλλη κλαίει μονίμως.:P
Ναιιι.Με το που σκάνε μύτη στη σκηνή όμως καταλαβαίνω ποια είναι ποια..Καλή η Nina Dobrev :P

Άκυρο τα βιβλία τα έχετε διαβάσει;
Εγώ μόνο το πρώτο..Μου φάνηκε μεγάλη μάπα..Για αυτό δε πήρα τ΄αλλα.Καμία σχέση με τη σειρά.
Δε μ ' άρεσε όπως έγραφε η συγγραφέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ναιιι.Με το που σκάνε μύτη στη σκηνή όμως καταλαβαίνω ποια είναι ποια..Καλή η Nina Dobrev :P

Άκυρο τα βιβλία τα έχετε διαβάσει;
Εγώ μόνο το πρώτο..Μου φάνηκε μεγάλη μάπα..Για αυτό δε πήρα τ΄αλλα.Καμία σχέση με τη σειρά.
Δε μ ' άρεσε όπως έγραφε η συγγραφέας.
Tα διάβασα όλα (δυστυχώς)όταν πρωτοκόλλησα με tvd.Τι το'θελα...Αίσχος ήταν!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Tα διάβασα όλα (δυστυχώς)όταν πρωτοκόλλησα με tvd.Τι το'θελα...Αίσχος ήταν!:(

Εγώ το χα πάρει πριν δω τη σειρά.Τυχαία όταν είχα πάει Αθήνα.Το ΄δα στα Public και το πήρα γιατί μ'άρεσε το εξώφυλλο :redface:
Αλλά πολύ αίσχος..Όντως.. :P Μου έβγαιναν τα μάτια σε ορισμένες προτάσεις.Σαπουνόπερα και έτσι..
Δηλαδή μία που είπε η Ελένα μου χει μείνει. Νομίζω έλεγε για το Στέφαν "Θα γίνει δικός μου " κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εγώ το χα πάρει πριν δω τη σειρά.Τυχαία όταν είχα πάει Αθήνα.Το ΄δα στα Public και το πήρα γιατί μ'άρεσε το εξώφυλλο :redface:
Αλλά πολύ αίσχος..Όντως.. :P Μου έβγαιναν τα μάτια σε ορισμένες προτάσεις.Σαπουνόπερα και έτσι..
Δηλαδή μία που είπε η Ελένα μου χει μείνει. Νομίζω έλεγε για το Στέφαν "Θα γίνει δικός μου " κάτι τέτοιο.
Νομίζω τα διάβασα το 2009(στα αγγλικά,ευτυχώς,και έτσι φαίνονταν λιγότερο περίεργα αυτά που έλεγαν:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Νομίζω τα διάβασα το 2009(στα αγγλικά,ευτυχώς,και έτσι φαίνονταν λιγότερο περίεργα αυτά που έλεγαν:P)
Χαχα..στα ελληνικά φαντάσουυ :P

Αλλά η σειρά μακράν καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Χαχα..στα ελληνικά φαντάσουυ :P

Αλλά η σειρά μακράν καλύτερη.
Nαι,συμφωνώ απόλυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
zombie apocalypse...δες το οσο cult και αν ακουγεται,αξιζει

χαχα, οκ, θα το κοιτάξω, ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Californication είχα δει ένα επεισόδιο επειδή είχα πιει μόλις αντιπυρετικό και περίμενα να με πιάσει.Το σιχάθηκα. Ειδικά τον Hank Moody.:whistle:
Για πες Ντέσμοντ,σε έπιασε σύνδρομο κατωτερότητας;:P
Είσαι καλύτερος του Κλάους ε.:P

Εγώ θυμάμαι σε ένα είχε πιάσει τον Χανκ συνεχόμενη στύση και κυλιόμουν. :P :hehe:
ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων, και έτρεχε σε γιατρούς.

πσ. Χτες δεν έκανα Κουίν. Ντέμπ έκανα.

πσ.2 στο θρεντ έχει διαφήμιση ντέξτερ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αα εγώ για το tvd δεν έχω πολλή αγωνία, εμένα με νοιάζει τι θα γίνει με τον Κλαους και την Καρολαιν και το παιδί του :D Αν και νομίζω έπρεπε να το πάρει η Ρεμπεκα αλλά και έτσι καλά έκατσε η ιστορια...



Γίνεται άνθρωπος :clapup:

εννοείται ότι κι εγώ ανυπομονώ για originals...
είχα δει όμως μια συνέντευξη των ηθοποιών που έλεγαν το πόσο διαφορετική συμπεριφορά κι αντιμετώπιση των πραγμάτων θα έχει ο silas-stephan από τον κανονικό stephan...είμαι πολύ περίεργη να δω πώς θα αλληλεπιδρά ο silas με τον damon τώρα :redface: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα υπέρτατο :hehe:

Ο ελάιζα είναι άψογος. Έχει γαμάτο ύφος :P
Ότι πρέπει για να σκυλιάσει ακόμα πιο πολύ :D
Ο Ελαιζα είναι πολύ τζεντλεμαν :redface: όταν τον πρωτοείδα φαινόταν πιο κακός και από τον Κλαους αλλά τελικά είναι ο βράχος της οικογένειας ;)
Είναι μανάρι.
Και είναι πιο δυνατός από τον Κλάους μπίτσιζ που σας αρέσει.:P
Μόνο που δεν τον σκοτώνει.:redface:

Εχμ πιο δυνατός ΔΕΝ είναι! Ο Κλαους είναι εκτός από original και υβρίδιο οπότε έχει και εξτρα δυνάμεις σε σύγκριση με τα αδέρφια του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Fringe 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εννοείται ότι κι εγώ ανυπομονώ για originals...
είχα δει όμως μια συνέντευξη των ηθοποιών που έλεγαν το πόσο διαφορετική συμπεριφορά κι αντιμετώπιση των πραγμάτων θα έχει ο silas-stephan από τον κανονικό stephan...είμαι πολύ περίεργη να δω πώς θα αλληλεπιδρά ο silas με τον damon τώρα :redface: :clapup:

ε ναι ρε θα προσπαθήσει να πείσει ως Στεφαν για να δει πως θα πάρει τη θεραπεία από την Καθριν αλλά λογικά οντειμον θα καταλάβει ότι κάτι δεν πάει καλά και θα γίνουν διάφορα... εγώ έτσι πιστεύω! ;) και το φάντασμα μπονι λογικά θα παίξει καποιο ρόλο σε όλο αυτό :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
χαχα, οκ, θα το κοιτάξω, ευχαριστώ.
Το χω δει και εγώ.Πολύ καλή σειρά .Αν και η αρχή και το όλο story είναι πολυχρησιμοποιημένο το walking dead δεν είναι όπως τα άλλα.Στο προτείνω ανεπιφύλακτα. Αν και έχω μείνει στην τρίτη σεζόν.Δεν την τέλειωσα ακόμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Για το vampire diaries (απορίες)

1. Πότε τα φτιάχνει ο κλάους με την καρολάιν;

2. Ο τζέρεμι τι παθαίνει και βλέπει τις πεθαμένες;

Και σχόλιο: Η μάνα του τάιλερ είναι ηλίθια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
αυτόν τον καιρό βλέπω το GRΣΣK
1ο επεισόδιο : https://www.youtube.com/watch?v=9gQUbKZBptI
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top