Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

iDon'tCare

Νεοφερμένος

Η iDon'tCare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ παιδιά έχω κολλήσει με American Horror Story και Pretty Little Liars αυτό το καλοκαίρι. Ιδίως η 2η σειρά σε αφήνει σε πολλή αγωνία και θέλεις οπωσδήποτε να δεις το επόμενο επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έχω κολλήσει με American Horror Story και Pretty Little Liars αυτό το καλοκαίρι. Ιδίως η 2η σειρά σε αφήνει σε πολλή αγωνία και θέλεις οπωσδήποτε να δεις το επόμενο επεισόδιο.
Για το American horror story λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έχω κολλήσει με American Horror Story και Pretty Little Liars αυτό το καλοκαίρι. Ιδίως η 2η σειρά σε αφήνει σε πολλή αγωνία και θέλεις οπωσδήποτε να δεις το επόμενο επεισόδιο.


Εγώ θέλω να δω American Horror Story, στο fox έχει δυο, το σκέτο και το Asylum.
Αξίζει να το ξεκινήσω; Τι πλοκή έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ανατρεπτικότατο τέλος και πάλι!!
Επίτελους Ντέξτερ και Χάνα μαζί

αργούν πολύ τελευταία οι ελληνικοί υπότιτλοι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα δεν μου κάνει streaming το 4ο με ελληνικούς και θα προσπαθήσω σε άλλη γλώσσα. Η Βόγκελ ψόφησε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπάρχουν κι άλλες καλύτερες :P Τώρα το Vampire Diaries το χουν κουράσει.
Εμένα και το Supernatural μ'αρέσει.

Πολυ καλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Άρχισα Arrow, not too shaby αλλά ντάξει δεν συγκρίνεται. Θα άρχιζα Fringe αλλά δεν βρίσκω καλούς υπότιτλους και δεν θέλω με αγγλικούς αυτήν την στιγμή.

Breaking Bad επεισόδιο 2 τέλος, πάμε σε Dexter.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
αμα κατεβάσετε το BSPLAYER βρίσκει μόνο του υπότιτλους , 99% των περιπτωσεων θα ειναι οι απολυτως συγχρονισμενοι , και ελληνικα και αγγλικα και ο,τι αλλο επιλεξετε.Τα βαζει σε ενα φακελο ''Subs'' και αμα δε γουσταρετε bsplayer απλως βλεπετε το επεισοδιο στο vlc.Οι υποτιτλοι θα ειναι εξασφαλισμενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αμα κατεβάσετε το BSPLAYER βρίσκει μόνο του υπότιτλους , 99% των περιπτωσεων θα ειναι οι απολυτως συγχρονισμενοι , και ελληνικα και αγγλικα και ο,τι αλλο επιλεξετε.Τα βαζει σε ενα φακελο ''Subs'' και αμα δε γουσταρετε bsplayer απλως βλεπετε το επεισοδιο στο vlc.Οι υποτιτλοι θα ειναι εξασφαλισμενοι.

Σε 4-5 επεισοδια μου κανει νερα παντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άρχισα Arrow, not too shaby αλλά ντάξει δεν συγκρίνεται. Θα άρχιζα Fringe αλλά δεν βρίσκω καλούς υπότιτλους και δεν θέλω με αγγλικούς αυτήν την στιγμή.

Breaking Bad επεισόδιο 2 τέλος, πάμε σε Dexter.
υπάρχουν σίγουρα υποτιτλοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
αμα κατεβάσετε το BSPLAYER βρίσκει μόνο του υπότιτλους , 99% των περιπτωσεων θα ειναι οι απολυτως συγχρονισμενοι , και ελληνικα και αγγλικα και ο,τι αλλο επιλεξετε.Τα βαζει σε ενα φακελο ''Subs'' και αμα δε γουσταρετε bsplayer απλως βλεπετε το επεισοδιο στο vlc.Οι υποτιτλοι θα ειναι εξασφαλισμενοι.
υπάρχουν σίγουρα υποτιτλοι:P

Το BsPlayer το ξέρω και θα το κοιτάξω. Προσπάθησα με τις συμβατικές μεθόδους και δεν βρήκα, ξέφευγαν λίγο.

Dexter:
Where the hell did "The Brain Surgion" come up again.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το BsPlayer το ξέρω και θα το κοιτάξω. Προσπάθησα με τις συμβατικές μεθόδους και δεν βρήκα, ξέφευγαν λίγο.

Dexter:
Where the hell did "The Brain Surgion" come up again.

Η Βογκελ δεν το έκανε;
πιστεύω 90% πως είναι το αγόρι της Κασι!! Ενώ είχε δει τον Ζακ είπε ότι και καλά δεν τον γνωρίζει στον Κουιν..και κατάλαβε ότι θεωρείται ύποπτος. του την είχε στήσει με το αίμα του, και τον σκότωσε για να μπερδέψει και άλλο τα πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
πιστεύω 90% πως είναι το αγόρι της Κασι!! Ενώ είχε δει τον Ζακ είπε ότι και καλά δεν τον γνωρίζει στον Κουιν..και κατάλαβε ότι θεωρείται ύποπτος. του την είχε στήσει με το αίμα του, και τον σκότωσε για να μπερδέψει και άλλο τα πράγματα
Έχει μία βάση, αλλά έδειξε τη Βογκελ να κρατάει ένα κομμάτι εγκεφάλου και γενικότερα το κόψιμο ήταν άριστο. Μάλλον έχεις δίκιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
επιτελους σας εφτασα,πρωτη φορα βλεπω επεισοδιο dexter μια μερα μετα την air date :P

μια που τελειώνει και η σειρά , λέτε αυτός ο brain surgeon να νικήσει το dexter ; ο,τι και να γίνει πάντως βλέπω νεκρό το ντέξτερ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
επιτελους σας εφτασα,πρωτη φορα βλεπω επεισοδιο dexter μια μερα μετα την air date :P

μια που τελειώνει και η σειρά , λέτε αυτός ο brain surgeon να νικήσει το dexter ; ο,τι και να γίνει πάντως βλέπω νεκρό το ντέξτερ :)
Εγώ βλέπω ευτυχισμένο τέλος μαζί με τη Hannah!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχει μία βάση, αλλά έδειξε τη Βογκελ να κρατάει ένα κομμάτι εγκεφάλου και γενικότερα το κόψιμο ήταν άριστο. Μάλλον έχεις δίκιο.:P
ναι την έδειξε να κρατάει άλλο ένα βάζο από αυτά που της στέλνει ο brain surgeon..βέβαια παίζει να συνεργάζεται μαζί του εναντίον του Ντέξτερ και ας πούμε να επέβλεπε το ''έργο''που του είχε αναθέσει(το τμήμα του εγκεφάλου που πρέπει να αφαιρέσει)
θεωρώ πως αυτός θα είναι ο δολοφόνος..φαντάζει το πιο λογικό σενάριο σε μένα, δεν μπορώ να σκεφτώ άλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ναι την έδειξε να κρατάει άλλο ένα βάζο από αυτά που της στέλνει ο brain surgeon..βέβαια παίζει να συνεργάζεται μαζί του εναντίον του Ντέξτερ και ας πούμε να επέβλεπε το ''έργο''που του είχε αναθέσει(το τμήμα του εγκεφάλου που πρέπει να αφαιρέσει)
θεωρώ πως αυτός θα είναι ο δολοφόνος..φαντάζει το πιο λογικό σενάριο σε μένα, δεν μπορώ να σκεφτώ άλλον
Πράγματι ίσως αυτή είναι ο ηθικός αυτουργός και αυτός το χέρι της, γιατί έτσι όπως είναι αυτή ούτε το πόδι της δεν μπορεί να πάρει, φαντάσου να χρειάζεται να ακινητοποιήσει άνθρωπο. Προβλέπω να καταλήξει στο υπέροχο χειρουργείο του Dexter!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ θέλω στο τέλος την Βόγκελ νεκρή. Μόνο αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ θέλω στο τέλος την Βόγκελ νεκρή. Μόνο αυτό.
Μέχρι τώρα δεν δείχνει , πιστεύω , το πραγματικό της εαυτό , μοιάζει περισσότερη για μία τρελή επιστήμονας. Πιστεύω πως προς το τέλος θα αποκαλυφθούν διάφορα που θα μας σοκάρουν και ίσως καταλήξει νεκρή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top