Πόσο συχνά κλαίτε;

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Σπάνια και για πολύ σοβαρό λόγο.Δε κλαίω γι αυτούς που δεν αξίζουν ούτε καν τα δάκρυα μου..:redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
όταν μου κάνουν ωραία προκαταρκτικά ...στο σεξ :worry:

αυτο τωρα ειναι αστειο;τι ακριβως ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Σπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Κλαίω συνέχεια.Δηλαδή αν δεν μπορώ να κάνω μια άσκηση,αν συγκινηθώ,αν νευριάσω,αν αγχωθώ,αν μου πει ο άλλος το οτιδήποτε.Απλά βουρκώνω και μετα κλαίω.Μου έχει τύχει άπειρες φορές να κλάψω επειδή ο άλλος μου είπε "καλύτερα σου πάει το κόκκινο",πολλές φορές όταν μιλάω με την μαμά μου.Γενικά κλαίω σε καθημερινή βάση χωρίς υπερβολές.Έχω προβληματιστεί με την συχνότητα αυτού του φαινομένου γιατί δεν θέλω να φαίνομαι ούτε η αδικημένη ούτε το παιδάκι που λυπούνται.Κάθε φορά που μου έρχεται κρατιέμαι,κρατιέμαι,και αν δεν μπορώ απλά φεύγω από εκεί που είμαι για να μην με δουν.Είναι φοβερά άσχημο να βλέπεις ένα άτομο με οποιαδήποτε κουβέντα να κλαίει.Δεν ξέρω πια τι να κάνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κλαίω με το παραμικρό.. Είμαι αρκετά ευαίσθητη...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κλαιώ οταν δεν μπορω να λυσω τα f(x) ...κλαιω οταν δεν μπορω να καταλαβω κατι..κλαιώ οταν καθαρίζω κρεμμυδια...και οταν δεν μου μιλάει το αλλο μου <3 <3 <3 .....βασικα οκ κλαιώ συχνα....αλλα ποτε μπροστα σε αλλους χΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Πολύ συχνά. Από τα γέλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Κλαίω συνέχεια.Δηλαδή αν δεν μπορώ να κάνω μια άσκηση,αν συγκινηθώ,αν νευριάσω,αν αγχωθώ,αν μου πει ο άλλος το οτιδήποτε.Απλά βουρκώνω και μετα κλαίω.Μου έχει τύχει άπειρες φορές να κλάψω επειδή ο άλλος μου είπε "καλύτερα σου πάει το κόκκινο",πολλές φορές όταν μιλάω με την μαμά μου.Γενικά κλαίω σε καθημερινή βάση χωρίς υπερβολές.Έχω προβληματιστεί με την συχνότητα αυτού του φαινομένου γιατί δεν θέλω να φαίνομαι ούτε η αδικημένη ούτε το παιδάκι που λυπούνται.Κάθε φορά που μου έρχεται κρατιέμαι,κρατιέμαι,και αν δεν μπορώ απλά φεύγω από εκεί που είμαι για να μην με δουν.Είναι φοβερά άσχημο να βλέπεις ένα άτομο με οποιαδήποτε κουβέντα να κλαίει.Δεν ξέρω πια τι να κάνω....

Κι εγω καπως ετσι ειμαι, αν και αποφευγω να κλαιω μπροστα σε αλλους. Συνηθως ομως κλαιω απο τα νευρα μου και οχι επειδη επεσα και χτυπησα ας πουμε(τοτε δεν κλαιω). Ε μερικες φορες μου την δινει, αλλα τουλαχιστον ξεσπαω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALadinX

Νεοφερμένος

Η ALadinX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Τώρα τελευταία πολύ συχνά και χωρίς λόγο )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧριστίναΤσ

Νεοφερμένος

Η ΧριστίναΤσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
δυστυχως ή ευτυχως αρκετα συχνα.κυριως δακρυζω οταν βλεπω κατι που με συγκινει..σπανια θα κλαψω με λυγμους επειδη ενας χαζος ανθρωπος με πληγωσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Είμαι ευαισθητούλι και δακρύζω εύκολα....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πολύ εύκολα. Είναι ένας τρόπος να ξεσπάσω. Το κακό είναι ότι κλαίω πολλές φορές μπροστά σε άτομα που δεν θέλω να με δουν. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Θα έλεγα πως απλά κλαίω τις πιο ακατάλληλες στιγμές:P Κλαίω όταν είμαι θυμωμένη τόσο που να φτάνω στα όρια της οργής, μπορεί να θέλω να βρίσω ή να χτυπήσω αλλά με πιάνουν τα ζουμιά:mad: Κλαίω γενικά όταν νιώθω έντονα συναισθήματα και δεν μπορώ να τα εκφράσω. Κλαίω σε ταινίες, κλαίω με βιβλία, ειδικά όταν είναι χαρούμενα. Έχω κλάψει κατά την διάρκεια του σεξ:P Κλαίω όταν θυμώνω με τον εαυτό μου για χαμένες ευκαιρίες. Έω κλάψει κοιτώντας την θάλασσα χωρίς λόγο, απλά ήταν πολύ όμορφη. Δεν κλαίω σε κηδείες, ποτέ δεν μπορούσα. Οπότε ναι κλαίω σχετικά συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Κλαιω σε μια συγκινιτική ταινία, όταν περνάω τη φάση αφήστε-με-δε-θελω-να-δω-κανενα-χωρις-να-υπαρχει-ιδιαιτερος-λογος, όταν σκέφτομαι τα παλιά και τα συγκρίνω με τα τωρινά εεε αυτά.
Απαραίτητη προυπόθεση: Να μην είναι κανένας μπροστά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Κλαίω σπάνια, αλλά όταν κλαίω, του δίνω και καταλαβαίνει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλιω συχνα..ειναι ενας τροπος για να ξεσπασω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τα δάκρυά μου εκκρίνονται σε συχνότητα 0.5Hz αν αυτό εννοείς με το "πόσο συχνά".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael99

Νεοφερμένος

Ο Michael99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω κλαιω οταν προκειται να φαω τιμωρια απο τον γυμνασιαρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Όποτε νιώθω υπερβολικά πολύ αγχωμένος - πισεμένος από τα μαθήματα. Ένας τρόπος εκτόνωσης και συνάμα χαλάρωσης. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ πάλι το έχω κανονίσει κάθε κυριακή στις 5.31.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top