Πόσο συχνά κλαίτε;

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Έχω (και) την εξής ανωμαλία στο θέμα του κλάματος: Μπορεί να γίνει κάτι πάρα πολύ σοβαρό και να μην στάξει ούτε σταγόνα.. ενω μια ασήμαντη μακακία να με κάνει να κλαίω για ώρες.

kind of weird.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έχω (και) την εξής ανωμαλία στο θέμα του κλάματος: Μπορεί να γίνει κάτι πάρα πολύ σοβαρό και να μην στάξει ούτε σταγόνα.. ενω μια ασήμαντη μακακία να με κάνει να κλαίω για ώρες.

kind of weird.

Τον οκτωμβριο εχασα τον ενα μου παππου ουτε που εκλαψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Τον οκτωμβριο εχασα τον ενα μου παππου ουτε που εκλαψα

Επειδή πάσχεις και συ απ'την ίδια ανωμαλία ή δεν είχατε και ιδιαίτερα ''καλές σχέσεις'' οπότε δεν στεναχωρήθηκες τόσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγώ το περισσότερο κλάμα που έχω ρίξει στη ζωή μου μέχρι τώρα ήταν πριν 2 χρόνια περίπου στην κηδεία ενός φίλου μου,που χάθηκε πολύ μικρός...τι να σας λέω..αφού μετά για 3 ημέρες είχα τρομερό πονοκέφαλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επειδή πάσχεις και συ απ'την ίδια ανωμαλία ή δεν είχατε και ιδιαίτερα ''καλές σχέσεις'' οπότε δεν στεναχωρήθηκες τόσο;

εχω την ανωμαλια καλη μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
εχω την ανωμαλια καλη μου....

Μάλιστα, δεν είμαι μόνη λοιπόν.
Κι ανησυχούσα οτι είμαι αναίσθητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μάλιστα, δεν είμαι μόνη λοιπόν.
Κι ανησυχούσα οτι είμαι αναίσθητο.

οχι ξερεις πιστευω οτι ειναι απο το σοκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Αρκετά συχνά όταν κάποιος με προσβάλει και με πληγώσει βουρκώνω Κλαίω πολύ όταν κάτι με απογοητεύει και ότι και αν κάνω δε μπορώ να το αλλάξω και όταν πεθάνει κάποιος.
Συμβουλή Αν σας ενοχλεί να καταλάβουν οι άλλοι ότι βουρκώσατε αν κοιτάξετε έντονο φως για λίγο μπορείτε να το σταματήσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κλαίω κάθε μέρα, κάνει καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εχω κανα χρονο να κλαψω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
ΑΣΕΕΕ, ΑΣΕΕΕ κάθε μέρα. :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
κι εγώ σχεδόν καθημερινά, με κάνει και ξεσπάω!!Νιώθω καλυτερα..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το κλαμα για πολλους ειναι ενας τροπος εκτόνωσης... Προσωπικα οταν κλαιω νοιωθω πολυ καλυτερα αλλα και πολυ αδυναμη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
κι εγώ σχεδόν καθημερινά, με κάνει και ξεσπάω
ΑΣΕΕΕ, ΑΣΕΕΕ κάθε μέρα
Κλαίω κάθε μέρα, κάνει καλό!
και γω είμαι πολύ κλαψιάρα γενικά...αλλά με βοηθάει και πάντα νιώθω καλύτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κλαίω κάθε μέρα, κάνει καλό!

:hehe: είμαι σίγουρη :P

ontopic now: Είναι όντως καλή εκτόνωση το κλάμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Μπροστά σε ανθρώπους πολύ, πολύ δύσκολα. Γενικότερα, έχω αποκτήσει ανοσία μπροστά στην ανθρώπινη κακία, το μόνο που μπορεί να με κάνει να δακρύσω είναι η αγανάκτηση μπροστά στην αδικία κ.τλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κλαιω τοσο πολυ που ο λογαριασμος της ΔΕΥΑΡ ερχεται 1 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
είχα κλάψει μια φορά στην πρωτη δημοτικού μετά ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
είχα κλάψει μια φορά στην πρωτη δημοτικού μετά ποτέ

Τώρα σοβαρά θυμάσαι ότι έκλαψες στην... πρώτη δημοτικού? Θέλω την ικανότητα της μνήμης σου :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top