Πόσο συχνά κλαίτε;

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
3 φορές τη βδομάδα μετά το χάπι για την πιέση κατά τις 8 το βράδυ, για περίπου 3,5 ώρες.

Πέρα από τη πλάκα. Παλιά έκλαιγα πολύ πιο πολύ από τώρα. Μετά από κάποια γεγονότα, νομίζω ότι γίνεσαι λίγο πολύ αναίσθητος και δε κλαις με τη μία. ΑΛΛΑ νταξ, πάλι κλαίω, με το οτιδήποτε, απλά το ελέγχω πιο πολύ ας πούμε (λέμε τώρα).
Τις τελευταίες μέρες νομίζω ότι μου τελείωσαν τα αποθέματα δακρύων και δε βγαίνει άλλο, τουλάχιστον τις πρωινές ώρες -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Συχνά για να ξεσπάσω ή μετά από κάποιοι γεγονός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Κλαιω πολυ συχνά... Αν και μπορώ να πω πως είμαι δυναμική και σιχαίνομαι το κλάμα (ναι, όσο παράξενο κι αν σας φαίνεται), κλαίω για τους πιο χαζούς λόγους... Δεν θα κλάψω επειδή μία με έβρισε ή επειδή το αγόρι που θέλω μου γύρισε την πλάτη! Σε κάτι τέτοιες στιγμές κρατάω χαρακτήρα! Κλαίω όμως όταν βλέπω ταινίες(ακόμη και με το Toy Story έχω κλάψει) ή όταν χαίρομαι πραγματικά για κάτι... Αυτό είναι το καλύτερο κλάμα πιστεύω... Τα δάκρυα χαράς...

Όταν είσαι μόνος μην κλάψεις... Σκέψου πως και το φεγγάρι είναι μόνο του, κι όμως λάμπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giasmin...

Νεοφερμένος

Η Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Όταν είσαι μόνος μην κλάψεις... Σκέψου πως και το φεγγάρι είναι μόνο του, κι όμως λάμπει...
Σε βρισκω παρα μα παρα πολυ σωστη...!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Για την ηλικία μου δεν θα έπρεπε κανονικά να κλαίω καν, αλλά ο τελευταίος χρόνος μου χάρισε πολλές από αυτές τις στιγμές της άπειρης κλάψας...

Όταν τα νεύρα σπάνε, ή θυμάσαι διάφορα, νομίζω είναι υποκριτικό να μην αφήσεις να κυλήσουν τα ρημάδια τα δάκρυα από τα μάτια σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κλαίω πολύ σπάνια αλλά όταν το κάνω του δίνω και καταλαβαίνει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
τον τελευταιο καιρο συνεχεια,περιπου καθε δεκα μερες ριχνω και ενα κλαμα...μου κανει καλο γιατι φευγει η πιεση των μαθηματων....που θα παει 6 μηνες ακομη και μεταααα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
κλαιω σχετικα ευκολα νομιζω!αλλα οχι το κλαμα κλαμα,απλα δακρυζουν τα ματια μου!κανονικο κλαμα εχω να ριξω απτο καλοκαιρι που ηταν μια σχετικα δυσκολη περιοδος,αλλα γενικα τα τελευταια χρονια δεν κλαιω τοσο οσο παλιοτερα...αν ομως ειμαι φορτισμενη η κουρασμενη μπορω να κλαψω για τον παραμικρο και πιο ακυρο λογο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Συχνά, απλά και μόνο για εκτόνωση. Και ποτέ μπροστά σε άλλους, με εξαίρεση δύο φορές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Που και που.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ κλαίω αρκετά!!
Είτε σε ταινία, είτε λόγω χαράς, είτε λόγω λύπης... γενικά είμαι κλαψιάρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
αρκετα συχνα θα μπουρουσα να πω.. ειδικα φετος στην τριτη που ειναι τοσο πιεσμενα τα πραγματα..κλαιω απο τα νευρα και την κουραση)) τελευταια φορα που εκλαψα ηταν πριν δυο -τρεις ωρες επειδη δεν καταλαβα κατι ασκησεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Σχεδον κα9ε μερα....
Γιατι τα πραγματα ηρ9αν εντελως διαφορετικα απο οτι ηλπιζα....και γενικα δεν περναω καλα πλεον στη σχολη,την πολη κτλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Καθε τεσσερα χρονια που γινονται εκλογες.
Ο λογος παραλειπεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
οταν ειδα το twillight ετρεχαν ποταμι τα δακρυα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
όταν μου κάνουν ωραία προκαταρκτικά ...στο σεξ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicMichael66

Νεοφερμένος

Ο MagicMichael66 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όταν είμαι θυμωμένος και νιώθω αδικημένος συνήθως χτυπάω κάτι με δύναμη. Προσπαθώ να μην χτυπήσω όμως ζωντανούς οργανισμούς. Είμαι λιγάκι οξύθημος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnnieShaki

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια δεν έκλαιγα πολύ μέχρι που εμφανίστηκε έντονα το "γλυκό μου" ΙΨΔ (Ιδεοψυχαναγκαστικη Διαταραχη) -είναι μια αγχωτική διαταραχή- ... Το είχα από πάντα αλλά τώρα με την εφηβεία ξέσπασε άσχημα.. Τεσπα τώρα είμαι σε θεραπεία και από τότε δεν έχω κλάψει πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Σπάνια και φυσικά μόνο για να ξεσπάσω, όταν είμαι μόνος μου. Δεν μου βγαίνει, δεν ξέρω. Είναι σαν να φωνάζω πως έχω κάποια αδυναμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Latvala

Νεοφερμένος

Ο Latvala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
κατα πασα πιθανοτητα καθε μερα κλαιω απο τα νευρα μου (ετσι ξεσπαω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top