Πόσες ώρες διαβάζετε;

Πόσες ώρες διαβάζετε την ημέρα για Πανελλήνιες;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • 1-2 ώρες

  • 3-4 ώρες

  • 5-6 ώρες

  • 7-9 ώρες

  • 10-12 ώρες

  • 12 -15 ώρες

  • Δεν μπορώ να διαβάσω γιατί βαριέμαι

  • Δεν μπορώ να διαβάσω γιατί δεν έχω όρεξη

  • Δεν είμαι υποψήφιος


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
3-4 ώρες τη μέρα και εγώ!Με την προϋπόθεση ότι έχω κάνει τα διαβάσματα όλης της εβδομάδας απο το Σαββατοκύριακο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brightside17

Νεοφερμένος

Η Brightside17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Έκανα κοιλιά μέσα στον Δεκέμβρη :/
Ελπίζω με minimum 6ώρο την ημέρα, να επανορθώσω.

Βασικά, έχω αφήσει κενά στην Χημεία και τα μαθηματικά!! :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
3-4 ώρες τη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
2-3 γενικά. 4-5 φτάνω μόνο την Πέμπτη. Δεν θέλω να κλατάρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasisglyfada

Νεοφερμένος

Ο thanasisglyfada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καθημερινές: 7 ώρες σχολείο, 3 φροντιστηριο, 3 διάβασμα, 2 facebook και έκλεισα.
Σ/Κ: 4 διάβασμα, 3 διαγωνισμα στο φροντιστηριο και τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aristeidis

Νεοφερμένος

Ο Αριστείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γειά σας!! Είναι το πρώτο μου θέμα ως νέο μέλος...
Θα ήθελα να σας ρωτήσω : πόσες ώρες διαβάζετε τη μέρα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και ποτε κοιμασαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
cool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
5ωρα καθημερινες, 7-9 σκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Αυτά τα thread που σφίζουν από ανασφάλεια είναι τα αγαπημένα μου :D :D :D
Δεν είμαι μόνος μου σ αυτό το κόσμο!
Γιουπιιιιι!

Έχουμε και λέμε 5 ώρες καθημερινά.
Σ/Κ είναι πονεμένη ιστορία. Συνήθως συνολικά 8 ώρες, αλλά στοχεύω παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ενα 1/2 ωρο την ημερα και αν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
ΤΟΣΕΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Πως καταφερνετε και διαβαζετε 5 ωρες καθημερινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
3 ωρες καθημερινες και 5-6 το Σ/Κ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Αυτά τα thread που σφίζουν από ανασφάλεια είναι τα αγαπημένα μου :D :D :D
Δεν είμαι μόνος μου σ αυτό το κόσμο!
Γιουπιιιιι!

Έχουμε και λέμε 5 ώρες καθημερινά.
Σ/Κ είναι πονεμένη ιστορία. Συνήθως συνολικά 8 ώρες, αλλά στοχεύω παραπάνω.

Γινεται πανω απο 8 ωρες τη μερα? :confused: Ενας καθηγητης παλια καθοτανε και μας μιλαγε με τις ωρες, για το πως δεν γινεται αυτο, δεν ειναι αποδοτικο κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Γινεται πανω απο 8 ωρες τη μερα? :confused: Ενας καθηγητης παλια καθοτανε και μας μιλαγε με τις ωρες, για το πως δεν γινεται αυτο, δεν ειναι αποδοτικο κτλ.
Ναι οι καθηγητές της δευτεροβάθμιας την έχουν έμφυτη αυτή τη νοοτροπία να μιλάνε για τα πάντα ακόμα και για κλάδους που δεν γνωρίζουν με σιγουριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ναι οι καθηγητές της δευτεροβάθμιας την έχουν έμφυτη αυτή τη νοοτροπία να μιλάνε για τα πάντα ακόμα και για κλάδους που δεν γνωρίζουν με σιγουριά.

Ναι, αλλα και παλι ουτε μενα μου φαινεται και η καλυτερη ιδεα να διαβαζεις πανω απο 8 τη μερα :P (εκτος αν ειναι διαβασμα+ βλεπω τηλεοραση ταυτοχρονα πχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
παραλείψατε το 'συνολικά'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top