Πόσα μόρια πιστεύετε οτι θα βγάλετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
απο 12 μεχρι 15 με μετριοπαθεις υπολογισμους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtob

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
3ο πεδίο 18000-19000 και 4ο πεδίο 17700-18600
πιστεύω κάπου ενδιάμεσα να παίξει...θα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω υπολογιζω(αν πανε ολα καλα μεθαυριο) γυρω στα 17.700-17.900...Απο κει και περα δεν ξερω,ουτε κι εγω θελω να λεω μεγαλες κουβεντες αλλα...λεμε αν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epinephelus

Νεοφερμένος

Ο epinephelus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αυτό το πράγμα https://www.ischool.gr/goto.php?section=moria δεν δουλευει σωστα.ΔΛΔ αν καπου εχω γραψει 18.8 και εχω 20 προφορικο γινεται 19.6???τι λετε ρε παιδια??καλα θα ταν:D
εντιτ=μαλακια δικια μου εβαζα το γραπτο στον προφορικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ρε παιδιά για μισό..πολλούς αριστούχους έχουμε εδώ μέσα..:P Εγώ βγάζω από 14.000-15.000:
Πιο συγκεκριμένα..
  • Έκθεση: Είχα να τελειώσω έκθεση 3,5 χρόνια!!!Ούτε στο φροντηστήριο φέτος κατάφερα να τελειώσω μία. Πέρυσι έγραψα τα πάντα εκτός από την έκθεση που δεν την κοίταξα καν αντ'αυτού έγραψα μία σελίδα μπινελίκια για το Εκπαιδευτικό Σύστημα..:iagree: και όχι στο πρόχειρο..μετά τις ασκήσεις! Βαθμός πέρυσι 9.9!!!!:jumpy::jumpy: Φέτος τα έγραψα όλα και μάλιστα πάρα πολύ καλά γι'αυτό και υπολογίζω τον εξωπραγματικό για μένα βαθμό του 15 στην έκθεση!
  • Μαθηματικά Γ.Π.: Της πλάκας μάθημα από πέρυσι το είχα, έκανα μια μ@λ@κία φέτος και έχω 18-19.
  • Μαθηματικά Κατ.: Καλώς τααα..:( Πιστεύω ότι ο δικός μου πάτος ήταν πολύ καλύτερος από άλλων αλλά όπως και να έχει με το 11-12 μου δεν πάω πουθενά!
  • ΑΟΔΕ: Δεν το αντέχω αυτό το μάθημα! Γενικά δεν αντέχω την θεωρία..Και έτσι έκανα το εξής: Στην αρχή της χρονιάς ηχογράφησα τον εαυτό μου να διαβάζω όλη την ύλη. Εγώ δεν κάνω τίποτα χωρίς μουσική..Ξυπνάω,πίνω καφέ,περπατάω,τρώω,αράζω,διαβάζω,κοιμάμαι..τα πάντα με μουσική.24/7! Ε πάει η μουσική. Άκουγα ΑΟΔΕ σε μια προσπάθεια να κάνω πλύση εγκεφάλου στον εαυτό μου. Μιλάμε συνέχεια...:fss::s:wow: Εντάξει μετά από κανά 2μηνο δεν άντεξα και άρχισα να μοιράζω τον χρόνο μεταξύ μουσικής και ΑΟΔΕ. Μην τα πολυλογώ, με αυτό, χωρίς να ανοίξω βιβλίο όλη τη χρονιά και με 2 αναγνώσεις την Δευτέρα πριν το γράψιμο ..μιλάμε για ένα 15-16! 1η ομάδα όλα σωστά 2η με δικά μου λόγια όλα.! Άντε γειά...!:up:
  • Φυσική Κατ.: Η μεγαλύτερη μ@λ@κία μου όλης της χρονιάς. Ένα μάθημα που είχα τα πάντα! Και τη θεωρία. Αλλά δεν ασχολήθηκα καθόλου τους τελευταίους 2 μήνες, χωρίς να το πάρω χαμπάρι..:( Και όταν τα άνοιξα δηλαδή την Τρίτη μετά το ΑΟΔΕ, τα είχα ξεχάσει όλα! :stars: Αγχώθηκα και δεν μπορούσα να σταματήσω να διαβάζω με τίποτα. Αλλά ήταν αγχωτικό διάβασμα και ουσιαστικά δεν έκανα τίποτα..Μην το τραβήξω και άλλο με τις γελιώτητες που έπεσαν 15-16 σε ένα από τα αγαπημένα μου μαθήματα.
  • Προγραμματισμός: Revenge is a meal, best served cold! Μια από τα ίδια με τη φυσική..Αλλά τους 2 κάντε τους 3 μήνες! Κι όμως εδώ δεν είχα πρόβλημα. Τα λάτρευα από τότε και δεν ξεχνιούντε εύκολα. Μια ανάγνωση το βιβλίο και έχω τουλάχιστον 19.
Θα μου πείτε λοιπόν, δεν είναι και τόσο άσχημα..Συνυπολογίστε τα εξής:
Απολυτήριο 10 και κάτι, ΚΟΣΜΙΑ διαγωγή (όχι κοσμιοτάτη), 1ο στόχο ΗΜΜΥ ΕΜΠ και τελικά σίγουρο έχω μόνο το ΤΕΙ Πληροφορικής Αθήνας.

How's that for a story?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω >18500
Έχω να δώσω και ΑΟΘ αύριο, αλλά πιστεύω περίπου τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
περιπου 16.000 μορια αν ολα πανε κατ'ευχην αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria...

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Περίπου 18500 υπολογίζω...:yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω με τους παραπανω υπολογισμους σας ντρεπομαι να γραψω τα δικα μου μορια..
12.500 χιλιαδες ψωρομορια υπολογιζω..αν και στα θεωρητικα ειναι λιγο δυσκολος ο υπολογισμος με την εννοια οτι μπορεις να πεσεις εξω..
η σχολη που θελω ειναι εκει κοντα οποτε με μερικες επικλησεις στον θεο,την παναγια,τον αλλαχ και ολο το δωδεκαθεο μαζι ισως να την πιασω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga

Νεοφερμένος

Η olga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεία σας,
ήθελα να ρωτήσω αν τα μόρια που βγάζω απο την ιστοσελίδα https://www.ischool.gr/goto.php?section=moria μ'αυτά θα μπώ στη σχολή?
χρειάζονται και οι βαθμοί του σχολείου ετσι? γιατί μπήκα και σε κάποιες άλλες ιστοσελίδες και μου έβγαζε μονο τον μέσο όρο απ αυτά που έγραψα ασχετο δεν είναι αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
υπολογισμός μορίων στο www.vakalis-fro.gr/systems.php Ανάλογα με τα μόρια που συγκεντρώνει κάποιος εμφανίζονται και οι σχολές στις οποίες έχει πρόσβαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
υπολογισμός μορίων στο www.vakalis-fro.gr/systems.php-53k Ανάλογα με τα μόρια που συγκεντρώνει κάποιος εμφανίζονται και οι σχολές στις οποίες έχει πρόσβαση.

πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
γεία σας,
ήθελα να ρωτήσω αν τα μόρια που βγάζω απο την ιστοσελίδα https://www.ischool.gr/goto.php?section=moria μ'αυτά θα μπώ στη σχολή?
χρειάζονται και οι βαθμοί του σχολείου ετσι? γιατί μπήκα και σε κάποιες άλλες ιστοσελίδες και μου έβγαζε μονο τον μέσο όρο απ αυτά που έγραψα ασχετο δεν είναι αυτό?
Ναι, τα μόρια που βγάζεις στον Υπολογιστή Μορίων σχετίζονται με τα μόρια των βάσεων. :)

Τους προφορικούς βαθμούς του σχολείου πρέπει να τους βάλεις καθώς επηρεάζουν τα μόρια!


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Με τους χαμηλοτερους 18.123 και με τους μεγαλυτερους 18.560

Ελπιζω να καταφερω να μπω Νομικη Αθηνων,φετος που θα πεσουν και οι βασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Δε νομίζω πως θα μειωθούν οι βάσεις του πρώτου πεδίου, μιας και κατά γενική ομολογία η θεωρητική κατεύθυνση είναι η πιο κερδισμένη από άποψη δυσκολίας των θεμάτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Πολυ δυσκολο να πεσει η βαση της νομικης Αθηνων γιατι:
1)Επεσαν σχετικα ευκολα θεματα στη Θεωρητικη
2)Μειωνεται ο αριθμος των εισακτεων σε σχολες της Αθηνας και της Θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ελπίζω να 'χω τόσα , για να πιάνω Η.Μ.Μ.Υ.



Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Σωστα..Δεν αντιλεγω,αλλα απο οτι με πλροφορησε ο εκθεσιολογος μου στην Αθηνα μειωθηκαν δεκα θεσεις και με θεματα που ηταν κατα γενικη ομολογια δυσκολοτερα απο περυσι-ιδιως στα λατινικα και στη λογοτεχνια και λιγοτερο στην εκθεση!-προβλεπει πως η τωση θα κυμανθει αναμεσα στα 300 με 600 μορια..Οποτε ετσι και πεσει 300-που θεωρει οτι θα ναι το λιγοτερο..-αν εχω πεσει μεσα στις προβλεψεις μου για το τι εγραψα,τοτε θα ειμαι φοιτητης της Νομικης Αθηνων σε λιγους μηνες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
στέλιο μπορείς να μου πεις για ποιους λόγους σ αρέσει το ημμυ;γιατί είμαι κ εγώ σε δίλημμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nalfein

Νεοφερμένος

Ο Nalfein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγω παιδια ευτυχώς εγραψα 100 μαθηματικά κατεύθυνσης και λογικα τα μορια μου ειναι 19000-19700. Τα λεμε ΗΜΜΗΥ ΕΜΠ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top