Πόσα κιλά είστε;

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Θέλω να πιστεύω 79 🙄.
1.80 ύψος και θέλω να φτάσω στα 75 (που είναι και το υγιές για το ύψος μου).
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,886 μηνύματα.
άποψη ως προς τι; πόσο βάρος έχετε ρωτά το thread όχι πόσο χοντροί είστε
Συνήθως ο κόσμος όταν κάνει αναφορά για το βάρος του γραπτώς αναφέρει και το ύψος του. Και οχι δεν το κάνουμε για να δούμε αν είναι χοντρός κάποιος, το κάνουμε για να μην αρχίζουν οι ερωτήσεις ανησυχίας για την υγεία κάποιου π.χ τα 70 κιλά αλλιώς είναι για κάποιον που είναι 1.80 και αλλιώς για κάποιον που ειναι 1.60.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πώς μου ήρθε αυτό το θέμα τέτοια ώρα εδώ μέσα χαχαχαχα.Τουλάχιστον μου θυμίζει πόσα κιλά ήμουν πριν 1 και 2 χρόνια χαχαχα.Πλέον είμαι 42 κιλά
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
90 με ύψος 1 81 🥲🥲🥲 τόσο είμαι τώρα 💀
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top