Πόσα κιλά είστε;

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ποσα κιλα ειστε??εγω γ λυκειου και 45 κιλα..ειναι λιγο ε>?εσεις ποσα ειστε?αλλα ολη μερα τρωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ένα χρόνο μετά αλλά δε πειράζει.
Εγώ μόλις τελείωσα την γ' λυκείου και ζυγίζω 43 κιλά.
Ο,τι και να κάνω δε βάζω με τίποτα παραπάνω. Είχα φτάσει κάποτε μέχρι τα 45 αλλά τα έχασα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
63..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
να μην ειμαι 50?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
76
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
1.73 και 65 κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Πείτε και ύψος γιατί τρομάζω!

Εγώ 56 κιλά ύψος 1.73
Καλά είμαι πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Μη τρομάζεις καλέ...
Btw, μια χαρά είσαι. Και ψηλή βλέπω :jumpy:
Νιώθω σαν στρουμφάκι με το 1,64 :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πείτε και ύψος γιατί τρομάζω!

Εγώ 56 κιλά ύψος 1.73
Καλά είμαι πιστεύω

Αδυνατούλα είσαι! Έχεις BMI 18.7 ! Φάε κάτι ντε :P
Εγώ χαίρομαι που έχασα 1 κιλάκι :P (το οποίο θα το ξαναπάρω στάνταρ άτιμο διάβασμα :P)

63 :redface: :redface: 1,75
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
39 κιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Αδυνατούλα είσαι! Έχεις BMI 18.7 ! Φάε κάτι ντε :P
Εγώ χαίρομαι που έχασα 1 κιλάκι :P (το οποίο θα το ξαναπάρω στάνταρ άτιμο διάβασμα :P)

63 :redface: :redface: 1,75

Και να φανταστεις κανεις δεν πιστευει οτι ειμαι 56, ολοι νομιζουν οτι ειμαι λιγοτερα κιλα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και να φανταστεις κανεις δεν πιστευει οτι ειμαι 56, ολοι νομιζουν οτι ειμαι λιγοτερα κιλα:/:

Είναι και η δομή των οστών που παίζει ρόλο. Είχα δει ένα κόλπο κάπου για να δεις αν έχεις heavy/light/medium bone structure. Τύλιγες γύρω από τον καρπό σου δύο δάχτυλα, τον δείκτη και τον αντίχειρα. Αν τα δάχτυλα δεν ακουμπάνε το ένα το άλλο, είσαι "βαρυκόκαλος" όπως λένε, αν ίσα αγγίζονται είσαι medium και αν αλληλοκαλύπτονται έχεις light bone structure. Εμένα ίσα ακουμπάνε μετά βίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αδυνατούλα είσαι! Έχεις BMI 18.7 ! Φάε κάτι ντε :P
Εγώ χαίρομαι που έχασα 1 κιλάκι :P (το οποίο θα το ξαναπάρω στάνταρ άτιμο διάβασμα :P)

63 :redface: :redface: 1,75
τελεια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Είναι και η δομή των οστών που παίζει ρόλο. Είχα δει ένα κόλπο κάπου για να δεις αν έχεις heavy/light/medium bone structure. Τύλιγες γύρω από τον καρπό σου δύο δάχτυλα, τον δείκτη και τον αντίχειρα. Αν τα δάχτυλα δεν ακουμπάνε το ένα το άλλο, είσαι "βαρυκόκαλος" όπως λένε, αν ίσα αγγίζονται είσαι medium και αν αλληλοκαλύπτονται έχεις light bone structure. Εμένα ίσα ακουμπάνε μετά βίας :P

Μόλις το δοκιμασα και αλληλοκαλυπτονται!:worry:


Ε δεν περιμενα διαφορετικη απαντηση απο εσενα στο μηνυμα της Αναστασιας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
63.. και 1.77 υψος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ε δεν περιμενα διαφορετικη απαντηση απο εσενα στο μηνυμα της Αναστασιας :P
Και γω δεν περιμενα να μην σχολιασεις μηνυμα μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
1.91(ή 3 δεν θυμαμαι ακριβως...παντως με παπούτσια ειμαι ψηλότερος:P) και 109 κιλα:redface:(αλλα παντα ημουν βαρύς,στα καλα μου οταν κάρφωνα στο basket ήμουν 95 αλλα, μας κατέστρεψαν οι πανελληνιες...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
αλεξ ντροπη εχεις τα διπλασια κιλα μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αλεξ ντροπη εχεις τα διπλασια κιλα μου!:P

άντρας χωρίς κοιλιά γυναικά χωρίς
βυζιά
τι να κάνουμε;;; αλλά ναι έχεις δίκιο τώρα που θα τελειώσουν οι διακοπές και θα αρχίσω τα αθλήματα θα τα χάσω και θα ξαναπεσω στα 90κατι....

εεεεεεεεεεεεεε τώρα που το σκέφτομαι έχω και πολλούς παραπάνω πόντους στο Ύψος αλλά δεν βλέπω να ντρέπεσαι εσύ για αυτό(χα got you):devil::teasing: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Είμαι 1.68 και (πλέον) 68 κιλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top