Πόσα κιλά είστε;

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εεεεεεεεεεεεεε τώρα που το σκέφτομαι έχω και πολλούς παραπάνω πόντους στο Ύψος αλλά δεν βλέπω να ντρέπεσαι εσύ για αυτό(χα got you):devil::teasing: :devil:

Ναι, παρεξηγηθηκα τωρα:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
επειδη λετε ολοι και υψος..1,78 και 63 κιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen_Doline

Νεοφερμένος

Η Queen_Doline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κροατία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
1,76
και 62 κιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
52....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
1,80 και 69-70 αναλογα τι έφαγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
είμαι 65 κιλά...με ύψος 1.70 περίπου

αλλά τώρα με το διάβασμα μασαμπουκώνω όποτε δεν νομίζω να τα κρατήσω αυτά τα κιλά... :( :( :(
ειμαι μπουλουκα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
είμαι 65 κιλά...με ύψος 1.70 περίπου

αλλά τώρα με το διάβασμα μασαμπουκώνω όποτε δεν νομίζω να τα κρατήσω αυτά τα κιλά... :( :( :(
ειμαι μπουλουκα :(

Σιγά :P Εξάλλου όπως είναι και το μότο των μαθητών Γ λυκείου..." μετά τις πανελλήνιες θα τα χάσουμε!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σιγά :P Εξάλλου όπως είναι και το μότο των μαθητών Γ λυκείου..." μετά τις πανελλήνιες θα τα χάσουμε!"
ειμαι ενα ζωντανο παραδειγμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
177cm ,( 71+-0.5 )Kg :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Σιγά :P Εξάλλου όπως είναι και το μότο των μαθητών Γ λυκείου..." μετά τις πανελλήνιες θα τα χάσουμε!"
Ναι αλλά άμα τώρα το καλοκαίρι έχω αρχίσει να παίρνω κιλά...
το χειμώνα τι θα πάθω;...θα γίνω βουβάλι; :/:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Μην μένεις σπίτι, να βγαίνεις, πάρε καμια φίλη σου και πηγαίνετε στάδιο, τρέξιμο ποδήλατο κτλ... Το καλοκαίρι της τρίτης λυκείου είναι ύπουλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι αλλά άμα τώρα το καλοκαίρι έχω αρχίσει να παίρνω κιλά...
το χειμώνα τι θα πάθω;...θα γίνω βουβάλι; :/:
:P

Το τσιμπολόγημα παχαίνει. Τώρα το καλοκαίρι κάτι τα παγωτά κάτι οι έξοδοι κάτι τα αλκοολούχα.... να τα τα κιλάκια...
Το χειμώνα δεν θα έχεις πολύ χρόνο για να τρως :P Πέρσι που έδινα και αγγλικά το Δεκέμβρη σε περίοδο διαγωνισμάτων είχα ξεχάσει 2-3 φορές να φάω :P

Εν τέλει αποκτάς ένα ρυθμό το χειμώνα, μια ρουτίνα.
Επίσης πολύ κολύμπι. Όταν πάτε για μπάνιο, μην κάθεστε και μιλάτε σα κάτι γιαγιάδες που κάθονται σε μια γωνιά στα ρηχά και κουτσομπολεύουν. Κολυμπήστεεεεε !

tip: όποτε θες γλυκό ή σνακ πίνε νερό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σιγά :P Εξάλλου όπως είναι και το μότο των μαθητών Γ λυκείου..." μετά τις πανελλήνιες θα τα χάσουμε!"

''Αφού στο πανεπιστήμιο δεν θα έχουμε να φάμε.:P''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ηλικία: 16
Ύψος: 1,82 cm
Βάρος: 71 Κg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
1.95 και 94 κιλά με την πλειονότητα τους στην κοιλιακή χώρα όπου απαρτίζουν ένα περίπλοκο σύστημα κοιλιακών, που σε μπερδεύει περισσότερο και από λαβύρινθο του Δαίδαλου (θα θέλα :P) Βασικά έχω έναν και καλό κοιλιακό τον γνωστό σε όλους μας μπριζολιακό που όλοι λατρεύουμε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
1.65 κ 58 κιλα.(πολυ αδυνατες δεν ειστε ολεσ οι κοπελεσ? ανησυχω....:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coco :D

Νεοφερμένος

Η coco :D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
1.67 και 50 κιλά από 1.67 και 68!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Υψος 1,79-180
Βαρος 61-62
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top