Πόσα κιλά είστε;

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Συγγνώμη γιατί τα περισσότερα είστε τόσο αδύνατα; Δεν σας κυνηγάει η μανούλα σας με το πιάτο;
Επειδή μας κυνηγούσε τον Αυγουστο, γι' αυτό παχύναμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Συγγνώμη γιατί τα περισσότερα είστε τόσο αδύνατα; Δεν σας κυνηγάει η μανούλα σας με το πιάτο;

Ετοιμάσου για mini εγκεφαλικό...

1,95, 76 κιλά
Αυτά γίνονται όταν αντικαθιστάς τις διακοπές στο χωριό με low-budget ταξιδάκι στη Σαμοθράκη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariana_gew

Νεοφερμένος

Η Mariana_gew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
1,67, 49 κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
1,87, 92 κιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Satan Claus

Νεοφερμένος

Ο Satan Claus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συγγνώμη γιατί τα περισσότερα είστε τόσο αδύνατα; Δεν σας κυνηγάει η μανούλα σας με το πιάτο;

Don't worry, οι υπολοιποι απλα δε γραφουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ολοι για 80 κιλα με κοβουν, τα καλα του να εισαι 10+ χρονια αθλητης και να γουσταρεις γυμναστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Συγγνώμη γιατί τα περισσότερα είστε τόσο αδύνατα; Δεν σας κυνηγάει η μανούλα σας με το πιάτο;

Γιατί τα θεωρείς αδύνατα; :P Θα έπρεπε να έχουν πατσομαγουλοκοιλιές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Πάμε και εγώ.
Ύψος 1,70 περίπου
Βάρος 57 κιλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1,6μ
48
μα ολοιι εδω μοντελα πια;; ;):P:whistle::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Έχασα 5 κιλά! :D

Ύψος: 1.85
Βάρος: 95,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ετοιμαστείτε.. πάρτε κάνα 2 υπογλώσσια γιατί έρχομαι :P

Ύψος 1.85
Βάρος κάπου στα 95 (κάνω διατροφή και γυμναστήριο :P ουαου)
Έχασα 5 κιλά! :D

Ύψος: 1.85
Βάρος: 95,2
Εγώ βλέπω ότι έβαλες 200 γραμμάρια, φίλτατε :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
1,70 ύψος και 55 κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαστε λεπτοί, αυτά τα νούμερα θεωρούνται φυσιολογικά. Το BMI πρέπει να είναι μεεταξύ του 18.5 και του 25.

Όσες φωτογραφίες παλιών εποχών του reddit έχω δει, οι περισσότεροι άνθρωποι ήταν πιο λεπτοί από αυτούς της εποχής μας. Νομίζω το μεγαλύτερο φταίξιμο το έχει το φαγητό και η ποιότητα αυτού. Είναι πολύ πιο εύκολο να φας μια σαβούρα σήμερα από ότι κάποιες δεκαετίες πριν.

Edit: φυσικά τα κιλά είναι παραπλανητικά αν γυμνάζεσαι. Ο μυς έχει μεγαλύτερο βάρος συνεπώς μπορεί κάποιος να φαίνεται κανονικός και γυμνασμένος και να έχει +10 κιλά βάρος από κάποιον skinnyfat που πιάνει τον ίδιο όγκο. Σε αυτήν την περίπτωση μπερδεύει λίγο το BMI.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαστε λεπτοί, αυτά τα νούμερα θεωρούνται φυσιολογικά. Το BMI πρέπει να είναι μεεταξύ του 18.5 και του 25.

Όσες φωτογραφίες παλιών εποχών του reddit έχω δει, οι περισσότεροι άνθρωποι ήταν πιο λεπτοί από αυτούς της εποχής μας. Νομίζω το μεγαλύτερο φταίξιμο το έχει το φαγητό και η ποιότητα αυτού. Είναι πολύ πιο εύκολο να φας μια σαβούρα σήμερα από ότι κάποιες δεκαετίες πριν.

Edit: φυσικά τα κιλά είναι παραπλανητικά αν γυμνάζεσαι. Ο μυς έχει μεγαλύτερο βάρος συνεπώς μπορεί κάποιος να φαίνεται κανονικός και γυμνασμένος και να έχει +10 κιλά βάρος από κάποιον skinnyfat που πιάνει τον ίδιο όγκο. Σε αυτήν την περίπτωση μπερδεύει λίγο το BMI.


Ακριβώς, το BMI παραπλανεί,δεν υπολογίζει τίποτα, ούτε μυικό βάρος ούτε λίπος ούτε τίποτα. Το σημαντικό είναι να είμαστε υγιείς ανεξαρτητως από το αν ο δείκτης είναι λίγο πιο πάνω ή λίγο πιο κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ακριβώς, το BMI παραπλανεί,δεν υπολογίζει τίποτα, ούτε μυικό βάρος ούτε λίπος ούτε τίποτα. Το σημαντικό είναι να είμαστε υγιείς ανεξαρτητως από το αν ο δείκτης είναι λίγο πιο πάνω ή λίγο πιο κάτω.

Ακριβώς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Άρα η λιπομετρηση είναι μάλλον λιγοτερο παραπλανητική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Υπάρχει μια μέτρηση που σου μετράει το "body fat" αλλά ας μην τρελαινόμαστε τόσο. Εγώ θα ήθελα να ξέρω απο περιέργεια κυρίως αλλά μου φτάνει να είμαι χαρούμενος με το σώμα μου και να είναι στα αντικειμενικά πλαίσια του υγιεινού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Και βέβαια ακόμα κι αν σου μετράει το λίπος δεν μπορεί να διαχωρίσει το καλό λίπος απο το κακό...
Υπαρχουν λίπη απο ελαιόλαδο και ώμους σπόρους που είναι καλά αλλά υπαρχουν και κορεσμένα που δεν πρέπει να καταναλώνονται πολύ...



Don't worry, οι υπολοιποι απλα δε γραφουμε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
1.94/94

Κατεβάζουμε ischool-team
center:The Mountain
power forward:Mhtrogoal
small forward:milkos

Ψάχνουμε point guard, shooting guard
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top