Πρώτη επιλογή και μόρια

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι απο θετικη. ειδες που έγραφα και σε άλλα τοπικ??
Ναι, και πρέπει να παραδεχτώ ότι χάρηκα που έχει μόρια πάνω από μένα και δεν έβαλες Ιατρική:P
Καλή επιτυχία! Τα λέμε στο πανεπιστήμιο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ναι, και πρέπει να παραδεχτώ ότι χάρηκα που έχει μόρια πάνω από μένα και δεν έβαλες Ιατρική:P
Καλή επιτυχία! Τα λέμε στο πανεπιστήμιο!;)

Χαχαχαχα:lol::lol::lol: κοιτα 3ο πεδιο εβγαλα 18986 επιανα ιατρικες εκτος θεσ/νικης κ δεν με ενδιαφερει η ιατρικη.. εσυ εβγαλες πανω απο 18986??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι, στο 3ο έχω 19078. Εγώ πάλι στο 2ο/4ο έχω λίγα (18678):)
-----------------------------------------
Βασικά έγραψα πολύ καλά Βιολογία Χημεία (19,7 και 20 αντίστοιχα), Φυσική 19 αλλά έχασα από τα Μαθηματικά (16,5)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
καλα απιαστο ονειρο το 19,7 βιολογια για μενα:lol::lol: υπερευχαριστημενος με το 18,2!! Συγχαρητηρια για όλα τα μαθηματα και κυριως για την χημεια που θα ποθουσα κ εγω ενα 20 αλλα ο κυριος Lewis μ το στερησε..:P:P (η μ****ια στον εγκεφαλο εκεινη τη στιγμη βασικα μου το στερησε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Έχω 19.208 μόρια και πάω για Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ ( σιγά μην το πιάσω !!! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Έχω 19.208 μόρια και πάω για Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ ( σιγά μην το πιάσω !!! )

Γιατι να μην το πιασεις ρε δικε μου?? δεν ξερεις ποσο θ ανέβει.. το πολυ πολυ εφυγες για ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ψήνομαι πολύ για ΕΜΠ και θα ρίξω γερή στενοχώρια αν δεν την πιάσω εκεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια (δε το πιανω με 18), μετα εβαλα μαιευτικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maths4ever

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μαθηματικό Α.Π.Θ - 19902
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πρώτη Επιλογή έχω την Πληροφορική και τηλεπικοινωνιών στην Αθήνα. Δυστηχώς δεν την πιάνω. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Φιλολογία Θεσ/νίκης - 19255 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μαθηματικό Α.Π.Θ - 19902

Τι εννοεις Μαθηματικο ΑΠΘ και 19902 μορια???????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Το παιδί έβγαλε 19902 από τεχνολογική και θέλει μαθηματικό και αυτό δήλωσε,μπράβο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Το παιδί έβγαλε 19902 από τεχνολογική και θέλει μαθηματικό και αυτό δήλωσε,μπράβο!:no1:

Όντως ,συγχαρητήριά του που επέλεξε να κάνει αυτό που πραγματικά αγαπά και δεν επηρεάστηκε από τα μόρια του και τον περίγυρό του,που θέλει τους άριστους μαθητές να επιλέγουν μόνο σχολές με ''κύρος''!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Όντως παληκαρε μπραβο και παλι μπραβο!! ειδα τους βαθμους σου στο σχετικο τοπικ και αυτο το 19,2 εκθεση με ψιλο εστειλε γιατι ο διπλανος μ εγραψε 19 κ ηταν το μεγαλυτερο που ειχα ακουσει!!! Χαιρομαι για τα ατομα που πανε σε μια σχολη οσες χιλιαδες μορια πανω και να ναι γιατι απλουστατα αυτο ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ!!!! κ εγω αυτο που ηθελα αυτο πηγα ασχετα αν μου ειχαν πρηξει τα πα****α για ΗΜΜΥΗ. Λατρευω τη χημεια οσο εσυ τα μαθηματικα και σε θαυμαζω για τα α*****α σου που πας ετσι με τσαμπουκα!!! Ελπιζω να σε δουμε διδακτωρ σε καποιο χαρβαρντ και ετσι, και ακομα και στο CERN σε καποια ερευνητικη ομαδα να κανεις του απαραιτητους υπολογισμους!!!:D:D

Υ.Γ. δεν το ρωτησα ειρωνικα το πως πας μαθηματικο με τετοια μορια αντιθετως ηταν θαυμασμος!!! Μπραβο δικε μου και μπραβο και παλι!!!!:no1:Δε σε ξερω αλλα θαυμαζω το πνευμα σου καθως τετοιοι ανθρωποι πρεπει να υπαρχουν στην κοινωνια και οχι ωφελιμιστες και βολεμενοι!! Να κυνηγας για πάντα το ΟΝΕΙΡΟ σου!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azzuro

Νεοφερμένος

Η azzuro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μαθηματικό Α.Π.Θ - 19902

Έβγαλα 19597 και δηλωσα μαθηματικο ΑΠΘ και ολοι μου λενε "αντε πρωτη θα μπεις". Με δικαιωσες γιατι τους λεω οτι δεν ειμαι η μονη που το δηλωνει συνειδητα :D:D

Οποτε see you in October συναδερφε! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Όντως παληκαρε μπραβο και παλι μπραβο!! ειδα τους βαθμους σου στο σχετικο τοπικ και αυτο το 19,2 εκθεση με ψιλο εστειλε γιατι ο διπλανος μ εγραψε 19 κ ηταν το μεγαλυτερο που ειχα ακουσει!!! Χαιρομαι για τα ατομα που πανε σε μια σχολη οσες χιλιαδες μορια πανω και να ναι γιατι απλουστατα αυτο ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ!!!! κ εγω αυτο που ηθελα αυτο πηγα ασχετα αν μου ειχαν πρηξει τα πα****α για ΗΜΜΥΗ. Λατρευω τη χημεια οσο εσυ τα μαθηματικα και σε θαυμαζω για τα α*****α σου που πας ετσι με τσαμπουκα!!! Ελπιζω να σε δουμε διδακτωρ σε καποιο χαρβαρντ και ετσι, και ακομα και στο CERN σε καποια ερευνητικη ομαδα να κανεις του απαραιτητους υπολογισμους!!!:D:D

Υ.Γ. δεν το ρωτησα ειρωνικα το πως πας μαθηματικο με τετοια μορια αντιθετως ηταν θαυμασμος!!! Μπραβο δικε μου και μπραβο και παλι!!!!:no1:Δε σε ξερω αλλα θαυμαζω το πνευμα σου καθως τετοιοι ανθρωποι πρεπει να υπαρχουν στην κοινωνια και οχι ωφελιμιστες και βολεμενοι!! Να κυνηγας για πάντα το ΟΝΕΙΡΟ σου!!:thanks:

Ρε παιδιά μην το κάνουμε και τόσο τεράστιο θέμα. Το παιδί ήξερε απ'την αρχή ότι ήθελε Μαθηματικό κ έτσι έγραψε με "λιγότερη" πίεση. Δεν είναι τα 19.900 ή τα 20.000 μόρια που κάνουν αξιέπαινο το επίτευγμα του, αλλά η αποφασιστικότητα του για τη συγκεκριμένη σχολή. Απλά μην κανιβαλίζεστε. Και η κοπέλα με τα 19.500 κάτι το ίδιο αξιέπαινη είναι... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πρώτη Επιλογή έχω την Πληροφορική και τηλεπικοινωνιών στην Αθήνα. Δυστηχώς δεν την πιάνω. :/
Ποιά πιάνεις μετά από αυτή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ποιά πιάνεις μετά από αυτή?


Λογικά πιάνω την 6η μου επιλογή (ναι την 6η :P) που είναι Χημικό Ιωαννίνων (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
χημικων μηχανικων απθ 17722
χριστινα και εγω εβγαλα ακριβως τα ιδια μορια 17722 μονο που ειμαι θεωρητικη. εξεταστηκα και στα ξενογλωσσα για το μεταφραστικο και με κατι ειδικες πραξεις εβγαλα 20536. περναω ανετα αλλα περιμενω και τις βασεις. μακαρι γιατι τρελαινομαι για αυτη τη σχολη:D:D:D. συγχαρητηρια!:D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top