Πρώτη επιλογή και μόρια

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Μηχανικών Η/Υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων στο Βόλο με 16765 και έχω 19135 εμένα δεν είναι το άγχος μου αν θα περάσω γιατί το έχω σίγουρο αλλά όταν θέλω να πειράξω κανένα τους λέω πως έχω άγχος για το αν θα μπώ πρώτη.
Γιατι δεν προτιμας ceid ή πληροφορικη κ τηλεπικοινωνιων ΕΚΠΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Γιατι δεν προτιμας ceid ή πληροφορικη κ τηλεπικοινωνιων ΕΚΠΑ;
Κοίταξα το πρόγραμμα σπουδών , τα μεταπτυχιακά που έχει μετά και ήταν η μόνη που έδινε τόση βάση στις τηλεπικοινωνίες που ήταν και το δικό μου ενδιαφέρον.Γι'αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ-ΜΑΧΙΜΟΣ 16705 ΕΙΔ ΚΑΤ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
καλή επιτυχία !!! Άντε και καλό ταξίδι του χρόνου το καλοκαίρι.
Σε ευχαριστω παρα πολυ και σε εσενα καλη επιτυχια.Ηθελες και εσυ ναυτικο, που τα ξερεις εσυ τα ταξιδια τα καλοκαιρινα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Σε ευχαριστω παρα πολυ και σε εσενα καλη επιτυχια.Ηθελες και εσυ ναυτικο, που τα ξερεις εσυ τα ταξιδια τα καλοκαιρινα?:)

Όχι δεν είναι ήθελα εγώ ναυτικό άλλα είναι ο πατέρας μου αξιωματικός του Πολεμικού Ναυτικού.Άσε το τι ξέρω είναι άλλη ιστορία τα μεγαλύτερα αδέλφια μου είναι τα 2 στο στρατό και το 1 στην αεροπορία οπότε 'εχω πλήρη ενημέρωση για τα ελληνικά στρατά .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τι βαθμο εχει αν επιτρεπεται γιατι με εφαγε η περιεργεια να σου πω την αληθεια:P?Θα σου ζητουσα να μου πεις και που ακριβως υπηρετει αλλα νομιζω θα παραγινομουν αδιακριτος!Αν θες στειλε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ 18570, δεν την πιανω αρα με βλεπω Πληροφορικη ΕΚΠΑ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Θεσσαλονικης ---> 2008:18780.
Εγω εβγαλα 18228 και φυσικα δεν το πιανω με την καμια, αλλα δε με πειραζει, ανεβαινω και Αλεξανδρουπολη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μηχανικών Η/Υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων στο Βόλο με 16765 και έχω 19135 εμένα δεν είναι το άγχος μου αν θα περάσω γιατί το έχω σίγουρο αλλά όταν θέλω να πειράξω κανένα τους λέω πως έχω άγχος για το αν θα μπώ πρώτη.


Σοβαρο άγχος....Τι κομπλεξικά ειναι αυτα; Να μου πεις οτι ανησυχεις για το αν θα εισαι στο 25% για την επιδοτηση λαπτοπ (που θα είσαι), να το καταλάβω, αλλα να εχεις κι αγχος αν θα μπεις πρώτη; Ελεος....θα βλεπουν τα παιδια που ξυπνάνε με το αγχος των βάσεων και θα τους ανεβαινει το αίμα στο κεφάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
χμμ....
αν μπω μαθηματικό Ιωαννίνων με 17.013?
θέλω laptop..:)
παίρνω?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μηχανικών Η/Υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων στο Βόλο με 16765 και έχω 19135 εμένα δεν είναι το άγχος μου αν θα περάσω γιατί το έχω σίγουρο αλλά όταν θέλω να πειράξω κανένα τους λέω πως έχω άγχος για το αν θα μπώ πρώτη.

Αν μπεις πρωτη παιρνεις υποτροφια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αξιωματικών νοσηλευτικής με 18300 μόρια.ελπίζω να την πιάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Σοβαρο άγχος....Τι κομπλεξικά ειναι αυτα; Να μου πεις οτι ανησυχεις για το αν θα εισαι στο 25% για την επιδοτηση λαπτοπ (που θα είσαι), να το καταλάβω, αλλα να εχεις κι αγχος αν θα μπεις πρώτη; Ελεος....θα βλεπουν τα παιδια που ξυπνάνε με το αγχος των βάσεων και θα τους ανεβαινει το αίμα στο κεφάλι.

Δεν είπα ότι έχω άγχος γι'αυτό μια πλάκα έκανα και μπορώ να καταλάβω και το άγχος που λές γιατί φέτος έδωσα για δεύτερη φορά και πέρυσι έχασα την σχολή που ήθελα από μαλακία όσο για το laptop δεν το δικαιούμαι το πήρα πέρυσι όταν μπήκα στο Φυσικό 5η δεν δικαιούμαι δεύτερο.Φιλάκια:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Δεν είπα ότι έχω άγχος γι'αυτό μια πλάκα έκανα και μπορώ να καταλάβω και το άγχος που λές γιατί φέτος έδωσα για δεύτερη φορά και πέρυσι έχασα την σχολή που ήθελα από μαλακία όσο για το laptop δεν το δικαιούμαι το πήρα πέρυσι όταν μπήκα στο Φυσικό 5η δεν δικαιούμαι δεύτερο.Φιλάκια:bye:


Ααα ετσι παει?? χαχαχα :D Και ειχα σκεφτει ενα φοβερο κολπο, να περασω πληροφορικη πχ φετος και καθε χρονο να πηγαινω σε αλλες σχολες χαμηλες για να παιρνω επιδοτησεις :P ( kidding :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Φυσικό Ιωαννίνων!!!:P Έβγαλα 17931 και πέρσι είχε 15029...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ. 19130 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Από θετική εσύ, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
χμμ....
αν μπω μαθηματικό Ιωαννίνων με 17.013?
θέλω laptop..:)
παίρνω?:(
Αν και κανεις δεν ξερει σιγουρα σου λεω ομως οτι εχεις τεραστιες πιθανοτητες να παρεις την επιδοτηση,για να μην σου πω οτι παιρνεις σιγουρα!Εγω περυσι περασα 5ος στο μαθηματικο Σαμου με 15059 και πηρα λαπιτοπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top