Πρώτη εξεταστική

Πρώτη εξεταστική

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)
  • Ναι φοβάμαι :( Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα μακάρι να τα περάσω τουλάχιστον με 5

    Ψήφοι: 18 9.8%
  • Όχι δε φοβάμαι Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα αλλά δε με νοιάζει

    Ψήφοι: 7 3.8%
  • Πιστεύω ότι θα περάσω μερικά και θα μείνω σε άλλα

    Ψήφοι: 86 46.7%
  • Δε θα περάσω τίποτα αλλά το επόμενο εξάμηνο θα διαβάζω και θα τα περάσω

    Ψήφοι: 10 5.4%
  • Όχι μόνο θα τα περάσω αλλά θα βάλω ρήτρα πάνω από 8 για να έχουμε και ένα καλό βαθμό πτυχίου

    Ψήφοι: 22 12.0%
  • Άλλο: Πείτε το άλλο

    Ψήφοι: 6 3.3%
  • Δεν είμαι φοιτητής πρώτου έτους

    Ψήφοι: 35 19.0%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω...εγω πηρα τωρα μεταγραφη απο Κοζανη στα Γιαννενα...εξεταστικη θα δωσω εδω στην Κοζανη η στα Γιανννενα?
Γιαννενα πρέπει να δίνεις. Τα παιδιά που πήραν μεταγραφή στη σχολή που είμαι από το αντίστοιχο τμήμα της Πάτρας θα δώσουν εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
To χειρότερο είναι να έχεις να κάνεις εργασίες στο υπολογιστή.. Τοοοοοσο εύκολο να αποσπαστεί η προσοχή σου.. μια άλλη σελίδα από αυτή που χρειάζεσαι να ανοίξεις,και έγινε το κακό.. :hehe:

Εμένα μου λες; Β)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
αύριο ξεκινάμε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναιι. Καλή επιτυχία σε όλους :D . Εγώ αγγλικά δίνω,αρκετά τα διάβασα,μια επαναληψουλα αύριο το πρωί κ τέλος.
Σκέφτομαι το διάβασμα μετά τα αγγλικά για το μάθημα της Τετάρτης κ απελπίζομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Αύριο ξεκινάτε;;; Εμένα η εξεταστική μου είναι 10-20 Φεβρουαρίου :P Όπως και να χει καλή επιτυχία σε όλους μας σε αυτή την πρώτη εξεταστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε ολους τους πρωτάρηδες και πάνω απολα θετική διάθεση!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Λέτε για πρώτη εξεταστική κτλ κι εγώ δεν κατάλαβα πώς έφθασα στην πέμπτη! Μεγάλο δράμα,με καταλαβαινετε; Γέρασα παλιοσειρές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασίλης96

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια και απο μενα.Σε 4,5 ωρες γραφω. :verymad:

Καλη επιτυχια σε οσους γραφουνε.Τρια μαθηματα αυτη την βδομαδα!!!

Περαστικα μας :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Να ναι καλά που μας έβαλαν αγγλικά πρώτο μάθημα κ πήραμε τα πάνω μας :D. Ένα λαθάκι νομίζω έχω μόνο.
Μέχρι την Τετάρτη γερο πήξιμο. Θα γίνει το κεφάλι μου αυγολέμονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Πάντως προσπαθήστε να μην ξενυχτάτε! Σας το λέω γιατί την έχω πατήσει πολλες φορές έτσι, δεν μπορούσε να λειτουργήσει ο εγκέφαλος μου την ώρα των εξετάσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Παιδιά ενημερώστε με λίγο για της ρήτρες.Πως βάζεις ρήτρα το γράφεις απλά πάνω στο γραπτό σου;Τις δέχονται όλοι οι καθηγητές:Και αν κάποιος δεν τις δέχεται μπορεί αυτό να επηρεάσει αρνητικά τη βαθμολογία του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ρήτρα καλύτερα ειναι να τη βάλεις στο τέλος του γραπτού για να εισαι σίγουρος οτι θα τη δει... Τωρα καλο ειναι να ξέρες απο πριν αν δέχεται ή οχι ο καθηγητής τη ρήτρα, αλλα γενικα δεν νομίζω να μετρά αρνητικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πάντως προσπαθήστε να μην ξενυχτάτε! Σας το λέω γιατί την έχω πατήσει πολλες φορές έτσι, δεν μπορούσε να λειτουργήσει ο εγκέφαλος μου την ώρα των εξετάσεων...

Kοίτα ξενυχτάω. :P Αλλά όχι διαβάζοντας.10 η ώρα συνήθως τα κλείνω τα βιβλία.Απο μεσημεράκι μέχρι βράδυ ειναι πιο παραγωγικό το διάβασμα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Θυμαμαι περσυ σας εβλεπα στο θεμα των πανελληνιων και τωρα γραφετε εξςταστικη
Καλη επιτυχια σε ολους παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
σημερα ηταν το πρωτο μου μαθημα..ιταλικά.

Ενταξει δεν τα πηγα και τελεια...αλλα τωρα παμε δυναμικα για το επομενο της τεταρτης ;)

(εγω στο αναγνωστηριο τη βγαζω τη μερα μου :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
σημερα ηταν το πρωτο μου μαθημα..ιταλικά.

Ενταξει δεν τα πηγα και τελεια...αλλα τωρα παμε δυναμικα για το επομενο της τεταρτης ;)

(εγω στο αναγνωστηριο τη βγαζω τη μερα μου :D )

εγω τριτη αεφ 101 με χρηστιδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Kοίτα ξενυχτάω. :P Αλλά όχι διαβάζοντας.10 η ώρα συνήθως τα κλείνω τα βιβλία.Απο μεσημεράκι μέχρι βράδυ ειναι πιο παραγωγικό το διάβασμα μου.

Έστω, καλο ειναι να μην ξενυχτάς διαβάζοντας και να κοιμηθείς 3 ώρες ξερωγω... Ειναι ο,τι χειρότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
πρωτη εξεταστικη μετα απο χμμ 6 χρονια! :D :D
γραφω πεμπτη και ψιλοπηζω! αλλα καλα ειναι! τα θελα και τα παθα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Έστω, καλο ειναι να μην ξενυχτάς διαβάζοντας και να κοιμηθείς 3 ώρες ξερωγω... Ειναι ο,τι χειρότερο...


fuck σκεφτομαι να το παω σερι σημερα γιατι κοιμαμαι πολυ πρωι και δινω 10 η ωρα οπότε δεν νομίζω να με παρει ο υπνος και με αγχωσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασίλης96

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω σερι το παω παντα...δεν γινεται αλλιως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top