Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σωστά... Όμως μην νομίζετε ότι και τα αγόρια πάνε πίσω... Έχουν πονηρέψει πααρα πολύ....
δεν εχουν πονηρεψει οπως λες οχι ολοι τουλαχιστον! εχουν γινει πιο πολυ......ποζερια που θελουν να κανουν sex για να εχουν να τα λενε στους φιλους!!! και μαλιστα οχι της ηλικιας μασ τα αγορια αν δεν θελετε πιεσεις να το κανετε μην τα φτιαχνετε με μεγαλυτερους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
δεν εχουν πονηρεψει οπως λες οχι ολοι τουλαχιστον! εχουν γινει πιο πολυ......ποζερια που θελουν να κανουν sex για να εχουν να τα λενε στους φιλους!!! και μαλιστα οχι της ηλικιας μασ τα αγορια αν δεν θελετε πιεσεις να το κανετε μην τα φτιαχνετε με μεγαλυτερους :D
Ποτέ μου δεν κατάλαβα αυτή την λογική.
Δεν είναι κι όλοι οι μεγαλύτεροι έτσι, όμως. Δυστυχώς η πλειοψηφία. Πφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
το να φτασει ενας στα 16 και να θελει να κανει σεξ δν ειναι δυστυχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
το να φτασει ενας στα 16 και να θελει να κανει σεξ δν ειναι δυστυχεια
Δεν είπαμε ότι είναι αυτό δυστυχεία, το οτι πιάνει μικρότερα κοριτσάκια παίρνει αυτό που θέλει κι έπειτα τις παρατάει, είναι :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
όποιος είναι έτοιμος , ας είναι εμάς τι μας ενδιαφέρει??:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Δεν είπαμε ότι είναι αυτό δυστυχεία, το οτι πιάνει μικρότερα κοριτσάκια παίρνει αυτό που θέλει κι έπειτα τις παρατάει, είναι :bye:

Δηλαδή εσύ θα κάνεις σεξ με κάποιον ο οποίος δεν θα σ'αφήσει ποτέ;Τότε καλύτερα να μην κάνεις καθόλου:P
Ας είμαστε λίγο πιο ρεαλιστές,σε τέτοια ηλικία δεν μπορούμε να μιλάμε για αιώνιες αγάπες και λουλούδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ θα κάνεις σεξ με κάποιον ο οποίος δεν θα σ'αφήσει ποτέ;Τότε καλύτερα να μην κάνεις καθόλου:P
Ας είμαστε λίγο πιο ρεαλιστές,σε τέτοια ηλικία δεν μπορούμε να μιλάμε για αιώνιες αγάπες και λουλούδια.
Ναι οκ, εγώ δεν μίλησα για αγάπες και λουλούδια μίλησα για τους 16ρηδες που την πέφτουν στα κοριτσάκια κι εκείνες σαν άμυαλες κάθονται απο το πρώτο βραδυ. Δεν είπα οτι θα κάνω σεξ με κάποιον που δεν θα με αφήσει ποτέ, είπα οτι θα ξέρω με ποιόν θα το κάνω. Έχει διαφορά :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ναι οκ, εγώ δεν μίλησα για αγάπες και λουλούδια μίλησα για τους 16ρηδες που την πέφτουν στα κοριτσάκια κι εκείνες σαν άμυαλες κάθονται απο το πρώτο βραδυ. Δεν είπα οτι θα κάνω σεξ με κάποιον που δεν θα με αφήσει ποτέ, είπα οτι θα ξέρω με ποιόν θα το κάνω. Έχει διαφορά :bye:

Ναι,αλλά το ενδεχόμενο να σε αφήσει είναι πάντα πιθανό,ασχέτως με το αν έχετε ολοκληρώσει ή όχι.Έχω βαρεθεί να το ακούω,ξέρω φίλο ο οποίος είχε ολοκληρωμένη σχέση με μικρότερη από αυτόν κοπέλα και επειδή χώρισαν για άσχετο λόγο,άρχισαν όλοι τα "ήθελε μόνο να γ@#$%","είναι μεγάλος μ!@#$%" κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως για να πάρει κάποιος μια τέτοια απόφαση (και ειδικά ένα κορίτσι) πρέπει να έχει υποστεί κάποια πίεση...Καλό θα ήταν να είμαστε σίγουροι πριν κάνουμε κάτι, γιατί μετά δεν θα μπορούμε να το διορθώσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως για να πάρει κάποιος μια τέτοια απόφαση (και ειδικά ένα κορίτσι) πρέπει να έχει υποστεί κάποια πίεση...Καλό θα ήταν να είμαστε σίγουροι πριν κάνουμε κάτι, γιατί μετά δεν θα μπορούμε να το διορθώσουμε...
Ρε παιδιά πολύ υπερβολικοί είστε...Δεν είναι και κάτι τόοοοοοοοοοοοοοοσο κακό πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
το σεξ δν ειναι κακο
η αγνοια των κινδυνων ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως υπαρχει "προωρο" σεξ...ο καθενας κανει σεξ οποτε νοιωθει ετοιμος κ το θελει αρκει να ειναι σιγουρος γι αυτο που κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως για να πάρει κάποιος μια τέτοια απόφαση (και ειδικά ένα κορίτσι) πρέπει να έχει υποστεί κάποια πίεση...Καλό θα ήταν να είμαστε σίγουροι πριν κάνουμε κάτι, γιατί μετά δεν θα μπορούμε να το διορθώσουμε...
Νταξει, βασικά να ξέρεις με ποιόν και τι. Απο κει και πέρα δεν είναι να διορθώσεις τίποτα, τουλάχιστον ας είχες καλές στιγμές να τις θυμάσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
το σεξ δν ειναι κακο
η αγνοια των κινδυνων ειναι.
Mε την προϋπόθεση να γνωρίζεις και να αποφεύγεις τους κινδύνους πάντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Κοιτάξτε, πολλοί βιάζονται να κάνουν τα πάντα από πολύ νωρίς χωρίς να γνωρίζουν ότι αργότερα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το μετανιώσουν. Γνωρίζω πολλά κορίτσια που θέλουν να έχουν την πρώτη τους σεξουαλική εμπειρία πριν τα 15 ακόμα!!!! Κατά τη γνώμη μου, ένα κορίτσι σε τόσο πολύ μικρή ηλικία(που ζει ακόμα τα αθώα παιδικά χρόνια) δε μπορεί να είναι αρκετά ώριμο ώστε να ξέρει αν πρέπει να κάνει αυτό το βήμα. Πιστεύω πως ο λόγος που τα κορίτσια αποφαζίσουν από τόσο νωρίς να έχουν την πρώτη τους ερωτική εμπειρία είναι ο περίγυρός τους που τα επηρεάζει πάρα πολύ καθώς βρίσκοντια και σε μια ηλικία που ότι βλέπουν προσπαθούν να το μιμηθούν. Α, υπάρχει επίσης και ο βλακώδεις μύθος που λέει ότι όλοι πρέπει να έχουν ολοκληρώσει μέχρι τη γ λυκείου...Αυτές είναι καραβλακείες. Η πλειοψηφία των φοιτητών στο πρώτο έτος δεν έχει ακόμα ολοκληρώσει τη σχέση τους. Αυτοί που έχουν ολκληρώσει πολύ πιο πριν είναι η μειοψηφία, απλά νομίζουν ότι ανήκουν στους περισσότερους. Κατά τη γώμη μου όσο πιο αργά τόσο πιο πολύ θα το ευχαριστηθείς.
Υπάρχει απεριόριστος χρόνος μπροστά. Δε χρείαζονται τόσο βιαστικά βήματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Συμφωνω μ αυτα που λες...Υπαρχουν ομως και μερικες που το ζητανε απελπισμενα!!Πολυ απελπισμενα...Ε για αυτες δεν εχουμε να πουμε κατι παραπανω νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
μαθητικο site σου λενε μετα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
μαθητικο site σου λενε μετα......

Έι! Κλέφτη των ατακών μου! Ιδεϊκέ λαπωδήτη! Απατεώνα της σκέψης!:P:lol:




~~~~~~~~~~~~




Μαθητικό σάιτ σου λένε μετά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Γτ ρε μια χαρα 8εμα ειναι !! :P

ρε παιδια εγω λεω πως δεν υπαρχει ηλικια!
οταν νιωσετε πως το 8ελετε και μονο μα μονο απο αγαπη και ερωτα
και σιγουρευτειται για το ατομο ειστε ελευ8εροι ;)

και παντα προφυλαξεις εεε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και άμα η άλλη το θέλει στα 13??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top