Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μπορείς να τα μαρκάρεις για να φαίνονται καλύτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Καλό θα είναι επίσης να μη γράφεις με ροζ γράμματα γιατί δεν φαίνονται καλά στο γκρι φόντο.

Να το βγάλετε απο την παλέτα με τα χρώματα τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Εξ ορισμου η λεξη προωρο δεν ειναι και τοσο θετικη.. φυσικα και δεν ειναι καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Απο βιολογικής άποψης το σεξ είναι κάλο απο τα 16 και μετά που το σώμα έχει πλέον διαμορφωθεί . Απο ψυχολογικής άποψης το σεξ είναι κάλο όταν υπάρχει ο κατάλληλος σύντροφος , το θέλουν και οι δύο και υπάρχει ενήμερωση . Πάντως αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα σε ένα παιδί που είναι 14 και έχει ξεκινήσει τις σεξουαλικές του επαφές , το πιο πιθανό είναι να μη ξέρει πως να το αντιμετωπίσει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Να το βγάλετε απο την παλέτα με τα χρώματα τότε...

Άκου ρε τι είπε ο Πικάσσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ozzy

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δε νομίζω πως υπάρχει κατάλληλη ηλικία.Αλλά είναι αλήθεια πως όταν είσαι μικρός δεν μπορείς να αντιμετωπίσεις κάποια πράγματα που έχουν σχέση με αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγώ δε βιάζομαι να προχωρήσω..! και πράγματι καταλαβαίνω και από μόνη μου ότι αλλάζω εύκολα γνώμη σε όλα τα θέματα! Αν και νιώθω έτοιμη εδώ και αρκετούς μήνες αλλά Μάλλον απʼ ό,τι κατάλαβα
θα είναι καλύτερο να περιμένω κι άλλο!! Όσο για το σχολείο άστα!!!! Ξέρω πολλές που κάνει σεξ από τα 12!! Αλλά σαν να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας! Ε και έχουν γίνει βούκινο!!

Εγώ δε θα σου πώ τι να κάνεις. Απλα να είσαι σιγουρη για την απόφασή σου και επίσης να είσαι σίγουρη οτι ο άλλος σε αγαπάει κ το θέλει για αυτόν τον λόγο κ όχι για να ικανοποιηθεί απλά.
Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις και στην ηλικία που είσαι δεν είναι εύκολο να καταλάβεις αν ο άλλος σου λέει αλήθεια αν τα αισθήματα που σου λέει πως έχει είναι πραγματικά κλπ. Μακάρι να ισχύουν αυτά δλδ. Πολλές φορές παρασυρόμαστε κ οταν ακουμε ωραία λόγια κλπ νομίζουμε οτι ολα ειναι ενταξει κλπ κλπ.
Ελπίζω να καταλαβαίνεις, σου τα λέω για να σε προστατέψω.Δε ξέρω πόσο ώριμη είσαι κ πόσο σίγουρη είσαι για αυτόν,είναι κάτι που έχεις μια ζωη για να το κάνεις,είσαι ακόμα παιδάκι,αυτό με ενοχλεί περισσότερο. Ζήσε κάθε ηλικία όπως πρέπει κ μη βιάζεσαι,δεν πιστεύω οτι είναι μια μεγάλη αγάπη που αξίζει να δώσεις οτι πολύτιμο έχεις.
Αυτά!

Το παραπάνω κείμενο,αναφέρεται κ σε ολες τις κοπελίτσες όχι μονο σε εσένα.
Φιλικα πάντα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγώ δε θα σου πώ τι να κάνεις. Απλα να είσαι σιγουρη για την απόφασή σου και επίσης να είσαι σίγουρη οτι ο άλλος σε αγαπάει κ το θέλει για αυτόν τον λόγο κ όχι για να ικανοποιηθεί απλά.
Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις και στην ηλικία που είσαι δεν είναι εύκολο να καταλάβεις αν ο άλλος σου λέει αλήθεια αν τα αισθήματα που σου λέει πως έχει είναι πραγματικά κλπ. Μακάρι να ισχύουν αυτά δλδ. Πολλές φορές παρασυρόμαστε κ οταν ακουμε ωραία λόγια κλπ νομίζουμε οτι ολα ειναι ενταξει κλπ κλπ.
Ελπίζω να καταλαβαίνεις, σου τα λέω για να σε προστατέψω.Δε ξέρω πόσο ώριμη είσαι κ πόσο σίγουρη είσαι για αυτόν,είναι κάτι που έχεις μια ζωη για να το κάνεις,είσαι ακόμα παιδάκι,αυτό με ενοχλεί περισσότερο. Ζήσε κάθε ηλικία όπως πρέπει κ μη βιάζεσαι,δεν πιστεύω οτι είναι μια μεγάλη αγάπη που αξίζει να δώσεις οτι πολύτιμο έχεις.
Αυτά!

Το παραπάνω κείμενο,αναφέρεται κ σε ολες τις κοπελίτσες όχι μονο σε εσένα.
Φιλικα πάντα! :)
καλα τα λες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Το ότι μου λέει την γνώμη της είναι καλό και δε σημαίνει ότι ζηλεύει!!! Σʼ ευχαριστώ πάντως!! Εγώ δε βιάζομαι να προχωρήσω..! και πράγματι καταλαβαίνω και από μόνη μου ότι αλλάζω εύκολα γνώμη σε όλα τα θέματα! Αν και νιώθω έτοιμη εδώ και αρκετούς μήνες αλλά Μάλλον απʼ ό,τι κατάλαβα
θα είναι καλύτερο να περιμένω κι άλλο!! Όσο για το σχολείο άστα!!!! Ξέρω πολλές που κάνει σεξ από τα 12!! Αλλά σαν να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας! Ε και έχουν γίνει βούκινο!!


Το ''Αλλά σα να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας'' δεν το κατάλαβα...Πού κολλάει κ τί θες να πεις με αυτό δηλαδή για να καταλάβω...
-----------------------------------------
Άκου ρε τι είπε ο Πικάσσο.

Τζαμάτος όπως πάντα:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ δε θα σου πώ τι να κάνεις. Απλα να είσαι σιγουρη για την απόφασή σου και επίσης να είσαι σίγουρη οτι ο άλλος σε αγαπάει κ το θέλει για αυτόν τον λόγο κ όχι για να ικανοποιηθεί απλά.
Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις και στην ηλικία που είσαι δεν είναι εύκολο να καταλάβεις αν ο άλλος σου λέει αλήθεια αν τα αισθήματα που σου λέει πως έχει είναι πραγματικά κλπ. Μακάρι να ισχύουν αυτά δλδ. Πολλές φορές παρασυρόμαστε κ οταν ακουμε ωραία λόγια κλπ νομίζουμε οτι ολα ειναι ενταξει κλπ κλπ.
Ελπίζω να καταλαβαίνεις, σου τα λέω για να σε προστατέψω.Δε ξέρω πόσο ώριμη είσαι κ πόσο σίγουρη είσαι για αυτόν,είναι κάτι που έχεις μια ζωη για να το κάνεις,είσαι ακόμα παιδάκι,αυτό με ενοχλεί περισσότερο. Ζήσε κάθε ηλικία όπως πρέπει κ μη βιάζεσαι,δεν πιστεύω οτι είναι μια μεγάλη αγάπη που αξίζει να δώσεις οτι πολύτιμο έχεις.
Αυτά!

Το παραπάνω κείμενο,αναφέρεται κ σε ολες τις κοπελίτσες όχι μονο σε εσένα.
Φιλικα πάντα! :)

ναι συμφωνω απολυτα:no1:ετσι πιστευω κι εγω...τα ειπες πολυ σωστα..κι ετσι ειναι...ειναι καλο να σκεφτομαστε πολλα πριν προχωρήσουμε...να ειμαστε σιγουροι και για τα δικα μας αισθηματα αλλα και για του ανθρωπου που ειναι διπλα μας...γενικα νομιζω πως το να προχωρησεις σε κατι τετοιο...χωρις να εχεις σκεφτει πρωτα καποια πραγματα...δεν ειναι κι οτι καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Το ''Αλλά σα να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας'' δεν το κατάλαβα...Πού κολλάει κ τί θες να πεις με αυτό δηλαδή για να καταλάβω...

'Ελα βρε Κωστή, ξέρεις τώρα, είναι το κακό κλισέ της μαμάς.
ΚΑΙ ξεδιάντροπες ΚΑΙ καπνίζουν.
Μικρή είναι ακόμα η ELiN, επιτρέπεται.


Και μεταξύ μας, αν καπνίζουν στο σχολείο, βρίσκω σωστότερη την αντίδρασή της, παραείναι συμπεριφορά μικρομέγαλου. Σιγά πια την εξάρτηση απ' τη νικοτίνη που δεν μπορεί ένας μαθητής γυμνασίου να κρατηθεί απ' το να καπνίσει σ' ένα 15λεπτο διάλειμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
'Ελα βρε Κωστή, ξέρεις τώρα, είναι το κακό κλισέ της μαμάς.
ΚΑΙ ξεδιάντροπες ΚΑΙ καπνίζουν.
Μικρή είναι ακόμα η ELiN, επιτρέπεται.


Και μεταξύ μας, αν καπνίζουν στο σχολείο, βρίσκω σωστότερη την αντίδρασή της, παραείναι συμπεριφορά μικρομέγαλου. Σιγά πια την εξάρτηση απ' τη νικοτίνη που δεν μπορεί ένας μαθητής γυμνασίου να κρατηθεί απ' το να καπνίσει σ' ένα 15λεπτο διάλειμμα.

Ναι βρε πουλιμ εντάξει δε λέω όχι...Αλλά αυτό πια το ότι συνδυάζουν το κάπνισμα με κακό χαρακτήρα κ συμπεριφορά δεν το καταλαβαίνω καθόλου...όσο για αυτό που λες εσύ περί σχολείου το επικροτώ...Δίκιο έχεις αλλά είναι πολύ μεγάλη χαζομάρα να θεωρούμε το κάπνισμα κάτι κακό...Ο καθένας μπορεί να καπνίζει για τον οποιοδήποτε λόγο...Αυτό δε σημαίνει όμως ότι όλοι οι καπνιστές είναι τσογλάνια κ συγγνώμη για την έκφραση ή ότι όλοι οι αντι καπνιστές είναι άγιοι...Για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ναι βρε πουλιμ εντάξει δε λέω όχι...Αλλά αυτό πια το ότι συνδυάζουν το κάπνισμα με κακό χαρακτήρα κ συμπεριφορά δεν το καταλαβαίνω καθόλου...όσο για αυτό που λες εσύ περί σχολείου το επικροτώ...Δίκιο έχεις αλλά είναι πολύ μεγάλη χαζομάρα να θεωρούμε το κάπνισμα κάτι κακό...Ο καθένας μπορεί να καπνίζει για τον οποιοδήποτε λόγο...Αυτό δε σημαίνει όμως ότι όλοι οι καπνιστές είναι τσογλάνια κ συγγνώμη για την έκφραση ή ότι όλοι οι αντι καπνιστές είναι άγιοι...Για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...:)

Το ίδιο πράγμα λέμε! Γι' αυτό αναφέρθηκα στο κλισέ της μαμάς.
+169891 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Το ίδιο πράγμα λέμε! Γι' αυτό αναφέρθηκα στο κλισέ της μαμάς.
+169891 :D

Αυτό είναι...Χαίρομαι που υπάχουν κ μερικοί συννενοήσιμοι:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Es95

Νεοφερμένος

Ο Es95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:jumpy:όσο μυκρότερος κάνεις σεχ τοσο το καλύτερο:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
:jumpy:όσο μυκρότερος κάνεις σεχ τοσο το καλύτερο:jumpy:

ΝΝΝΝνναι.
Χάρηκα καλό μου πράσινο τρολ, εμένα με λένε Κύνθια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
πρόκειται για οργανωμένη επίθεση από καγκουροφόρουμ, μη δίνετε σημασία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
:jumpy:όσο μυκρότερος κάνεις σεχ τοσο το καλύτερο:jumpy:
ποσο ανωριμος μπορει να εισαι???μαθε πρωτα να γραφεις σωστα και ασε το σεξ για αργοτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι για τους αντρες μετα τα 16 ειναι οκ.Για τις γυναικες δεν ξερω γιατι ειναι διαφορετικα, θελει πιο πολυ σκεψη.Εχω ακουσει οτι εχουν καταθληψη μετα απο το σεξ σε μικρες ηλικιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top