Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Α οκ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
παιδεια εγω πιστευω οτι καλο ειναι να γινετε αυτο οποτε το εσθανετε πραγματικα ο καθενας και οχι επιδι πρεπι η επιδι πιεζοταν απο φιλους οι αλους παραγοντες .προσοπικη αποψη παντα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Αχ την φαγατε την Ρανια βρε ήσυχα!
Ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Και άμα η άλλη το θέλει στα 13??
Τι να θέλει στα 13;
Ένα κοριτσάκι δεν σκέφτεται καν κάτι τέτοιο στα 13. Εκτός αν έχει βρει τον κατάλληλο κλπ κλπ. Ποιον κατάλληλο όμως; :P Αν νιώθει έτοιμη και μπορεί να υποστεί τις συνέπειες, οκ, πάω πάσο. Εξάλλου για δική της ευχαρίστιση το κάνει.
Εγω που το εκανα πριν καλα καλα κλεισω τα 16 ειμαι αμαρτωλη.
Χιουμοριστική στάση: Μαζί σου. :P
Ψυχολογικοσοβαρή στάση: Πάντως, απο τη στιγμή που εσύ έχεις όμορφες αναμνήσεις και σου χει κάτσει σαν καλή εμπειρία, γενικότερα δεν μετάνιωσες, μεγια σου με χαρά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι να θέλει στα 13;
Ένα κοριτσάκι δεν σκέφτεται καν κάτι τέτοιο στα 13. Εκτός αν έχει βρει τον κατάλληλο κλπ κλπ. Ποιον κατάλληλο όμως; :P Αν νιώθει έτοιμη και μπορεί να υποστεί τις συνέπειες, οκ, πάω πάσο. Εξάλλου για δική της ευχαρίστιση το κάνει.


:lol::lol: Ας γελάσω.Σήμερα στα 13 σκέφτονται πολλά περισσότερα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
:lol::lol: Ας γελάσω.Σήμερα στα 13 σκέφτονται πολλά περισσότερα.:D

σε αυτο εχεις δικιο sorry αλλα ειναι η πικρη αλιθια πλεον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
:lol::lol: Ας γελάσω.Σήμερα στα 13 σκέφτονται πολλά περισσότερα.:D
Πάντως όχι το σεξ. Μπορεί να το σκέφτεται αλλά δεν την εφαρμόζει την φαντασίωση.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάλλον ζεις αλλού.Κάποιες το έχουν εφαρμόσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
μην κιτας που εσυ εισαι ετσι πολλα κοριτσια στην ηλικια σου ειναι πολυ ξεπεταγμενα και εχουν κανει παρα πολλα και ξερω πολα τετια κοριτσια απο το γιμνασιο μας για αυτο σου λεω διστιχοσ ετσι ειναι τα πραγματα πλεον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
:lol::lol: Ας γελάσω.Σήμερα στα 13 σκέφτονται πολλά περισσότερα.:D
:no1::no1::no1::no1:

Εγώ το λέω πως η ηλικία της εφηβείας όλο και μεγαλώνει, αλλά τα άλλα κάθονται και με κοροϊδεύουν... ντρέπομαι γι' αυτούς πάντως...

edit:
Πάντως όχι το σεξ. Μπορεί να το σκέφτεται αλλά δεν την εφαρμόζει την φαντασίσωση.
:P

Ξέρω κοπέλα με τα χρόνια σου που το έκανε στην ηλικία μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Όντως πλεον τα κοριτσάκια στο γυμνάσιο ειδικά καπνίζουν,βρίζουν,μιλάνε χυδαία και γενικώς έχουν ξεσπαθώσει τελείως...

οι γονείς τι να κάνουν άραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όντως πλεον τα κοριτσάκια στο γυμνάσιο ειδικά καπνίζουν, βρίζουν, μιλάνε χυδαία και γενικώς έχουν ξεσπαθώσει τελείως...

οι γονείς τι να κάνουν άραγε?

Είμασταν έξω και βγάζει η άλλη το τσιγάρο... τη μάζεψε η φίλη της να μην το ανάψει... εγώ είχα μείνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Είμασταν έξω και βγάζει η άλλη το τσιγάρο... τη μάζεψε η φίλη της να μην το ανάψει... εγώ είχα μείνει...

ασε φιλε απο δεν ειναι τπτ μι ειχα δει να κανει μαυρο και εμινα κοκαλο μιλαμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ερρικος34071

Νεοφερμένος

Ο ερρικος34071 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια νομιζω πως εχει επιπτοσεις γιατι εχω δει στον εαυτο μου κοιταξτε μετα νομιζεις πως τα εμαθες ολα και αρχιζεις να σιμπεριφερεσε αλιοτικα πιο προκλητικα ειδικα τα κοριτσια καλο ειναι δεν πιστευω οτι εχει οριο υλικιας το σεξ οπως σου ερθει την στιγμη ειναι μην το μετανιοσεις μονο γιατι τοτε παπισετα σιχενεσε τον εαυτο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αμα νιωθεις πραγματικα ετοιμος δεν ειναι κατι.

@ ερρικος

Σε γενικες γραμμες νομιζω οτι συμφωνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν έχω γνωρίσει κορίτσι που να το έχει κάνει στην Α γυμνασίου.
Απ' τη Β και μετά. :P
Ξεπεταγμένα;
Bασικά, αν νιώθει έτοιμη και νομίζει οτι μπορεί να το κάνει, ας το κάνει, εμείς δεν έχουμε δικαιωμα να χαρακτηρίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν έχω γνωρίσει κορίτσι που να το έχει κάνει στην Α γυμνασίου.
Απ' τη Β και μετά. :P
Ξεπεταγμένα;
Bασικά, αν νιώθει έτοιμη και νομίζει οτι μπορεί να το κάνει, ας το κάνει, εμείς δεν έχουμε δικαιωμα να χαρακτηρίζουμε.

αν νιοθει ετιμη ας το κανει δεν λεω οχι αλλα να το κανει επιδι το θελει οχι για να το πεξει εμπιρι στις φιλες της!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Πιστεψέ με, καμία κοπέλα δεν κάνει ένα τόσο μεγάλο βήμα στη ζωή της, απο τέτοια ηλικία, το οποίο της μένει και διακινδυνεύει αρκετά, για τις φίλες της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Πιστεψέ με, καμία κοπέλα δεν κάνει ένα τόσο μεγάλο βήμα στη ζωή της, απο τέτοια ηλικία, το οποίο της μένει και διακινδυνεύει αρκετά, για τις φίλες της.

τι να σου πω επιδι ξερω μια τετια για αυτο το ειπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top