Πρόθεση ψήφου 2008-2009

Τι θα ψηφίζατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΔΞ / ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγώ σταματώ να συμμετέχω απο δω και μπρος, σεβόμενος την άποψη του Petrou. Σας καλώ να κάνετε το ίδιο γιατί η συζήτηση δεν οδηγεί πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι tolisman, μόνη μου έφυγα. Αρχικά μάλιστα δεν με διέγραφαν (μιας και το πλήθος των μελών τους φαινόταν να είναι το μόνο που τους απασχολεί, αυτό ήταν που με έκανε να θέλω να φύγω τότε in the first place) και έπρεπε να αρχίσω να γνωστοποιώ το γεγονός για να το πάρουν απόφαση και να με διαγράψουν επιτέλους (κάτι μήνες μετά).

Συμφωνώ με τον miv. Αρκετά καταχραστήκαμε το χώρο.
Ειδικά εγώ που είχα πει στην αρχή ότι δεν θα εμπλακώ σε τέτοια συζήτηση και πάλι παρασύρθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
καλα ε συμφωνα με αυτο το φορουμ κ τη ψηφοφορια ο συριζα σχηματιζει κυβερνηση....γιατι οχι απο τα αλλα δυο κομματα εξουσιας ειναι καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγω παντως λεω
κκε ισχυρο στη βουλη κ στο λαο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philosophos

Νεοφερμένος

Ο philosophos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πλωμάρι (Λέσβος). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αντε βρε αριστερε..δεν μπορω να καταλαβω κατι τετοιους επαναστατες χωρις αιτια που ψηφιζουν κκε και συριζα χωρις να ξερουν το γιατι επειδη δεν τους τα εφερε η ζωη οπως θελουν...μετανιωνω που ψηφισα νδ γιατι πιο πολυ προς το λαος ειμαι..το μονοδικο κομμα με αποψεις...το μονο δεξιο και σοβαρο κομμα στην ελλαδα..η νδ ειναι κεντρο...παντως σε σχεση με τα αριστερα κομματα δεν συγκρινεται το κομμα του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
οι μισθοι των 600 ευρω οι συνταξεις πεινας το νεο ασφαλιστικο κ η καπιταλιστικη πολιτικη της κυβερνησεις ειναι η αιτια............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
@tolisman: Κι εμένα μου "φέρνει εμετό" ο τρόπος έκφρασης και σκέψης σου και το ανύπαρκτο επίπεδο σου (για να μιλήσω και στη γλώσσα σου...). Τουλάχιστον με τον miv μπορεί να διαφωνούμε καθέτως, αλλά εκφράζεται σαν άνθρωπος, όχι σαν πίθηκος.

:inlove::inlove::inlove:

Υ.Γ.: Jackass, έλα, τώρα που αισθάνθηκες το αίμα σου να βράζει πάρε το κουβαδάκι σου και πάνε παραπέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriakoskiriakos

Νεοφερμένος

Ο kiriakoskiriakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
αντε βρε αριστερε..δεν μπορω να καταλαβω κατι τετοιους επαναστατες χωρις αιτια που ψηφιζουν κκε και συριζα χωρις να ξερουν το γιατι επειδη δεν τους τα εφερε η ζωη οπως θελουν...μετανιωνω που ψηφισα νδ γιατι πιο πολυ προς το λαος ειμαι..το μονοδικο κομμα με αποψεις...το μονο δεξιο και σοβαρο κομμα στην ελλαδα..η νδ ειναι κεντρο...παντως σε σχεση με τα αριστερα κομματα δεν συγκρινεται το κομμα του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ

:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
αντε βρε αριστερε..δεν μπορω να καταλαβω κατι τετοιους επαναστατες χωρις αιτια που ψηφιζουν κκε και συριζα χωρις να ξερουν το γιατι επειδη δεν τους τα εφερε η ζωη οπως θελουν...μετανιωνω που ψηφισα νδ γιατι πιο πολυ προς το λαος ειμαι..το μονοδικο κομμα με αποψεις...το μονο δεξιο και σοβαρο κομμα στην ελλαδα..η νδ ειναι κεντρο...παντως σε σχεση με τα αριστερα κομματα δεν συγκρινεται το κομμα του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ
Πραγματικά λυπάμαι όταν βλέπω νέα άτομα να λένε ευθέως ότι ανήκουν στο χώρο της άκρας δεξιάς. Ένας χώρος ο οποίος προωθεί το ρατσισμό, τις κοινωνικές ανισότητες και αδικίες και άλλα χίλια μύρια κακά. Πώς στο καλό αυτή η χώρα θα αλλάξει και θα γίνει πιο ανθρώπινη,αλληλέγγυα,δίκαιη και δημοκρατική όταν νέοι όπως εμείς, που αποκαλούμαστε τρομάρα μας η ελπίδα για ένα καλλίτερο αύριο, τασσόμαστε υπέρ ενός χώρου συντηρητικού και μειωπικού? Φευ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ο ρατσισμος ειναι εξ ορισμου το ηλιθιοτερο πραμα που εχει παρατηρηθει ποτε σε ανθρωπινες συμπεριφορες..τωρα δν μπορεις να τον "μοιρασεις" σε συγκεκριμενες πολιτικες παραταξεις..δν λεω ΦΥΣΙΚΑ το λαος προωθει καποιες μορφες του ρατσισμου αλλα ολα τα κομματα εχεμυθα προωθουν αλλες μορφες του..και ας ανηκουν (?) και στην αριστερα,και την δεξια και στα περιχωρα της ταβερνας του μπαρμπαντωνη...οντως ειναι απογοητευτικο να μην εχουμε οι νεοι το απαραιτητο background (π λεει κ μια ψυχη..:xixi:)για να χαρισουμε ενα καλυτερο μελλον πρωτα σε μας και επειτα στους απογονους μας,αλλα τετοιες αντιληψεις βρισκονται παντου..οχι μονο στους μεν ,οχι μονο στους δε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Παιδιά σε αυτό το ποστ γίνεται της πόπης με τα κόμματα.

1)Δε θα ταυτιστώ και δε θα γίνω υποχείριο αυτών με φανατισμό όπως παρατήρησα.
2)Δε χαρίζω την ψήφο μου έτσι απλά.Μιας και ψηφίζω την επόμενη φορά που θα γίνουν εκλογές δε με εμπνέει κανένας για ψήφο.
3)Προσέξτε τι ψηφίζετε.Κάθε λαός έχει τον πολιτικό που το αξίζει να έχει.(Τσώρτσιλ)
4)Να μην απέχετε επειδή είστε δυσσαρεστημένοι από την πολιτική,αλλά να συμμετέχετε για να δώσετε το μήνυμα που θέλετε.Με αποχή δε δίνετε τίποτα, απλά μένει η κατάσταση ως έχει.
5)Από τη στιγμή που συμμετέχουν κόμματα στα πανεπιστήμια,(ό,τι πιο μεγάλη βλακεία έχουμε σκεφτεί...τα έχω σιχαθεί.
6)Καλύτερα να συζητήσουμε για τίποτα άλλο γιατί δε μας οδηγεί πουθενά όλο αυτό.Δε θα κάτσω να συζητήσω για αυτούς που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι η πάρτη τους.Πολύ απλά δείτε την Παιδεία που μας παρέχουν.
7)Και οι νέοι μην παραμυθιάζεστε και φανατίζεστε με τα κόμματα.Έχετε σημαντικότερα πράγματα να κοιτάξετε στην ηλικία σας από το να εξυπηρετείτε συμφέροντα αυτων.Ειδικά αυτό με τις παρατάξεις,καθώς χάνετε τα ωραιότερα χρόνια της ζωής σας σε βλακείες.....

Απλώς θα πω αυτό...Το ποιοί μας κυβερνούν καθορίζετε αυστηρά από εμάς. Γιάυτό η κακομοιριά και η κατάντια που λέμε οτι υπάρχει στην Ελλάδα μπορέι να αλλάξει με μια ψήφο σας.

Τέσπα σταματάω γιατί με αηδθιάζει όλο αυτό με τα κόμματα....Έτσι που μιλάω μου θυμίζει επαναστατική οργάνωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Συμφωνώ στο γεγονός πως σε όλους λίγο πολύ υποβόσκει κάποια μορφή ρατσισμού, είτε αυτή είναι κοινωνική είτε φυλετική είτε θρησκευτική, αλλά το ΛΑΟΣ είναι το μοναδικό ελληνικό κόμμα το οποίο χωρίς κανέναν ενδοιασμό εκφράζει ρατσιστικές πολιτικές και εμφυσεί ή τουλάχιστον προσπαθεί να εμφυσήσει στους Έλληνες πολίτες ξενοφοβικές συμπεριφορές. Το κακό όμως δεν έγκειται μόνο εκεί. Αυτός ο συγκεκριμένος χώρος στηρίζεται στο λαικισμό, τα ψεύδη, την παροχή φρούδων ελπίδων και τελικά το μόνο που επιδιώκει και προσπαθεί να κατορθώσει είναι η γιγάντωση των κοινωνικών ανισοτήτων και η εδραίωση ενός ανελέητου καπιταλιστικού συστήματος προς όφελος των εχόντων και φτιαγμένων. Βλέπετε την ηγεσία του εν λόγω κόμματος αλλά και τα στελέχη του. Να φανταστείτε πως μέλη του ΛΑΟΣ υποστηρίζουν δημοσίως και χωρίς ντροπή πως η δικτατορία του '67 ΄΄ηταν μια σωτήρια για το έθνος κίνηση την οποία υπονόμευσαν στη συνέχεια οι δημοκρατικοί. ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
@ Thra

Δεν είναι μόνο το ΛΑΟΣ αλλά και η Χρυσή Αυγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Παιδιά σε αυτό το ποστ γίνεται της πόπης με τα κόμματα.

1)Δε θα ταυτιστώ και δε θα γίνω υποχείριο αυτών με φανατισμό όπως παρατήρησα.
2)Δε χαρίζω την ψήφο μου έτσι απλά.Μιας και ψηφίζω την επόμενη φορά που θα γίνουν εκλογές δε με εμπνέει κανένας για ψήφο.
3)Προσέξτε τι ψηφίζετε.Κάθε λαός έχει τον πολιτικό που το αξίζει να έχει.(Τσώρτσιλ)
4)Να μην απέχετε επειδή είστε δυσσαρεστημένοι από την πολιτική,αλλά να συμμετέχετε για να δώσετε το μήνυμα που θέλετε.Με αποχή δε δίνετε τίποτα, απλά μένει η κατάσταση ως έχει.
5)Από τη στιγμή που συμμετέχουν κόμματα στα πανεπιστήμια,(ό,τι πιο μεγάλη βλακεία έχουμε σκεφτεί...τα έχω σιχαθεί.
6)Καλύτερα να συζητήσουμε για τίποτα άλλο γιατί δε μας οδηγεί πουθενά όλο αυτό.Δε θα κάτσω να συζητήσω για αυτούς που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι η πάρτη τους.Πολύ απλά δείτε την Παιδεία που μας παρέχουν.
7)Και οι νέοι μην παραμυθιάζεστε και φανατίζεστε με τα κόμματα.Έχετε σημαντικότερα πράγματα να κοιτάξετε στην ηλικία σας από το να εξυπηρετείτε συμφέροντα αυτων.Ειδικά αυτό με τις παρατάξεις,καθώς χάνετε τα ωραιότερα χρόνια της ζωής σας σε βλακείες.....

Απλώς θα πω αυτό...Το ποιοί μας κυβερνούν καθορίζετε αυστηρά από εμάς. Γιάυτό η κακομοιριά και η κατάντια που λέμε οτι υπάρχει στην Ελλάδα μπορέι να αλλάξει με μια ψήφο σας.

Τέσπα σταματάω γιατί με αηδθιάζει όλο αυτό με τα κόμματα....Έτσι που μιλάω μου θυμίζει επαναστατική οργάνωση....

σε πολλα σημεια σου εισαι σωστοτατος..
ειλικρινα εχω σιχαθει αυτα τα κομματοσκυλα που το κομμα τους τα κανει ολα σωστα και αγια και ειναι τοσο ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ που και να θες να κανεις μια ανοιχτη,πολιτισμενη (χωρις αυτο να σημαινει οτι συμφωνειτε)κουβεντα δεν μπορεις γιατι σε περιοριζουν σε τασεις για εμετο και λυπηση..:nono:

υγ: η χρυση αυγη θα μπορουσε καλλιστα να ειναι ενωση/τρελαδικο..ισως σας φαινεται ακραιο αλλα εδω δεν τιθεται καν θεμα διαφορετικων αποψεων..η ΑΠΟΛΥΤΗ ισοτητα και κοινη καταγωγη των λαων αρα και η μη υπαρξη ανωτερης φυλης ειναι επιστημονικα τεκμηριωμενη..οσο ηλιθιο ειναι να λες οτι η γη ειναι επιπεδη αλλο τοσο ηλιθιο ειναι να λες οτι ενας λαος ειναι ανωτερος απο εναν αλλο..δεν ειναι θεμα αποψεων,θεμα επιστημης ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Προσωπική μου άποψη είναι πως δεν πρέπει να απέχουμε στην ηλικία μας απ την πολιτική. Αποτελεί χρέος μας να έχουμε μια ολοκληρωμένη άποψη και να την εκφράζουμε αδεώς παντού. Μην περιμένετε τους ανθρώπους των 50 και άνω χρόνων να βελτιώσουν τις ζωές σας. Αυτοί ανεξαρτήτως κόμματος και ιδεολογικών πεποιθήσεων΄. Ούτως ή άλλως κάπως τα φέρνουν βόλτα και ιδιαίτερες φιλοδοξίες και όνειρα δεν έχουν (φυσικά υπάρχουν οι εξαιρέσεις). Βεβαίως δεν πρέπει να φανατιζόμαστε γιατί έτσι χάνουμε το στόχο μας και γινόμαστε το ίδιο με τους αλλοτριωμένους γεραιότερους. Λύση δεν αποτελεί βεβαίως ούτε η αποχή αλλά ούτε η εν λευκώ συμμετοχή. Η λύση προέρχεται από εμάς τους ίδιους και αυτή είναι πρώτα η πολιτικοποίηση και μετά η κομματικοποίηση. Πρώτα να έχεις αναπτύξει μια πολιτική και κοινωνική ιδεολογία και μετά να ενταχθείς σε κάποιο πολιτικό χώρο. Μόνο έτσι μπορούν να αποφευχθούν οι φανατισμοί και επιτέλους να σημειωθεί κάποια πρόοδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
συμφωνω οτι το πολιτικο γιγνεσθαι οφειλει απο μια ηλικια κ μετα να μας απασχολει (κ ειμαστε σε αυτη την ηλικια) ..αλλα δεν χρειαζεται να υποστηριζεις καποιο κομμα για να εισαι πολιτικοποιημενος..ειναι πολυ πιθανο να μη σε εκφραζει κανενα κομμα..τι θα κανεις ? συμβιβασμους στις αποψεις σου ? κοψε απο δω,κοψε απο κει ,να χωρεσεις στο στανταρ καλουπι καποιου κομματος ? νταξει,δεν αποκλειω καποια στιγμη στη ζωη μου να με καλυψει καποιο κομμα αλλα απο οσα εχω ψαξει ως τωρα τα περισσοτερα με αφηνουν παγερα αδιαφορη και καποια αλλα τα βρισκω "συμπαθητικα" αλλα παλι αρκετα μακρια απο αυτο που επιθυμω για τον τοπο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Σε απόλυτες γραμμές κανένα κόμμα δεν μπορεί να σε εκφράζει. Ούτε εδώ ούτε πουθενά στον κόσμο. Σίγουρα όμως θα βρεις συγγενείς απόψεις σε κάποιον συγκεκριμένο χώρο. Δουλειά σου είναι να συμμετάσχεις ενεργά σε αυτό τον χώρο και να προσπαθήσεις να βάλεις το λιθαράκι σου εκεί που νομίζεις ότι έχει λάθος. Μόνο μέσα από αυτή τη διαδικασία τα κόμματα εξελίσσονται και προσαρμόζονται στις ανάγκες των καιρών τους χωρίς βέβαια να χάνουν τον ιδεολογικό προσανατολισμό τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Το ζητούμενο είναι να μην απομακρυνθεί ηνέα γεννιά.Στις τελευταίες εκλογές το 30% απείχε από τις εκλογές.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.Ξέρετε πόσο θα είχε ανατραπεί το αποτέλεσμα αν συμμετείχε αυτό το 30%; Εμείς αλλάζουμε τους πολιτικούς και από εκεί που καθονται μπορούν να βρεθούν στο δρόμο με μια ψήφο μας. Δε λέω να φανατιστούμε, προς θεού, απλα΄να κάνουεμ αυτό που λέγανε οι αρχαίοι.Ενεργοί στα κοινά, δηλαδή ενεργοί πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Το ζητούμενο είναι να μην απομακρυνθεί ηνέα γεννιά.Στις τελευταίες εκλογές το 30% απείχε από τις εκλογές.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.Ξέρετε πόσο θα είχε ανατραπεί το αποτέλεσμα αν συμμετείχε αυτό το 30%; Εμείς αλλάζουμε τους πολιτικούς και από εκεί που καθονται μπορούν να βρεθούν στο δρόμο με μια ψήφο μας. Δε λέω να φανατιστούμε, προς θεού, απλα΄να κάνουεμ αυτό που λέγανε οι αρχαίοι.Ενεργοί στα κοινά, δηλαδή ενεργοί πολίτες.
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
απλως δεν ειμαι διατεθειμενη να κανω συμβιβασμους στα πιστευω μου ,μονο κ μονο για να μπορω να στηριξω ενα κομμα..πες το εγωιστικη θεση απο μερους μου αν θες
:P

αν καποια στιγμη βρω καποιο που να εχει τοσο πια "συγγενεις" αποψεις με τις δικες μου φυσικα θα ερευνησω το θεμα να δω αν εγω και οσοι αλλοι το επιθυμουν μπορουμε να επιφερουμε καποια αλλαγη..απλως δεν μου εχει τυχει ως τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top