Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Καποιους δεν μας εχουν περασει στο e-class...Ουτε εγω ουτε καποι φιλοι μου μπορουν να συνδεθουν! Οποτε περιμενουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
https://e-grammateia.aueb.gr/unistudent/
Να βάλω username και password αυτά που μας δώσανε; χρειάζεται; τι ακριβώς είναι αυτή η ιστοσελίδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Ειμαι και εγω εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αυτη ειναι η ηλεκτρονικη γραμματεια... Μπαινεις εδω https://e-grammateia.aueb.gr/unistudent/register.asp και βαζεις τα στοιχεια σου.
Ως αριθμο μητρωου βαλε το username που γραφει στο χαρτι απο το φακελο χωρις το "p" μπροστα. Δηλαδη αντι για p321XXXX βαλε 312ΧΧΧΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Drosso, oταν λεει αριθμο δελτιου ταυτοτητας εννοει αστυνομικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καποιους δεν μας εχουν περασει στο e-class...Ουτε εγω ουτε καποι φιλοι μου μπορουν να συνδεθουν! Οποτε περιμενουμε.

Ούτε εγώ μπορώ να logάρω στο e-class
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Παιδιά ουτε εγω μπορώ να μπώ!! Γιατί μήπως κάνω κάτι λάθος? Αλλά πάλι διάβασα τι πρέπει να γράψω..
Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος πραγματικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παίδες μην αγχώνεστε!! Το πιο λογικό είναι να μην το έχουν ανοίξει ακόμη..Υπομονή!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

floydiantree

Νεοφερμένος

Η floydiantree αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Να ρωτήσω... Μπήκα στο σάιτ για την φοιτητική ταυτότητα, να κάνω αίτηση. Και αφού διάλεξα το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, με πετάει στην σελίδα του Οικονομικού Πανεπιστημίου, όπου μου λέει να κάνω login. Το θέμα είναι ότι ούτε εμένα λειτουργεί ο κωδικός και το όνομα χρήστη! Τι κάνουμε τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Να ρωτήσω... Μπήκα στο σάιτ για την φοιτητική ταυτότητα, να κάνω αίτηση. Και αφού διάλεξα το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, με πετάει στην σελίδα του Οικονομικού Πανεπιστημίου, όπου μου λέει να κάνω login. Το θέμα είναι ότι ούτε εμένα λειτουργεί ο κωδικός και το όνομα χρήστη! Τι κάνουμε τώρα;

Έχεις κάνει register στην ηλεκτρονική γραμματεία;; Επειδή για την ταυτότητα τους κωδικούς της γραμματείας πρέπει να βάλεις και όχι του eclass/webmail...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

floydiantree

Νεοφερμένος

Η floydiantree αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Έχεις κάνει register στην ηλεκτρονική γραμματεία;; Επειδή για την ταυτότητα τους κωδικούς της γραμματείας πρέπει να βάλεις και όχι του eclass/webmail...
Α όκει κατάλαβα. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Μόλις είδα οτι ανακοινώθηκε στο website της σχολής μια ανακοίνωση σχετικά με την διανομή πανεπιστημιακών σημειώσεων. Τι ακριβώς παίζει; Μοιράζουν για όλα τα μαθήματα όλων των τμημάτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrna307

Νεοφερμένος

Η mrna307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οι πρωτοετείς του ΔΕΤ έχουμε αύριο ένα εργαστήριο, έχει βγει ανακοίνωση https://www0.dmst.aueb.gr/news/20120921120215_BG_2012.htm.
Θα πάει κανείς από εδώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
οι πρωτοετείς του ΔΕΤ έχουμε αύριο ένα εργαστήριο, έχει βγει ανακοίνωση https://www0.dmst.aueb.gr/news/20120921120215_BG_2012.htm.
Θα πάει κανείς από εδώ?

Εγώ σκέφτομαι να πάω! Εσυ τι θα κάνεις?
Μόνο που είμαι Τρίκαλα και θα πρέπει να έρθω αυριο με λεωφορείο που ξεκινάει στις 7!
πιστεύεις θα πάνε άτομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrna307

Νεοφερμένος

Η mrna307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κοίτα, εμένα με πήραν και παιδιά από τα κόμματα να με ενημερώσουν και φαντάζομαι θα έχουν πάρει κ άλλους!
δεν ξέρω αν θα πάνε πολλοί, αλλά εγώ σκέφτομαι να πάω για να γνωρίσω και άτομα.
Σε ποιό τμήμα είσαι έσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
κοίτα, εμένα με πήραν και παιδιά από τα κόμματα να με ενημερώσουν και φαντάζομαι θα έχουν πάρει κ άλλους!
δεν ξέρω αν θα πάνε πολλοί, αλλά εγώ σκέφτομαι να πάω για να γνωρίσω και άτομα.
Σε ποιό τμήμα είσαι έσυ?

Στο Α3 εσύ? εγώ τυχαία το είδα εδώ στο σαιτ , αλλιώς δεν θα το ήξερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paradise.circus

Νεοφερμένος

Η paradise.circus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
οι πρωτοετείς του ΔΕΤ έχουμε αύριο ένα εργαστήριο, έχει βγει ανακοίνωση https://www0.dmst.aueb.gr/news/20120921120215_BG_2012.htm.
Θα πάει κανείς από εδώ?

ένας φίλος μου που είναι στο ΔΕΤ μου είπε οτι θα πάει παντως..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Εχω ενεργοποιησει το λογαριασμο μου στην ηλεκτρονικη γραμματεια αλλα δεν ξερω τι παιζει με το e-class και το eudoxus.
Αυτο το συνθηματικο τι ακριβως ειναι?
Username και password να υποθεσω οτι ειναι αυτα που μας εστειλαν απο την ηλ. γραμματεια μολις ενεργοποιησαμε το λογαριασμο μας ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top