Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
παιδια καλησπερα,

με εχουν παρει πολλες φορες τηλ. απο κομματα δεν το εχω σηκωσει ποτε..
οσοι το εχετε σηκωσει τι θελουν?
ούτε εγώ το σηκώνω!!!! :P Αλλά σε ένα μήνυμα που μου έστειλαν κάτι για ενημέρωση για το πάσο-φοιτητική ταυτότητα λέγανε...λες και δεν μπορούμε να το κανούμε μόνοι μας....:mad:

ναι δεν εχει διαφορα ολοι ιδια μερα ξεκιναμε..
Ναι αλλά το ακαδημαϊκό ημερολόγιο λέει ότι ξεκινάμε 1η...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ούτε εγώ το σηκώνω!!!! :P Αλλά σε ένα μήνυμα που μου έστειλαν κάτι για ενημέρωση για το πάσο-φοιτητική ταυτότητα λέγανε...λες και δεν μπορούμε να το κανούμε μόνοι μας....:mad:

1. Καλά μωρέ έδωκες τηλέφωνο;;;;;; :confused: Εμένα δεν με παίρνει κανείς :P Hell Yeah

Ναι αλλά το ακαδημαϊκό ημερολόγιο λέει ότι ξεκινάμε 1η...:confused:

2. Εμένα 1/10 λέει 11-1 Οικονομική επιχειρήσεων :confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
1. Καλά μωρέ έδωκες τηλέφωνο;;;;;; :confused: Εμένα δεν με παίρνει κανείς :P Hell Yeah



2. Εμένα 1/10 λέει 11-1 Οικονομική επιχειρήσεων :confused::hmm:
Έδωσα μωρέ..σιγά....:P κοινωνικές επαφές...όταν με θέλουν για τα κόμματα (τις περισσότερες φορές δηλαδή ) δεν το σηκώνω...για άλλα πράγματα οκ...Και ένα 1/10 9 Μαθηματικά 1... :worry: Δεν ξέρω τι γίνεται τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα το προγραμμα μαθηματων εχει δευτερα 11 με 1 και 3 με 7, τριτη 5 με 9, τεταρτη 11 με 1 και 3 με 9 (!),πεμπτη εχει 5 με 7 και παρασκευη 3 με 5.
το επωνυμο μου ειναι στο κλιμακιο Α-Λ.
λογικο σας ακουγεται?
με παραξενευει το γεγονος οτι πεμπτη και παρασκευη εχουμε μονο 2 ωρες μαθημα και το πιο πρωινο μαηθμα ειναι στις 11??

επισης να υποθεσω πως οταν 5 με 7 και 7 με 9, εννοει το απογευμα, και οταν λεει 11 με 1 προφανως το πρωι,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα το προγραμμα μαθηματων εχει δευτερα 11 με 1 και 3 με 7, τριτη 5 με 9, τεταρτη 11 με 1 και 3 με 9 (!),πεμπτη εχει 5 με 7 και παρασκευη 3 με 5.
το επωνυμο μου ειναι στο κλιμακιο Α-Λ.
λογικο σας ακουγεται?
με παραξενευει το γεγονος οτι πεμπτη και παρασκευη εχουμε μονο 2 ωρες μαθημα και το πιο πρωινο μαηθμα ειναι στις 11??

επισης να υποθεσω πως οταν 5 με 7 και 7 με 9, εννοει το απογευμα, και οταν λεει 11 με 1 προφανως το πρωι,ε?
Ε ναι λογικά αυτο εννοεί! και εγώ αυτό έχω καταλάβει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα το προγραμμα μαθηματων εχει δευτερα 11 με 1 και 3 με 7, τριτη 5 με 9, τεταρτη 11 με 1 και 3 με 9 (!),πεμπτη εχει 5 με 7 και παρασκευη 3 με 5.
το επωνυμο μου ειναι στο κλιμακιο Α-Λ.
λογικο σας ακουγεται?
με παραξενευει το γεγονος οτι πεμπτη και παρασκευη εχουμε μονο 2 ωρες μαθημα και το πιο πρωινο μαηθμα ειναι στις 11??

επισης να υποθεσω πως οταν 5 με 7 και 7 με 9, εννοει το απογευμα, και οταν λεει 11 με 1 προφανως το πρωι,ε?

Χαχα ναι προφανώς 11 εννοούν το πρωί :P και 5-7 το απόγευμα :P

Αν δεις στο πρόγραμμα, εσύ αφού είσαι Α-Λ θα είσαι στην πάνω ώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ευτυχώς δεν έχω πολλά πρωινά ξυπνήματα! :P
Μόνο 2 :P
Αλλά μένει να μπεί και το φροντιστήριο Λογιστικής και το εργαστήριο πληροφορικής :P
To tragic είναι την Παρασκευή που έχω :

9-11 , 1-3 , 5-7 (όλη μέρα σχολή :P - όλο και κάτι θα κόβω...παίζει!)

Τα μαθήματα ξεκινάνε προφανώς 2.10 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω εχω μια απορια, εγω που ειμαι στο οικονομικης επιστημης δινω στην εξεταστικη 3 υποχρεωτικα, 3 επιλογης και μια ξενη γλωσσα;;;; Το ρωταω αυτο γιατι στο προγραμμα μου πχ την τεταρτη το μαθημα των αγγλικων πεφτει την ιδια ωρα με τα μαθηματικα για οικονομολογους 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω εχω μια απορια, εγω που ειμαι στο οικονομικης επιστημης δινω στην εξεταστικη 3 υποχρεωτικα, 3 επιλογης και μια ξενη γλωσσα;;;; Το ρωταω αυτο γιατι στο προγραμμα μου πχ την τεταρτη το μαθημα των αγγλικων πεφτει την ιδια ωρα με τα μαθηματικα για οικονομολογους 1

Τα αγγλικά δεν είναι υποχρεωτικά :)
Δεν τα παρακολουθείς και δεν τα δίνεις στην εξεταστική :P

Απ'οτι ξέρω..το τμήμα Οικονομικής Επιστήμης έχει στο α'εξάμηνο τα εξής 4 υποχρεωτικά και 2 επιλογής μαθήματα :

Γενική Οικονομική Ιστορία
Μαθηματικά για Οικονομολόγους Ι
Στατιστική Ι
Εισαγωγή στην Οικονομική Ανάλυση Ι

και επιλέγεις 2 από τα παρακάτω 4 :

Ιδιωτικό Δίκαιο Ι
Αρχές Πολιτικής Επιστήμης
Αρχές Κοινωνιολογίας
Εισαγωγή στους Η/Υ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τα αγγλικά δεν είναι υποχρεωτικά :)
Δεν τα παρακολουθείς και δεν τα δίνεις στην εξεταστική :P

Απ'οτι ξέρω..το τμήμα Οικονομικής Επιστήμης έχει στο α'εξάμηνο τα εξής 4 υποχρεωτικά και 2 επιλογής μαθήματα :

Γενική Οικονομική Ιστορία
Μαθηματικά Ι
Στατιστική Ι
Εισαγωγή στην Οικονομική Ανάλυση Ι

και επιλέγεις 2 από τα παρακάτω 4 :

Ιδιωτικό Δίκαιο Ι
Αρχές Πολιτικής Επιστήμης
Αρχές Κοινωνιολογίας
Εισαγωγή στους Η/Υ
Να σαι καλα μου εφυγε ενα βαρος. Ναι 4 ειναι τελικα τα δικα μας τα υποχρεωτικα (πρεπει να φοραω τα γυαλια μου πιο συχνα:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
παιδια καλησπερα,

με εχουν παρει πολλες φορες τηλ. απο κομματα δεν το εχω σηκωσει ποτε..
οσοι το εχετε σηκωσει τι θελουν?
Εμενα οσοι με εχουν παρει, μονο για να ενημερωσουν για τα μαθηματα με παιρνουν. Για κομματα δεν εχουν αναφερει τιποτα. Και αν αναφερουν θα τους το ξεκοψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμενα οσοι με εχουν παρει, μονο για να ενημερωσουν για τα μαθηματα με παιρνουν. Για κομματα δεν εχουν αναφερει τιποτα. Και αν αναφερουν θα τους το ξεκοψω.

Έτσι κάνουν στην αρχή.
Μετά, αφού σε καλοπιάσουν και "απομυθοποιήσεις" αυτα που έχεις ακούσει.....
Αρχίζουν και παπαγαλίζουν!
"Είμαστε μια οικογένεια" . "Ελα στο παρτυ μας να γνωρισεις πρωτοετεις" . "Δεν εχουμε καμια σχεση με κομματα" . "Παλευουμε για το πανεπιστημιο και για τους φοιτητες αυτου". " εχουμε πετυχει αυτο αυτο αυτο αυτο "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
δηλαδη εμενα ειναι φοβερο το προγραμμα:

δευτερα 11 με 1 και 3 με 7, τριτη 5 με 9, τεταρτη 11 με 1 και 3 με 9 (!),πεμπτη εχει 5 με 7 και παρασκευη 3 με 5.
(το επωνυμο μου ειναι στο κλιμακιο Α-Λ)
δηλαδη πεμπτη και παρασκευη εχουμε μονο 2 ωρες μαθημα και το πιο πρωινο μαηθμα ειναι στις 11 !!!

καμια σχεση δηλαδη με το σχολειο...
το γεγονος οτι ειμαι 5 κεπτα μακρια απο την ασοεε και το πιο πρωνο ξυπνημα θα ειναι στις 11 ειναι πολυ καλο..
βεβαια δεν ξερω τι ωρες ειναι τα φροντιστηρια.. α και μια φορα την εβδομαδα θα εχω και αγγλικα στις 9 το πρωι..
να φανταστειτε για σχολειο ξυπναγα 6:40 το πρωι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
δηλαδη εμενα ειναι φοβερο το προγραμμα:

δευτερα 11 με 1 και 3 με 7, τριτη 5 με 9, τεταρτη 11 με 1 και 3 με 9 (!),πεμπτη εχει 5 με 7 και παρασκευη 3 με 5.
(το επωνυμο μου ειναι στο κλιμακιο Α-Λ)
δηλαδη πεμπτη και παρασκευη εχουμε μονο 2 ωρες μαθημα και το πιο πρωινο μαηθμα ειναι στις 11 !!!

καμια σχεση δηλαδη με το σχολειο...
το γεγονος οτι ειμαι 5 κεπτα μακρια απο την ασοεε και το πιο πρωνο ξυπνημα θα ειναι στις 11 ειναι πολυ καλο..
βεβαια δεν ξερω τι ωρες ειναι τα φροντιστηρια.. α και μια φορα την εβδομαδα θα εχω και αγγλικα στις 9 το πρωι..
να φανταστειτε για σχολειο ξυπναγα 6:40 το πρωι!

Τα ΑΓΓΛΙΚΑ δεν ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ για τη ΛΗΨΗ ΠΤΥΧΙΟΥ.
ΟΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ.

Έχεις 5 υποχρεωτικά :

ΑΡΧΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
ΑΣΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Τα ΑΓΓΛΙΚΑ δεν ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ για τη ΛΗΨΗ ΠΤΥΧΙΟΥ.
ΟΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ.

ναι αλλα θελω να κανω μεταπτυχιακο αγγλια...
και ετσι κι αλλιως ειχα σκοπο να ξεκινησω φροντιστηριο φετος, αλλα για τον πρωτο χρονο θα με καλυψει η σχολη πιστευω..
δινουμε και 300 ευρω τον χρονο,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Καλα αν έχεις Lower παίρνεις απαλλαγή νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ποιος θα εξηγήσει τι γίνεται με τις εφαρμογές υπολογιστών (Δ.Ε.Ο.Σ)? :P το πρόγραμμα έχει 8 ώρες...και οι ώρες διδασκαλίας του μαθήματος είναι 4!! Σε ποια 2ωρα από τα 4 πηγαίνεις??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ναι αλλα θελω να κανω μεταπτυχιακο αγγλια...
και ετσι κι αλλιως ειχα σκοπο να ξεκινησω φροντιστηριο φετος, αλλα για τον πρωτο χρονο θα με καλυψει η σχολη πιστευω..
δινουμε και 300 ευρω τον χρονο,ε?

Αυτά τα μαθήματα είναι δωρεάν.
Εσυ λες για τα αγγλικά της λέσχης για τη λήψη πτυχίων όπως Lower,Proficiency που είναι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.

https://www.aueb.gr/pages/foithsh/lesxi.php?anchor=16


Ποιος θα εξηγήσει τι γίνεται με τις εφαρμογές υπολογιστών (Δ.Ε.Ο.Σ)? :P το πρόγραμμα έχει 8 ώρες...και οι ώρες διδασκαλίας του μαθήματος είναι 4!! Σε ποια 2ωρα από τα 4 πηγαίνεις??? :confused:

Επειδή είναι εργαστήριο....προφανώς χωρίζεστε σε τμήματα γιατί δεν έχουμε 200 υπολογιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αυτά τα μαθήματα είναι δωρεάν.
Εσυ λες για τα αγγλικά της λέσχης για τη λήψη πτυχίων όπως Lower,Proficiency που είναι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.

https://www.aueb.gr/pages/foithsh/lesxi.php?anchor=16




Επειδή είναι εργαστήριο....προφανώς χωρίζεστε σε τμήματα γιατί δεν έχουμε 200 υπολογιστές.
Ευχαριστώ..!!Λογικά έτσι θα ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
δηλαδη εμενα ειναι φοβερο το προγραμμα:

δευτερα 11 με 1 και 3 με 7, τριτη 5 με 9, τεταρτη 11 με 1 και 3 με 9 (!),πεμπτη εχει 5 με 7 και παρασκευη 3 με 5.
(το επωνυμο μου ειναι στο κλιμακιο Α-Λ)
δηλαδη πεμπτη και παρασκευη εχουμε μονο 2 ωρες μαθημα και το πιο πρωινο μαηθμα ειναι στις 11 !!!

καμια σχεση δηλαδη με το σχολειο...
το γεγονος οτι ειμαι 5 κεπτα μακρια απο την ασοεε και το πιο πρωνο ξυπνημα θα ειναι στις 11 ειναι πολυ καλο..
βεβαια δεν ξερω τι ωρες ειναι τα φροντιστηρια.. α και μια φορα την εβδομαδα θα εχω και αγγλικα στις 9 το πρωι..
να φανταστειτε για σχολειο ξυπναγα 6:40 το πρωι!

Εγω ειμαι στο Μ-Ω και εχω τη δευτερα 1-7... Ελεος...τριτη1-5 και 7-9,τεταρτη 9-11 και 7-9,πεμπτη 1-5, παρασκευη 3-5
Μονο εμενα μου φαινεται περιεργο αυτο το προγραμμα?
Υποτιθεται οτι απογευματινα μαθηματα γινονται στο τεταρτο ετος για να μπορεις να δουλεψεις το πρωι..
:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top