Γενικό -  Προετοιμασία για τη Γ' Λυκείου

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμείς ούτε καν έχουμε αρχίσει ύλη της γ σε κανένα μάθημα.Από μάρτιο και μετά μας είπαν για φυσική και μαθηματικά κατ. Βλέπω τα σχόλιά σας βρε παιδιά και τρομάζω!!Μήπως τελικά έπρεπε να άρχιζα την ύλη της γ' από το γυμνάσιο??:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ηρεμήστε δεν ξεκινήσαμε από την αρχή( δηλ από μιγαδικούς) πήγαμε κατευθείαν στο β μέρος 1ο κεφάλαιο.Τα πράγματα δεν είναι τόσο τραγικά η ύλη θα τελειώσει το Δεκέμβριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ηρεμήστε δεν ξεκινήσαμε από την αρχή( δηλ από μιγαδικούς) πήγαμε κατευθείαν στο β μέρος 1ο κεφάλαιο.Τα πράγματα δεν είναι τόσο τραγικά η ύλη θα τελειώσει το Δεκέμβριο.
Μωρέ ας τελειώσει και τον Νοέμβριο. Αλλά το θέμα είναι να τα καταλάβουμε τα περισσότερα ή έστω όλα για να πάμε στις πανελλήνιες αεράτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
το μονο που κανω ειναι μαθηματικα κατευθυνσης γ και ειμαστε τωρα στην αποσυνθεση
δεν ξερω αν χρειαζεται αλλα για ενα 2ωρο δεν υπαρχει προβλημα......εγω θα ηθελα να αρχισω και φυσικη που μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Στο φροντ μου ο καθηγητής δεν συμφωνεί να κάνω την φυσική της γ από τη β.Λέει ότι μια χαρά βγαίνει αν ξεκινήσω το καλοκαίρι.Εγώ όμως βλέπω τους συμμαθητές μου που έχουν μπει στις ταλαντώσεις και νιώθω ότι θα μείνω πίσω.Τι λέτε?Να ξεκινήσω να διαβάζω από λίγο χαλαρά φυσική γ μόνος μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Στο φροντ μου ο καθηγητής δεν συμφωνεί να κάνω την φυσική της γ από τη β.Λέει ότι μια χαρά βγαίνει αν ξεκινήσω το καλοκαίρι.Εγώ όμως βλέπω τους συμμαθητές μου που έχουν μπει στις ταλαντώσεις και νιώθω ότι θα μείνω πίσω.Τι λέτε?Να ξεκινήσω να διαβάζω από λίγο χαλαρά φυσική γ μόνος μου?

Λιγο,χαλαρα,φυσικη,μονος.. δεν μου κολλανε :P

Αν ξεκινησεις απο καλοκαιρι παντως, με σωστη δουλεια και καθοδηγηση μπορεις να αριστευσεις. Δεν νομιζω οτι θα καταλαβεις καποιο απο τα κεφαλαια ή μερη αυτων χωρις καλη ερμηνεια.

Παντως αν το θες πολυ, θα χρειαστεις ενα καλο βοηθημα με καλογραμμενη θεωρια ωστε να σε καθοδηγησει σωστα.
Προτεινω τα βοηθηματα του πενεση/συνοδινου (Α κ Β τευχος) Ειναι με διαφορα το πιο ομορφο βοηθημα που εχω δει ποτε μου.

Good luck και αν εισαι τεχνολογικη, ξεκινα να μαθαινεις το σκατο-αοδε!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Λιγο,χαλαρα,φυσικη,μονος.. δεν μου κολλανε. Αν ξεκινησεις απο καλοκαιρι παντως, με σωστη δουλεια και καθοδηγηση μπορεις να αριστευσεις. Δεν νομιζω οτι θα καταλαβεις καποιο απο τα κεφαλαια ή μερη αυτων χωρις καλη ερμηνεια.
Ας μην αναπαράγουμε μύθους που διαδίδουν όσοι έχουν συμφέροντα. Ασφαλώς και μπορεί κάποιος να ξεκινήσει να διαβάζει Φυσική και χωρίς "ιερή καθοδήγηση". Μια χαρά μπορεί να την καταλάβει κάποιος χωρίς "καλή ερμηνεία" από τους "πάνσοφους" φροντιστές. Η βοήθεια θα χρειαστεί ίσως αργότερα για το κάτι τις παραπάνω.
Παντως αν το θες πολυ, θα χρειαστεις ενα καλο βοηθημα με καλογραμμενη θεωρια ωστε να σε καθοδηγησει σωστα.
Η θεωρία της Φυσικής διαβάζεται πρώτα και κύρια από το σχολικό βιβλίο, το οποίο δεν είναι και κακό. Αν κάποιος θέλει κάτι περισσότερο, ας το κάνει, αλλά αφού πρώτα μελετήσει καλά το σχολικό. Τα βοηθήματα χρειάζονται βασικά για παραπάνω ασκήσεις.
...αν εισαι τεχνολογικη, ξεκινα να μαθαινεις το σκατο-αοδε!!
Ναι, αλλά αφού βεβαιωθεί ότι θα υπάρχει και του χρόνου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα με τον Δία!

Αν δεν έχεις κενά, και κάνεις μεθοδικό, οργανωμένο και συνεπές διάβασμα (δίνοντας ΠΑΝΤΑ βάση στο σχολικό!!), μπορεί να γράψεις έναν αξιοπρεπή βαθμό. Για το κάτι παραπάνω, για πιο ειδικές απορίες που ίσως προκύψουν, ίσως χρειαστείς και από αλλού βοήθεια. Αλλά η βάση του "γλυκού", είναι η δική σου αυτόνομη προσπάθεια. Κανείς, άλλωστε, δε ξέρει τις αδυναμίες σου τόσο καλά, όσο εσύ ο ίδιος! Ο φροντιστής, συνήθως, δε προσαρμόζεται σε σένα, αλλά εσύ στις ανάγκες και απαιτήσεις του. Γενικά, είμαι υπέρ του φροντιστή, όταν αυτός μπορεί και δέχεται (σπάνιο αυτό) να προσαρμόζεται στα δικά σου θέλω. Να σε καθοδηγεί, ανάλογα με τις δυνατότητές σου και τις αδυναμίες σου. Οπότε, για την "αρχή", δε χρειάζεται απαραίτητα ο "εξωτερικός καθηγητής".

Επίσης, το σχολικό βιβλίο είναι το "ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ"! (έτσι μας έλεγε ο... φροντιστής μας στην Γ' λυκείου. Περίεργο που το έλεγε αυτός και όχι ο καθηγητής του σχολείου, αλλά φαίνεται ότι ο πρώτος είχε πιάσει το νόημα και ήταν και σωστός απέναντι στους μαθητές/πελάτες του)
Με βάση αυτό θα "προχωράς". Το σχολικό της Φυσικής μάλιστα, έχει καλογραμμένη θεωρία και εικόνες που "κρύβουν" θεωρία, που πολλές φορές αγνοούνται από τον μαθητή, παρότι είναι πιθανό να αποτελέσουν κάποιο "επιλογής" Α' Θέματος στο τέλος. Για ασκήσεις, εννοείται ότι ψάχνεις και αλλού. Δε σε καλύπτει το σχολικό. Έχει έξυπνες ιδέες/ασκήσεις, αλλά είναι λίγες στον αριθμό και η φυσική θέλει εξάσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Καλησπέρα και ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Λέω να ξεκινήσω για αρχή μόνον με το σχολικό βιβλίο ( και όχι με βοηθήματα )τις ταλαντώσεις (έτσι για να πάρω μια ιδέα).και από Ιούνη ξεκινώ κανονικά θερινά στο φροντ από την αρχή.
Να σημειώσω ότι θα δώσω με το καινούριο σύστημα και ακόμα περιμένουμε να μας πουν πόσα μαθήματα θα δώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
τι να απαντήσω εγώ τώρα σε αυτούς που μου λένε ότι έβγαλαν την ύλη της γ στη φυσική από τη β λυκείου και ότι εγώ δεν θα γράψω τίποτα επειδή δεν μπήκα ακόμα στην ύλη της γ? αμαν πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
τι να απαντήσω εγώ τώρα σε αυτούς που μου λένε ότι έβγαλαν την ύλη της γ στη φυσική από τη β λυκείου και ότι εγώ δεν θα γράψω τίποτα επειδή δεν μπήκα ακόμα στην ύλη της γ? αμαν πια

να μην απαντήσεις τίποτα. το ίδιο διάβασμα θα κάνετε, όταν έρθει η ώρα για τις πανελλαδικές. μα ποιος σου είπε πως θ' αποτύχεις?? ξεκουράσου τώρα που μπορείς. το καλοκαίρι σου φτάνει και σου περισσεύει για να μπεις και ν' αφομοιώσεις ένα μέρος της ύλης. κάτι μου λέει πως αυτοί θα αποτύχουν διότι, όντας κουρασμένοι και επαναπαυμένοι, θα τα παρατήσουν στη μέση. απλά πίστεψε στον εαυτό σου. έχεις μυαλό? έχεις ικανότητες? αν ναι, μη σε νοιάζει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδιά μόλις τελειωσα την Α λυκειου ! Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απ´την αποδοση μου αυτη την χρονια. Σκεφτομαι μεσα στο καλοκαιρι να μην χασω την επαφη μου με τα μαθηματα και να ασχοληθω με αυτα της Β´Λυκειου ή να κανω μια καλή επαναληψη στα βασικα μαθηματα της Ά¨Λυκειου. Θα ακολουθησω θετικη κατευθυνση! Εσεις τι μου προτεινετε? Με ποια μαθηματα να ασχοληθω περισσοτερο ? Να εστιασω στο σχ.βιβλιο ή σε καποιο βοηθημα? Η μηπως να μην ασχοληθω με αυτα και να ξεκουραστω αυτο το καλοκαιρι ( εχω ηδη και αλλες υποχρεωσεις οπως γερμανικα για πτυχιο, οποτε εαν ασχοληθω θα προτιμησω να δουλεψω μονος μου και να παω φροντιστηριο η να κανω ιδαιτερα κατα την διαρκεια της σχολικης χρονιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Παιδιά μόλις τελειωσα την Α λυκειου ! Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απ´την αποδοση μου αυτη την χρονια. Σκεφτομαι μεσα στο καλοκαιρι να μην χασω την επαφη μου με τα μαθηματα και να ασχοληθω με αυτα της Β´Λυκειου ή να κανω μια καλή επαναληψη στα βασικα μαθηματα της Ά¨Λυκειου. Θα ακολουθησω θετικη κατευθυνση! Εσεις τι μου προτεινετε? Με ποια μαθηματα να ασχοληθω περισσοτερο ? Να εστιασω στο σχ.βιβλιο ή σε καποιο βοηθημα? Η μηπως να μην ασχοληθω με αυτα και να ξεκουραστω αυτο το καλοκαιρι ( εχω ηδη και αλλες υποχρεωσεις οπως γερμανικα για πτυχιο, οποτε εαν ασχοληθω θα προτιμησω να δουλεψω μονος μου και να παω φροντιστηριο η να κανω ιδαιτερα κατα την διαρκεια της σχολικης χρονιας)

Από του χρόνου φίλε μου ....ίσα είμαστε ας χαρούμε το "τελευταίο"καλοκαίρι μας....
Εγώ έχω άλλο πρόβλημα του χρόνου στο φροντιστήριο μου λένε να κάνω ΑΟΘ,ΑΕΠΠ για να είμαι πιο καλά προετοιμασμένος και να ασχοληθώ μόνο με μαθηματικά στη Γ ...Το θεωρείτε σωστό???Εγώ έλεγα να κάνω μαθηματικά,έκθεση,φυσική,χημεία

Υ.Γ. Στην Γ θα πάω οικονομικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδιά μόλις τελειωσα την Α λυκειου ! Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απ´την αποδοση μου αυτη την χρονια. Σκεφτομαι μεσα στο καλοκαιρι να μην χασω την επαφη μου με τα μαθηματα και να ασχοληθω με αυτα της Β´Λυκειου ή να κανω μια καλή επαναληψη στα βασικα μαθηματα της Ά¨Λυκειου. Θα ακολουθησω θετικη κατευθυνση! Εσεις τι μου προτεινετε? Με ποια μαθηματα να ασχοληθω περισσοτερο ? Να εστιασω στο σχ.βιβλιο ή σε καποιο βοηθημα? Η μηπως να μην ασχοληθω με αυτα και να ξεκουραστω αυτο το καλοκαιρι ( εχω ηδη και αλλες υποχρεωσεις οπως γερμανικα για πτυχιο, οποτε εαν ασχοληθω θα προτιμησω να δουλεψω μονος μου και να παω φροντιστηριο η να κανω ιδαιτερα κατα την διαρκεια της σχολικης χρονιας)
Να κάτσεις να διαβάσεις για να πάρεις το πτυχίο στα γερμανικά και όπως λέει και ο άλλος ο φίλος τελευταίο καλοκαίρι είναι,κοίταξε να το απολαύσεις και να περάσεις όμορφα ;) Αυτό που θα σου χρειαστεί να ξέρεις στην γ από την α λυκείου είναι οι κρούσεις στην φυσική,αλλά βγαλ'τα όλα απ'το μυαλό σου.Με την ύλη που ανακοινώθηκε μια χαρά θα τα προλάβεις να τα βγάλεις όλα στη γ,οπότε είσαι τζετ.Άσε που αν πας να διαβάσεις από τώρα μαθήματα της γ πχ βιολογία κατεύθυνσης δεν θα καταλάβεις χριστο :P Απλά δεν μπορώ να καταλάβω πως "καποιοι" σας ζορίζουν τόσο άσχημα,ενώ παλιά υπήρχαν άτομα στην θετική με 7 μαθήματα (+ αοθ δηλαδή με +2 παλούκια κεφάλαια σε σχέση με την τωρινή ύλη) που τα βγάζανε πέρα μια χαρά χωρίς να ασχοληθούν με κανένα μάθημα της γ απ'τη β κιόλας λυκείου.
Από του χρόνου φίλε μου ....ίσα είμαστε ας χαρούμε το "τελευταίο"καλοκαίρι μας....
Εγώ έχω άλλο πρόβλημα του χρόνου στο φροντιστήριο μου λένε να κάνω ΑΟΘ,ΑΕΠΠ για να είμαι πιο καλά προετοιμασμένος και να ασχοληθώ μόνο με μαθηματικά στη Γ ...Το θεωρείτε σωστό???Εγώ έλεγα να κάνω μαθηματικά,έκθεση,φυσική,χημεία

Υ.Γ. Στην Γ θα πάω οικονομικά

To φροντιστήριο μην σου πω που να το γράψεις :P Τα 5 κεφάλαια που είναι η ύλη του αοθ βγαίνουν για πλάκα,αεππ είναι να μπεις στο κλίμα του μαθήματος.Και απο μαθ κατ αφού βγάλανε μιγαδικούς και συνάρτηση-ολοκλήρωμα τα πράγματα είναι πιο απλά,μην ανησυχείς.Φυσική-χημεία γιατί να κάνεις αφού θα πας οικονομικά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Techadsp

Νεοφερμένος

Η Techadsp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα,
Ειμαι μαθήτρια της δευτέρας λυκειου και του χρονου θα παω στη ομαδα προσανατολισμου(οικονομιας και πληροφορικης).Ενα θεμα το οποιο μου φαινεται πολυ περιεργο ειναι οτι ενω δεν εχουν φτασει καν τα χριστουγεννα πολλοι συμμαθητες μου εχουν ξεκινησει μαθηματα της τριτης λυκειου οπως μαθηματικα , αεππ , φυσικο-χημεια και οχι μονο. Βεβαια εγω απο αυτα θα χρειαστω μονο αεππ και μαθηματικα. Το θεωρείτε λογικο; Επειδη εμενα μου φαινεται λιγο παραλογο ενω δεν εχουμε βγαλει τη φετινη υλη σε αυτα τα μαθηματα να ασχολουμαστε με της γ΄ . Επιπλεον με εχει αγχωσει λιγο αυτο επειδη θεωρω οτι μενω πισω καθως στοχευω σε μια σχολη οικονομικων που εχει περιπου 17.000-18.000 μορια..
Θα ηθελα πολυ, λοιπον να ακουσω την αποψη σας και να μου πειτε αν χρειαζεται και εγω να κανω κατι παρομοιο . Ευχαριστω εκ των προτέρων ..:) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Εγω θα σου προτεινα να κανεις καποια μαθηματα απο φετος (βλεπε αεππ,αοθ) ,διχως ομως να τρελενεσαι • νομιζω οτι ειναι νωρις ακομα για να αγχωνεστε για τις πανελληνιες•να εχεις μια πρωτη επαφη με τα μαθηματα.Ομως,και να μην κανεις καθολου για του χρονου(απο φετος) εχω την αισθηση οτι δε θα αντιμετωπισεις καποια ιδιαιτερη δυσκολια
Συνοψιζοντας, αν ημουν στη θεση σου θα αρχιζα απο φετος την προετοιμασια σε μαθηματα οπως το αεππ και το αοθ(τα μαθηματικα ειναι πιο περιπλοκο ζητημα καθως καποιες γνωσεις ειναι απαραιτητες απο την β`)
Καλη τυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Τι ακουω Θεε μου; Ετσι οπως παμε θα αρχιζουμε την υλη απο α' λυκειου για τις πανελληνιες, ελεος. Εδω τα περισσοτερα παιδια ξεκινανε φροντιστηριο απο α' γυμνασιου ενω εγω περα απο τις ξενες γλωσσες, στην Α λυκειου ξεκινησα 2 μαθηματα..και οχι 4-5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Techadsp

Νεοφερμένος

Η Techadsp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μανωλη ναι εχεις δικιο , ισως να τα δω λιγο για να εχω μια πρωτη επαφη φετος , ευχαριστω πολυ
PolGR509 συμφωνω και εγω το θεωρω υπερβολη . Φροντιστηριο ξεκινησα φετος μονο μαθηματικα 2 ωρες την εβδομαδα και με υπερκαλύπτει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Μα ειναι..εγω πηγαινω μαθηματικα και φυσικη επειδη οι καθηγητες στο σχολειο ειναι επιεικως απαραδεκτοι και δεν εξηγουν τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top