Πράγματα που κάνω όταν βαριέμαι

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Για στειλε λινκ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπον, αν βαριεστε και καθεστε με τις ωρες στο φορουμ και μπαινετε στη κουβεντουλα χωρις θεμα μπας και διαβασετε κατι ενδιαφερον να περασετε την ωρα σας, σας εχω νεα λυση: Ψαχτε παλια θρεντς, αυτα του 2010- 2015 ειναι επικα.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
αυτα του 2010- 2015 ειναι επικα.
συμφωνω !! εχω δει μερικα και απλα ουαου. ποσο εχουν αλλαξει οι καιροι. παω να δω html και μετα φυγαμε για παλια θρεντς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@hl_amhxanos woke up and chose violence , φυγε τι μας πατας λυπαμαι ;;; ΑΑΑΑ????
 
Τελευταία επεξεργασία:

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
συμφωνω !! εχω δει μερικα και απλα ουαου. ποσο εχουν αλλαξει οι καιροι. παω να δω html και μετα φυγαμε για παλια θρεντς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@hl_amhxanos woke up and chose violence , φυγε τι μας πατας λυπαμαι ;;; ΑΑΑΑ????
Μην παίρνεις τις αντιδράσεις μου πολύ σοβαρά, κάποιες φορές μου βγαίνει έτσι :P

On topic (kinda):

 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Λοιπον, αν βαριεστε και καθεστε με τις ωρες στο φορουμ και μπαινετε στη κουβεντουλα χωρις θεμα μπας και διαβασετε κατι ενδιαφερον να περασετε την ωρα σας, σας εχω νεα λυση: Ψαχτε παλια θρεντς, αυτα του 2010- 2015 ειναι επικα.
War flashbacks :look:
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπον, αν βαριεστε και καθεστε με τις ωρες στο φορουμ και μπαινετε στη κουβεντουλα χωρις θεμα μπας και διαβασετε κατι ενδιαφερον να περασετε την ωρα σας, σας εχω νεα λυση: Ψαχτε παλια θρεντς, αυτα του 2010- 2015 ειναι επικα.
Πεθαίνω, ειδικά με το meme που έβαλε ο juste
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,709 μηνύματα.
94 σελίδες συζήτηση για την μαλακία; :hmm:

Μαλακία αν με ρωτάτε.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ελάτε μωρέ που σας έπιασαν οι ντροπές. Εδώ υπήρχε θέμα συζήτησης στο φόρουμ για τον αυνανισμό. :D :kill:

ε @jj!
Ακόμη υπάρχει βρε :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπον, αν βαριεστε και καθεστε με τις ωρες στο φορουμ και μπαινετε στη κουβεντουλα χωρις θεμα μπας και διαβασετε κατι ενδιαφερον να περασετε την ωρα σας, σας εχω νεα λυση: Ψαχτε παλια θρεντς, αυτα του 2010- 2015 ειναι επικα.
Και μετά κάποιοι κάποιοι αρνούνται ότι κάνουν stalking.. . :laugh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top