Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Απλα φοβαμαι οτι αμα πηγαινουμε αργα , μεχρι να τελειωσουμε θα εχω ξεχασει τις λεπτομερειες απο τα προηγουμενα κεφαλαια
Αν ασχολείσαι τακτικά και λύνεις ασκήσεις δεν θα ξεχάσεις τίποτα, εγώ ακόμα θυμάμαι όλα όσα κάναμε στη Γ'Λυκείου (στα μαθηματικά βέβαια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αν ασχολείσαι τακτικά και λύνεις ασκήσεις δεν θα ξεχάσεις τίποτα, εγώ ακόμα θυμάμαι όλα όσα κάναμε στη Γ'Λυκείου (στα μαθηματικά βέβαια).

Kαι εγώ τα θυμάμαι και στεναχωριέμαι που στη σχολή δεν έχουμε μαθηματικά :(
ναι,αν ασχολείσαι τακτικά δεν θα ξεχάσεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Kαι εγώ τα θυμάμαι και στεναχωριέμαι που στη σχολή δεν έχουμε μαθηματικά :(
ναι,αν ασχολείσαι τακτικά δεν θα ξεχάσεις τίποτα.
Είδα τη δομή σπουδών στο πανεπιστήμιο σου και πραγματικά μου φαίνεται απίστευτο που δεν έχει μαθηματικά. Αν σου λείπουν τα μαθηματικά ξαναδώσε πανελλαδικές just for the hell of it (ίσως να περάσεις και πιο κοντά στο σπίτι σου αν δεν μένεις Βόλο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είδα τη δομή σπουδών στο πανεπιστήμιο σου και πραγματικά μου φαίνεται απίστευτο που δεν έχει μαθηματικά. Αν σου λείπουν τα μαθηματικά ξαναδώσε πανελλαδικές just for the hell of it (ίσως να περάσεις και πιο κοντά στο σπίτι σου αν δεν μένεις Βόλο).

H αρχιτεκτονική είναι το όνειρό μου,δεν ξέρεις τι τράβηξα με τα σχέδια για να μπω εδώ :hehe: (βολο μένω) οπότε βοηθάω τον αδερφό μου με τα μαθηματικά και εδώ,στο ισκουλ αν μπορώ :P
και για να μπω πάλι στο θέμα, δεν έχει νόημα αν θα βγάλετε γρήγορα ή αργά την ύλη, το θέμα είναι να καταλαβαίνετε αυτά που διδάσκεστε.οι καθηγητές ξέρουν τι κάνουν (τις περισσότερες φορές τουλάχιστον :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
εγώ παιδια αυριο θα κανω επαναληψη κυματα και μαθηματικα κατευθυνσης το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
εγώ παιδια αυριο θα κανω επαναληψη κυματα και μαθηματικα κατευθυνσης το πρωι

Που εισαι Μαθηματικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εσείς της θετικής στη Βιολογία που βρίσκεστε στην ύλη?
εγω τελειωνω τον mendel οπου να ναι, εσυ; πως τα πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εγω τελειωνω τον mendel οπου να ναι, εσυ; πως τα πας;

Τώρα κάνω τον 2ο νόμο του, έχω την εντύπωση πως έχω μείνει σχετικά πίσω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Τώρα κάνω τον 2ο νόμο του, έχω την εντύπωση πως έχω μείνει σχετικά πίσω :/
Δεν νομίζω ότι έχεις μείνει πίσω, εμείς ξεκινήσαμε λίγο νωρίτερα απο το καλοκαίρι μαθήματα και δεν είμαστε και ιδιαίτερα μπροστά! Τσπ πολύ διάβασμα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Τεχνολογικοί, που ειστε αοδε;
Εγω τελειωσα το 2ο και γράφω αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ΑΟΔΕ μολις τελειωσα την υλη, μενει να διαβασω την τελευταια παραδοση. Σε κεινα τα μαθηματικα να δουμε που εχουν τον ατελειωτο. (Και μην αρχισετε παλι τις αδιανοητες συγκρισεις με την υλη των πανεπιστημιων) τωρα ειμαι συνεπειες ΘΜΤ.
ΑΕΠΠ πινακες και μια χαρα βγαινει η υλη, φυσικη πολυ καλα μονο απο κεινα τα μαθηματα δε βλεπω προκοπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μαθηματικά : Κανονες De' l Hospital
Φυσική:Ροπή αδράνειας
ΑΕΠΠ:Δομή επανάληψης(Ξερω είμαι πίσω,αλλά δεν το πολυκαταλαβαίνω το μάθημα)
ΑΟΔΕ:Στο 2ο κεφάλαιο,ούτε και εγώ ξέρω που βρίσκομαι.:P
Βιολογία:Κύκλος του αζώτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinabc5

Νεοφερμένος

Η katerinabc5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μαθηματικά κατ: σταθερή συνάρτηση (και έχω κάνει ασύμπτωτες, ντε λοπιταλ, παράγουσες, ορισμένο ολοκλήρωμα)
Φυσική κατ: στροφορμή
Χημεία κατ: δεσμοί π και σ
Βιολογία κατ: αρχές 6ου κεφ
Μαθηματικά γεν: τέλος στατιστικής
Αοθ: τέλος 3ο κεφ
Έκθεση: αλλοτρίωση και από θεωρία δοκίμιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ακομα 5 μηνες περιπου... Για πειτε εσεις που βρισκεστε γιατι εγω πρεπει να εχω μεινει λιγο πισω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μαθηματικά: Είμαι μετά από τους κανόνες παραγώγισης, πριν την εφαπτομένη όμως, ένα παράξενο κομμάτι. :P (Δε θυμάμαι γιατί έχω καιρό να κάνω)
Φυσική: Στάσιμο
ΑΕΠΠ: Τελείωσα την δομή επανάληψης
Έκθεση: Περίπου στις μισές θεματικές, έχω τελειώσει τη θεωρία
ΑΟΔΕ: Δυναμική Ομάδων
Φυσ. ΓΠ: Τελείωσα δεύτερο κεφάλαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μαθηματικα κατ.: Κανονας Del Hospital
Φυσικη κατ.: Δεν κανω :(
Α.Ε.Π.Π.: Δομες Δεδομενων (πινακες)
Μαθηματικα γεν.: Στατιστικη 2.2 (παρουσιαση στατιστικων δεδομενων)
Α.Ο.Θ.: Μπεικαμε στο 3ο
Α.Ο.Δ.Ε.: Μπεικα στο 3ο
Εκθεση: Εχουμε κανει παραπανω απο τα μισα .. Και απο θεωρεια στο δοκιμιο.
Αγγλικα: Ξεκινησα και γραφω τεστ κ.τ.λ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μαθηματικα κατ.: Κανονας Del Hospital
Φυσικη κατ.: Δεν κανω :(
Α.Ε.Π.Π.: Δομες Δεδομενων (πινακες)
Μαθηματικα γεν.: Στατιστικη 2.2 (παρουσιαση στατιστικων δεδομενων)
Α.Ο.Θ.: Μπεικαμε στο 3ο
Α.Ο.Δ.Ε.: Μπεικα στο 3ο
Εκθεση: Εχουμε κανει παραπανω απο τα μισα .. Και απο θεωρεια στο δοκιμιο.
Αγγλικα: Ξεκινησα και γραφω τεστ κ.τ.λ.

Θα δώσεις και Αγγλικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ναι :P 8 μαθηματα .. Θα ξεκινησω μαθημα ομως ενα μηνα πριν και προς το παρον μονο κανα τεστακι στο ιντερνετ γιατι τα εχω ξεχασει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top