Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ελα ντε..εγω πεπερασμένα όρια είμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
καλα εχω συμμαθητες στο σχολειο που κανουν παραγωγους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalina

Νεοφερμένος

Η natalina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
hey παιδιά που είστε στην ύλη μαθ κατ φυσική χημεία βιολογία ? :hmm: :D :D :D

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα 488-490 προήλθαν από άλλο νήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
hey παιδιά που είστε στην ύλη μαθ κατ φυσική χημεία βιολογία ? :hmm: :D :D :D
Μαθηματικα τελειωσα μιγαδικους και μπαινω συναρτησεις.Φυσικη τελειωσα μηχανικες ταλαντωσεις και τωρα κανω κρουσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Πηγαίνεις φροντιστήριο; Δεν λέω πως πρέπει να βιάζεται πολύ κάποιος αλλά δεν είσαι λίγο πίσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Λοιπόν
Μαθηματικά Κατ.: Συνάρτηση 1-1
Φυσική: Ηλεκτρικές ταλαντώσεις(έχω τελειώσει και κρούσεις)
ΑΕΠΠ: Δομή επανάληψης
ΑΟΔΕ: Μόλις τέλειωσα το 1ο κεφάλαιο και μπαίνω στο 2ο
Μαθηματικά Γεν.: Εφαπτομένη γραφικής παράστασης
ΑΟΘ: Μεταβολή στη ζητούμενη ποσότητα και στη ζήτηση
Στα περισσότερα νομίζω είμαι λίγο πίσω αλλά δεν αγχώνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αλήθεια τρ που είστε?νομίζω είμαι λίγο πίσω...
Μαθ κατ :μπαίνω διαφορικολογισμό
φυσική κατ:αρχή στα κυματα
Χημεία κατ :στο ph
Βιολογία κατ : μπαίνουμε 4
Φυσική γεν:ακτίνες Χ
Εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αλήθεια τρ που είστε?νομίζω είμαι λίγο πίσω...
Μαθ κατ :μπαίνω διαφορικολογισμό
φυσική κατ:αρχή στα κυματα
Χημεία κατ :στο ph
Βιολογία κατ : μπαίνουμε 4
Φυσική γεν:ακτίνες Χ
Εσείς?
καλε ειστε διαφορικο λογισμο και νομιζεις πως ειστε πισω?

εγω... μαθηματικα bolzano
φυσικη τελειωνω κυματα
χημεια ph
βιολογια τωρα μπαινουμε στο 4

μια χαρα ειστε μην αγχωνεσαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Kεφάλαιο 4 της Βιο.Κατ <3 = Γενετική Μηχανική ήτοι βιβλιοθήκες και ψαγμένα θέματα κρίσεως... Τέλειο Κεφάλαιο
Φυσικά λατρεύουμε και τις Μεταλλάξεις...Κεφ 6 αν θυμάμαι καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meletis96

Νεοφερμένος

Ο meletis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μαθ.Κατευθ : μη πεπερασμένο όριο
Φυσικη κατευθ: διακρότημα
βιολογιία γεν: κεφ 1 στάδια ανοσοβιολογικής απόκρισης
προγραμματισμό : δομές επανάληψης
αοδε: κεφ 2 το εχω τελειώσει και αρχίσαμε επανάληψη το 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
αοδε: η αποτελεσματικοτητα των επιχειρησεων
αοθ:μπαινω 3ο
μαθηματικα γενικης:μπηκα στατιστικη
μαθηματικα κατ: τριτη ενοτητα παραγωγους
φυσικη κατ:εξισωση αρμονικου κυματος
αεππ:τωρα μπηκα δομη επαναληψης

δωστε μια εικονα και εσεις

Σημείωση: Τα μηνύματα 496-498 προήλθαν από νήμα με άλλο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

afroditi85

Νεοφερμένος

Η afroditi85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αοδε, μαθ.γενικης και μαθ.κατευθυνσης ειμαι στα ιδια. αοθ ειμαι στο δευτερο, φυσικη ειμαι συμβολη κυματων και αεππ εχω τελειωσει δομη επαναληψης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
εκανες θερινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afroditi85

Νεοφερμένος

Η afroditi85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ναι μαθηματικα κατ, φυσικη και αεππ... βεβαια αοθ μου φαινεται οτι ειμαι λιγο πισω.. πριν μια εβδομαδα μπηκα στο δευτερο κεφαλαιο

εσυ ηλια εχεις παρει αοθ γτ θες οικονομικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Αεππ: Τελειωνω δομη επαναληψης
Μαθηματικά: Τελειώνω Συνέχεια
Φυσική: Τελειώνω στάσιμα
ΑΟΔΕ: παραγραφο 1,3
Βιολογία: Μπαίνω στο 2ο
Έκθεση: Θανατική ποινή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afroditi85

Νεοφερμένος

Η afroditi85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μια χαρα! ολοι πανω κατω στα ιδια ειμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αεππ: Τελειώνω δομή επανάληψης
Αοδε: Μπηκα στο 3ο
Βιολογία: Τέλειωσα το 2.3
Φυσική: Μπήκα στην κρίσιμη-οριακή γωνία (διάθλαση-ανάκλαση)
Μαθηματικά: Παράγωγοι σύνθετων συναρτήσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Μαθηματικά: Παράγωγος σύνθεσης και παράλληλα μπολζανο.
Φυσική: Εξίσωση αρμονικού κύματος και παράλληλα θεμελιώδης νόμος στροφικής κίνησης.
Βιολογία: Δεύτερος νόμος του μεντελ.
Χημεία: Επίδραση κοινού ιόντος.
Έκθεση: Θεωρία Δοκιμίου.
Βιολογία γεν: Κύκλος του άνθρακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Στο σχολείο που βρίσκεστε στο ΑΟΔΕ;
Όσοι κάνετε φροντιστήριο απαντήστε που βρίσκεστε εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top