Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μαθ.Κατ: Κάναμε ορισμένο, "μπαίνουμε" αόριστο.
Φυσ.Κατ: Στερέο μπήκαμε στροφορμή και κύματα συμβολή.
Μαθ.Γεν: Τελειώσαμε.
ΑΟΔΕ: σελ.141.
ΑΕΠΠ: σχεδόν τελειώσαμε.
Έκθεση: Δεν ξέρω :P.
Για να δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Φυσική και ΑΟΔΕ τελείωσα!
Έκθεση δεν έχω ιδέα!
Μαθηματικά Κατεύθυνσης έχει ψωμί ακόμα (συνέπειες ΘΜΤ)
ΑΕΠΠ είμαι στους δισδιάστατους πίνακες (τελειώνω)
Μαθηματικά γενικής μπάινω στις πιθανότητες! (σχεδόν τελείωσα...)
Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ιστορία γενικής : Δεν ξέρω.-
Κείμενα: Δεν ξέρω.-
Βιολογία: Δεν ξέρω.-
Αρχαία: Δεν ξέρω.-
Θρησκευτικά: Δεν ξέρω.-
Κοινωνιολογία: Εργασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μαθ. κατ. Θεώρημα fermat νομίζω
Βιολογία γ.π. : τελειώνουμε το 2ο κεφάλαιο
Χημεία κατ. μπήκαμε οργανική (κάτι αντιδράσεις κάνουμε)
Φυσική κατ: θα μπύμε στροφορμή την επόμενη φορά
Βιολογια κατ. τελειώσαμε θεωρία 6ου και θα κάνουμε ασκήσεις
Έκθεση: αθλητισμός-ολυμπιακοί αγώνες-εθελοντισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μαθ. κατ. ολοκληρωματα εμδαδα
ΑΟΘ. τελειωσα
ΑΟΔΕ τελειωσα
ΑΕΣΠΠ. τελειωσα
Φυσικη κατ. τελειωσα απο τελη Νοεμβρη
Εκθεση. Ουτε που ξερω
Μαθ. γεν. αυριο μπαινω πιθανοτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ: Επανάληψη μιγαδικών τέλος, αρχίσαμε Συναρτήσεις-Όρια
Φυσική Κατ: Επανάληψη 1η τέλος... μπαίνουμε επαναληπτικές ασκήσεις από το βιβλίο του Δημόπουλου
Βιολογία: Τελείωσα, επανάληψη από την ερχόμενη βδομάδα
Προγραμματισμός: Τελείωσα, κάνουμε θέματα πανελλαδικών
ΑΟΔΕ: Τελείωσα και αρχίσαμε επανάληψη από Επικοινωνία (γιατί δεν ξέρω χριστό :D)
Έκθεση: Nobody knows :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
  • Μαθηματικά Κατ.: Μονοτονία/Ακρότατα/Fermat - Ορισμένο Ολοκλήρωμα
  • Φυσική Κατ.: Μας έμεινε μόνο το Doppler
  • Βιολογία Κατ.: Τελειώσαμε το 6ο
  • Χημεία Κατ.: Υποκατάσταση
  • Μαθηματικά Γεν.: Ένα ακόμη μάθημα στην Στατιστική και μετά Πιθανότητες
  • Έκθεση: Who knows? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Έστω ένα άνθρωπος υπάρχει που να νοιάζεται για την έκθεση; :P
Και αυτό μονάδες σας δίνει,μην την αγνοείτε τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ: Κυρτότητα/Ορισμένο ολοκλήρωμα
Φυσική Κατ: Τελος, κάνω όσα θέματα πανελληνίων δεν είχα κάνει μέχρι τώρα
Βιολογία κατ: Τέλος, επαναληψη κεφ 9
Χημεία Κατ: Οξειδοαναγωγή
Μαθηματικά Γεν: ασκήσεις στις πιθανότητες
Εκθεση: Ελευθερία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
carpe_nochtem Βασικα δεν νομιζω πως δεν του δινουμε σημασια απλα ξερω εγω δεν πανε ολοι με τον ιδιο ρυθμο , εγω τωρα τελειωσα την κλωνοποιηση .Παντως σημερα που ειχα μαθημα ο καθηγητης μου ειπε πως γραφω ενα 15 και αμα διαβασω λιγο ακομα φτανω και 16 κ κατι.Απο το στομα του και στου θεου το αυτι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
carpe_nochtem Βασικα δεν νομιζω πως δεν του δινουμε σημασια απλα ξερω εγω δεν πανε ολοι με τον ιδιο ρυθμο , εγω τωρα τελειωσα την κλωνοποιηση .Παντως σημερα που ειχα μαθημα ο καθηγητης μου ειπε πως γραφω ενα 15 και αμα διαβασω λιγο ακομα φτανω και 16 κ κατι.Απο το στομα του και στου θεου το αυτι....:P

αυτο ακριβώς.. Και εγώ έκανα για Μεσσιανισμό..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Οχι φιλε φροντηστιριο θαυμα .Για να καταλάβεις περσυ στην ΄β δεν γραψαμε κανενα διαγωνισμα για την υλη της ΄β , αλλα μονο οτι καναμε για την ΄γ.Ειχαμε μεσα στην εβδομαδα 6 ωρες φυσικη οι 2 ηταν για την ΄γ . Ετσι καναμε ταλαντωσεις μεχρι Γεναρη του 2012 μετα μπηκαμε κυματα και απο το καλοκαιρι ως Νοεμβρη καναμε τα υπολοιπα doppler στερεο κλπ. και τωρα επαναληψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δηλαδή αν σε ρωτήσουμε τίποτα για ιδανικά αέρια κι επαγωγή θα γελάσουμε;

Edit: άκυρο, νόμιζα σχολείο σας τα κάνανε αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
wtf; :eek:
παιδί θαύμα; :hmm:
Και εμείς πέρυσι κάναμε 2 ώρες Γ λυκείου και 2 Β' λυκείου. Πέρυσι βγάλαμε ταλαντώσεις και κρούσεις, καλοκαίρι κύμματα και λίγο στερεό (ταυτόχρονα με 2 καθηγητές) και την ύλη τη βγάλαμε περίπου τέλη Νοέμβρη..

Δηλαδή αν σε ρωτήσουμε τίποτα για ιδανικά αέρια κι επαγωγή θα γελάσουμε;

Edit: άκυρο, νόμιζα σχολείο σας τα κάνανε αυτά :P
Δεν έμαθα ΤΊΠΟΤΑ απο Β λυκείου προσωπικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Μαθ. κατ. : απο εβδομαδα μπαινουμε ολοκληρωματα (κοντευω κι εγω που με φαγατε:P)
Φυσ κατ. : παλουκασκησεις:redface:
Χημεια κατ. : τελος
Βιολογια κατ. : σχεδον τελος 6ου (ναι ειμαστε πισω)
Φυσ γεν. :θεματα οεφε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Μαθ. Κατ: Συνάρτηση Ολοκλήρωμα
Φυσ Κατ: Doppler
ΑΕΠΠ : 6ο κεφάλαιο και τελειώνουμε μετα
ΑΟΔΕ: Διαδικασία επικοινωνίας
Μαθ Γεν: Επανάληψη στο 2ο κεφάλαιο
ΑΟΘ : Ασκήσεις 5ου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: καναμε περυσι μιγαδικους, και τωρα τρεχουμε παραλληλα συναρτησεις που τελειωσαμε και ορια που φτασαμε μεχρι τα μισα περιπου
Βιολογια: προληψη κλπ.
Φυσική Κατεύθυνσης: ολοκληρωσαμε Κρουσεις
ΑΕΠΠ: Δομή Επανάληψης
ΑΟΔΕ: Κοινωνική Ευθύνη Επιχείρησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Φυσική Κατ: Το χειμώνα κάναμε μηχανικές ταλαντώσεις και κρούσεις, τώρα κάνουμε ηλεκτρικές και ντοπλερ.
Μαθηματικά Κατ: έχουμε κάνει όρια απο το χειμώνα. τώρα κάνουμε χωριστά αντίστροφες συναρτήσεις και γεωμετρικούς τόπους στους μιγαδικούς.
Χημεία Κατ: Δεσμοί
Βιολογία Κατ: Αντιγραφή
Βιολογία Γεν: τρόποι πρόληψης και αποφυγής ασθενειών!
είμαι καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Μαθ. Κατ: Συνάρτηση Ολοκλήρωμα
Φυσ Κατ: Doppler
ΑΕΠΠ : 6ο κεφάλαιο και τελειώνουμε μετα
ΑΟΔΕ: Διαδικασία επικοινωνίας
Μαθ Γεν: Επανάληψη στο 2ο κεφάλαιο
ΑΟΘ : Ασκήσεις 5ου
α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top