Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Παιδιά στο ΑΟΔΕ που βρίσκεστε στην ύλη;;Εγώ τελειώνω το δεύτερο κεφάλαιο αυτή την εβδομάδα.Καλά το πάω;

Μια χαρά,και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βίλμα

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγώ έδωσα πρόπερσι(2011) αλλά έχω περάσει επαρχία και το μισώ οπότε θα ξαναδώσω. Επειδή όμως ξαναδίνω μόνη μου χωρίς φροντιστήρια κτλ ήθελα να ρωτήσω που είστε στην ύλη για να δω πως πάω σε ρυθμό ταχύτητας. Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastasiaBlue

Νεοφερμένος

Η AnastasiaBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Φυσικη συμβολη
Μαθηματικα : de l'hospital
χημεια ρυθμιστικα διαλυματα
βιολογια μπηκαμε 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Μόνο μαθηματικά είσαι πολύ μπροστά.Στα υπόλοιπα οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastasiaBlue

Νεοφερμένος

Η AnastasiaBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μόνο μαθηματικά είσαι πολύ μπροστά.Στα υπόλοιπα οκ.

οχι τοσο :P. rolle δεν εχουμε κανει ακομα.το παμε ταυτοχρονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ: Μπαίνω συνέχεια /ρυθμός μεταβολής
Φυσική: Θεμελιώδης νόμος στροφικής
Βιολογία: επιτέλους θα μπω στο 5ο
Χημεία: ανάμειξη διαλυματων
Μαθηματικά ΓΠ: Επανάληψη στη στατιστική
Εκθεση: παγκοσμιοποίηση κάναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μόνο μαθηματικά είσαι πολύ μπροστά.Στα υπόλοιπα οκ.

Εμείς μπήκαμε χθες ολοκληρώματα και είμαστε σχετικά πίσω με άλλα φροντηστήρια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εμείς μπήκαμε χθες ολοκληρώματα και είμαστε σχετικά πίσω με άλλα φροντηστήρια:hmm:
Εγώ μόλις μπήκα παραγώγους και είπε ο μαθηματικός πως θ ασχοληθούμε και με τις θεωρητικές γιατί πάμε καλά στην ύλη και μας παίρνει να ασχοληθούμε. :hmm:
Θα πάνε με την περιοχή αυτά υποθέτω! :P

Α, ας απαντήσω.
Μαθ κατ: παράγωγος συνάρτησης
Φυσ κατ: συμβολή κυμάτων
βιο κατ: κεφ. 4
χημ κατ: ρυθμιστικά
έκθεση: δημοκρατία
φυσ γεν: -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εμείς μπήκαμε χθες ολοκληρώματα και είμαστε σχετικά πίσω με άλλα φροντηστήρια:hmm:
Εγώ ξέρω μόνο η Θεσσαλία πάει τόσο μπροστά,συνήθως.:hmm:
Εγώ μόλις μπήκα παραγώγους και είπε ο μαθηματικός πως θ ασχοληθούμε και με τις θεωρητικές γιατί πάμε καλά στην ύλη και μας παίρνει να ασχοληθούμε. :hmm:
Θα πάνε με την περιοχή αυτά υποθέτω! :P

Α, ας απαντήσω.
Μαθ κατ: παράγωγος συνάρτησης
Φυσ κατ: συμβολή κυμάτων
βιο κατ: κεφ. 4
χημ κατ: ρυθμιστικά
έκθεση: δημοκρατία
φυσ γεν: -

Kαι δω τρολάρεις;Αφού είχες πει ότι έχεις τελειώσει χημεία.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Είπα πως την έχω διαβάσει μόνος, εδώ μιλάμε για φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βιολογία κατ: 5ο κεφάλαιο
Βιολογία γενικής: 2ο κεφάλαιο
Μαθηματικά: μπαίνουμε παραγώγους στο επόμενο μάθημα
Χημεία: 3ο κεφάλαιο
Έκθεση: θανατική ποινή, νόμοι κα κάτι τέτοια
Φυσική: κύματα(συμβολή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
μαθηματικα: θεωρημα ρολ
φυσικη: στερεο μολις μπηκα
αοδε: μπαινω 3ο κεφ
αεππ: δομες επαναληψεις
εκθεση: θεση της γυναικας
βιολογενια γενικης: aids 1ο κεφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μιας και τελείωσε ο Νοέμβριος ας πω και εγώ που βρισκόμαστε:

Μαθ/κα Κατ: Με τον ένα καθηγητή λογαριθμικά και εκθετικά όρια στο άπειρο και με τον άλλο θεωρητικές ασκήσεις στις παραγώγους.
Φυσική Κατ: Τελείωσα και τα κύματα.
Βιολογία Κατ: Την επόμενη φορά μπάινουμε 5ο
Χημεία Κατ: Υδατικά διαλύματα αλάτων
Μαθ/κα Γεν: Προβλήματα 1ου κεφαλαίου
Έκθεση: Καταναλωτισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Χημεια : στα αλατα λιγο πριν την επιδραση κοινου ιοντος
φυσικη: καναμε και την ολικη ανακλαση
βιολογια κατευθυνσης: 5ο κεφαλαιο
βιολογια γενικης : μπηκαμε ιους
μαθηματικα: τελειωσαμε την υλη.μονο προβληματα παραγωγων και ολοκληρωματων μας εμειναν

and yes you heard me!τελειωσαμε.haters bring it on
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Σιγά κόψε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μαθ κατ: μπηκα rolle και το αλλο με την μεση τιμη.
Φυσικη κατ : μπηκα συμβολη.
Μαθ γεν: τελειωσα πρωτο κεφαλαιο, αλλα εχω κανει ηδη το 2ο .
ΑΕΠΠ: Πινακες.
ΑΟΔΕ: τελειωνω 2ο κεφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Mαθηματικα =>συνεπειες Θ.Μ.Τ
φυσικη=> επαναληπτικα στα κυματα και εισαγωγη στερεο
Φυσικη γεν=>ακτινες χ
Εκθεση=>Θανατικη ποινη,δια βιου εκπαιδευση
Χημεια =>τελειωσα το 17 σαλτερη (δηλ και ρυθμιστικα)
βιολογια=>γενεαλογικα δεντρα


Παντως τζαμπα αγχωνομαστε με την υλη.
Ολοι αργα ή γρηγορα θα την βγαλουμε.
Σημασια εχει να τα κατανοουμε πληρως.
Εγω π.χ φυσικη κατ θελω να δουλεψω το κεφαλαιο με τα κυματα γτ δεν αισθανομαι πληρης και καλα με τον εαυτο μου με τις γνωσεις ως τωρα.
Θα το δουλεψω μπολικο σε 2 εβδομαδες που θα παει το σχολειο μου την πολυημερη ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Για να ρίξω και εγώ ένα update ύλης xD

ΑΕΠΠ: Πίνακες 2D
ΑΟΔΕ: Παρακίνηση
Φυσική: Επανάληψη Κύμματα
Μαθηματικά: Εισαγωγή στα ολοκληρώματα
Βιολογία Γεν: Βιογεωχημικοί κύκλο
Έκθεση: Προοδοπληξία/Προγονοπληξία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης:Παράγωγους-Εφαπτομένη
Φυσική Κατεύθυνσης: Στερεό-Δύναμη Ροπής
Α.Ο.Δ.Ε.: Ηγέτης
Α.Ε.Π.Π.: Πίνακες
Έκθεση : Κάναμε για την Παιδεία
Μαθηματικά Γ.Π.:Πιθανότητες μπήκαμε
Α.Ο.Θ.:Τελειώσαμε 3ο Κεφάλαιο
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top