Ποτά για ανηλίκους

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Τεκίλα μόνο με μυτιές μην λέμε τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
ηρεμησε εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τώρα τελευταία ακούω τους συμμαθητές μου να μιλάνε για τις εξόδους που είχαν στις καφετεριες και τα bar και φοβάμαι να ρωτήσω τι πίνουν γιατί θα με περάσουν για κάνα Ufo που ήρθε από τον πλανήτη Zargan. Μήπως θα μπορούσατε εσείς να με διαφωτίσετε σε αυτό τον τομέα και να βγάλετε από την δύσκολη μου θέση??

Υ.Γ. Μιλάω πάντα για ποτά ΑΝΗΛΙΚΩΝ. Όχι ουίσκι, ρούμι, τσιπουρα και λοιπά ποτά που είναι για μεγαλύτερους (18+)

Καταρχήν βαριέμαι να διαβάσω τα προηγούμενα και δεν ξέρω τι σου έχουν πει. Κατά δεύτερον όπως φαίνεται από αυτά που λες( ότι δηλαδή φοβάσαι μήπως σε περάσουν για ουφο) φαίνεται ότι θες να πιείς ποτό για να φανείς μοντέρνος και να συμβαδίζεις με την παρέα. λάθος. μέγα λάθος. μην κοιτάς τι πίνουν οι άλλοι, σκέψου τι πραγματικά εσύ θες να πίείς. δεν σε υποχρεώνει κανείς να πιείς ποτό αν εσύ δεν θές ή αν δεν έχεις ξαναπιεί και δεν είσαι σίγουρος. Και τρίτον για να απαντήσω εν πάσει περιπτώσει κανα breezer, gordons space και τέτοια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τεκίλα μόνο με μυτιές μην λέμε τα ίδια.

Προτιμώ τα ποτά να τα πίνω...
Και ναι, ηρέμησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Προτιμώ τα ποτά να τα πίνω...
Και ναι, ηρέμησε...

Λεκτικό είναι το πρόβλημα αγόρι μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ουζο με προτοκαλαδα .... βαλτε και παγακια μεσα ... δροσιστικοτατο ! τρομερο απλα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Για ένα βράδυ να χαλαρώσεις καλό είναι...αλλά κι εγώ έξω δεν το πίνω. Κατα τ'αλλα σφηνάκι, πάμε κίτρινη τεκίλα χαλαρά.:D

:iagree:

συμφωνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ε...σου λεει τι απο τη μυτη τι απο το στομα...παλι απτο λαριγγι περναει.. ;)

το καλυτερο ποτο για τα παιδια ειναι ενας χυμος μπανανα-βυσσινο.....
δεν βαραει και πολυ....πινεις και 2ο αμα λαχει... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
ε...σου λεει τι απο τη μυτη τι απο το στομα...παλι απτο λαριγγι περναει.. ;)

το καλυτερο ποτο για τα παιδια ειναι ενας χυμος μπανανα-βυσσινο.....
δεν βαραει και πολυ....πινεις και 2ο αμα λαχει... ;)

χεχε!!!

αλλά θα διαφωνίσω... χυμός ροδάκινο!!!
the best! :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
ε...σου λεει τι απο τη μυτη τι απο το στομα...παλι απτο λαριγγι περναει.. ;)

το καλυτερο ποτο για τα παιδια ειναι ενας χυμος μπανανα-βυσσινο.....
δεν βαραει και πολυ....πινεις και 2ο αμα λαχει... ;)
Aμα εισπνευσεις οινοπνευμα απο την μυτη (η κατι αλλο με υψηλη περιεκτικοτητα σε οινοπνευμα ) δεν σε ζαλιζει λιγο κτλ ?
Δεν ειναι το ιδιο , κατι αλλο ειναι :P
χεχε!!!

αλλά θα διαφωνίσω... χυμός ροδάκινο!!!
the best! :cool:
:O
Ρε , οχι χυμο ροδακινο εσυ , σε χαλαει ειπαμε..;) Θυμασαι ?
----
Εκκληση προς ολους τους κοζανητες .
Που θα βρω γ@μωlucifer επιτελους ?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Πω ρε φλωρέψαμε εντελώς! τι ερωτήσεις είναι αυτες ρε ? ΖΗΣΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
:O
Ρε , οχι χυμο ροδακινο εσυ , σε χαλαει ειπαμε..;) Θυμασαι ?

όχι που δεν θα το σχολίαζες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oMKCe

Νεοφερμένος

Ο oMKCe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καταρχάς θέλω να πω πως πάω τρίτη γυμνασίου και σε λίγο καιρό θα πάμε τριήμερη. Τυχαία σήμερα έπεσε στην συζήτηση το θέμα του ποτού. Επειδή δεν ξέρω την τύφλα μου σχετικά με τα ποτά θα ήθελα να μου προτείνετε κανένα ωραιο ποτό που να μην έχει πολύ αλκοόλ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ή πινεις ή δεν πινεις. Δεν εχει δε θελω να εχει πολυ αλκοολ. Πινεις για να κανεις κεφαλακι ή να γινεις ζαντα. Πάρε τσιπουράκια, ουζάκια, ρετσίνες, ρακόμελα, ρακές, βοτκίτσες και θα στε perfect.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Καταρχάς θέλω να πω πως πάω τρίτη γυμνασίου και σε λίγο καιρό θα πάμε τριήμερη. Τυχαία σήμερα έπεσε στην συζήτηση το θέμα του ποτού. Επειδή δεν ξέρω την τύφλα μου σχετικά με τα ποτά θα ήθελα να μου προτείνετε κανένα ωραιο ποτό που να μην έχει πολύ αλκοόλ:/:

Για καλοκαίρι κοκτέιλ
Για χειμώνα σφηνάκια

αυτά για ελαφριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Καταρχάς θέλω να πω πως πάω τρίτη γυμνασίου και σε λίγο καιρό θα πάμε τριήμερη. Τυχαία σήμερα έπεσε στην συζήτηση το θέμα του ποτού. Επειδή δεν ξέρω την τύφλα μου σχετικά με τα ποτά θα ήθελα να μου προτείνετε κανένα ωραιο ποτό που να μην έχει πολύ αλκοόλ:/:
Γιατί,φυσικά,η κατανάλωση αλκοόλ είναι υποχρεωτική, και πρέπει να πουλήσουμε και μούρη στους συμμαθητές μας πως είμαστε και καλά "cool" και "in"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καταρχάς θέλω να πω πως πάω τρίτη γυμνασίου και σε λίγο καιρό θα πάμε τριήμερη. Τυχαία σήμερα έπεσε στην συζήτηση το θέμα του ποτού. Επειδή δεν ξέρω την τύφλα μου σχετικά με τα ποτά θα ήθελα να μου προτείνετε κανένα ωραιο ποτό που να μην έχει πολύ αλκοόλ:/:
Βότκα πορτοκάλι χωρίς βότκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top