Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Επικεφαλής κάποια ομάδας που θα αναπτύξει ένα από τα καλύτερα λογισμικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Γιατί ο Καραμανλής και ο Παπανδρέου είναι καλύτερος από εμένα;

Γιατί θα έχεις να σώσεις μια κατεστραμένη απο όλες τις απόψεις χώρα και να αντιμετωπίσεις τους άνεργους, τους συνταξιούχους, τα οργισμένα νιάτα....όλοι θα έιναι εναντίον σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιατί θα έχεις να σώσεις μια κατεστραμένη απο όλες τις απόψεις χώρα και να αντιμετωπίσεις τους άνεργους, τους συνταξιούχους, τα οργισμένα νιάτα....όλοι θα έιναι εναντίον σου....


Πολύ Λαζόπουλο βλέπεις, τι να πει κι ο Gordon Brown...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
διασημη επιστημονασ καλλιτεχνησ ο,τιδηποτε....να με αναγνωρισουν ολοι:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γιατί θα έχεις να σώσεις μια κατεστραμένη απο όλες τις απόψεις χώρα και να αντιμετωπίσεις τους άνεργους, τους συνταξιούχους, τα οργισμένα νιάτα....όλοι θα έιναι εναντίον σου....
Καλά που μου το είπες.Τελικάδεν θα γίνω πρωθυπουργός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Να γίνω Πρωθυπουργός και να φτιάξω το παρακμάζων συστημα:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Να γινω μοριακος βιολογος σε καποιο μεγαλο εργαστηριο.Ε δεν ειναι και τελειως τρελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Φωτογράφος σε ταξιδιωτικό περιοδικό για να γυρίσω όλο τον κόσμο !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
Φωτογράφος σε ταξιδιωτικό περιοδικό για να γυρίσω όλο τον κόσμο !!!!!


αλλο ονειρο τρελο....αν και τωρα τελευταια το χω παρει στα σοβαρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Για να παραθέσω λοιπόν και το δικό μου όνειρο....

Θέλω να κάνω ακαδημαϊκή καριέρα σε κάποιο μεγάλο πανεπιστήμιο Harvard , Yale , MIT και φυσικά να δουλέψω ως ερευνητής στη NASA ή στο CERN... Ως Ηλεκτρολόγος Μηχανικός , πάντα...


Βέβαια , επειδή αυτό το όνειρο είναι κάπως παρατραβηγμένο βολεύομαι και με τεχνικό - μελετητικό γραφείο...

ουαου..ειναι σαν ακουω τον εαυτο μου(bold)
βεβαια εγω θα θελα να ασχοληθω ειτε με αστροφυσικη ειτε με πυρηνικη φυσικη..αυτο ειναι το ονειρο μου.
μπορει να μην ειναι οι συγκεκριμενοι τομεις της φυσικης που θα ακολουθησω,αλλα οτι κ αν κανω θα εχει σχεση με τη φυσικη.και ειτε για το πτυχιο μου ειτε για το μεταπτυχιακο μου εγω σε ενα απο τα πανεπιστημια που ονειρευομαι θα μπω ο κοσμος να χαλασει..για μια μερα,για ενα μηνα,για ενα χρονο; δεν ξερω...
ηταν παντως απο μικρη το ονειρο μου να σπουδασω στο χαρβαρντ:heart:
Κ αν δεν καταφερω να μπω σε μια απο αυτες τις οργανωσεις[cern,nasa] (που δεν θα τα καταφερω,το ξερω-αλλα ποτε δεν εβλαψε κανεναν να ονειρευεται..) θελω να εργαστω στον ερευνητικο τομεα οπουδηποτε..
σε καμια περιπτωση ομως σε διδακτικο επιπεδο..


Το ονειρο μου περιλαμβανει και μια παιδικη μου φιλη στο πλευρο μου για ολη τη ζωη μου.. ή ενα συντροφο που θα γνωριζω επισης απο την παιδικη/εφηβικη ηλικια(για να εχουμε κοινες αναμνησεις και εμπειριες..),που θα μ αγαπαει και θα μαστε ευτυχισμενοι..


Και τα 2 μαζι δεν ειναι εφικτα..αμφιβαλλω αν θα καταφερω να υλοποιησω εστω και ενα..
Οπως και να εχει αυτο ειναι το ονειρο μου..η "ουτοπια" μου,που λενε.. :)

ευχομαι παντως σε ολους να κατακτησουν τα ονειρα τους!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 851 μηνύματα.
Θα ήθελα να γίνω αυτό το επάγγελμα που δίνεις ιδέες για βιντεοπαιχνίδια κ.τ.λ.Ξέρει κανείς πως λέγεται αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipeo

Νεοφερμένος

Ο philipeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
:lol: δεν εχω τρελα ονειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Θέλω να τελειώσω τη Νομική(βέβαια απαραίτητη προϋπόθεση είναι να περάσω στη Νομική-λεπτομέρεια που παραβλέπουμε),να περάσω στη σχολή Δικαστών,να κάνω μεταπτυχιακό στη Γερμανία με ειδίκευση στην παιδική εγκληματικότητα και να εργαστώ ως εισαγγελέας ανηλίκων ή ως δικηγόρος.Να είμαι μποέμ όμως,όχι καμία γιάπισσα καριερίστα.(Όνειραααα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Να γίνω επιτυχημένη ζωγράφος ή φωτογράφος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Να κάνω ένα δικό μου φροντιστήριο στο χωριό και να γίνω μια περίζήτητη καθηγήτρια Ισπανικών:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipeo

Νεοφερμένος

Ο philipeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ποιος θα θελει ισπανικα σε χωριό
-----------------------------------------
;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Θα ήθελα να γίνω αυτό το επάγγελμα που δίνεις ιδέες για βιντεοπαιχνίδια κ.τ.λ.Ξέρει κανείς πως λέγεται αυτό?

game designer, creative director τετοια πραγματα. αλλα πρεπει να εχεις γνωσεις προγραμματισμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
ποιος θα θελει ισπανικα σε χωριό
-----------------------------------------
;;;
Όλο και κάποιος θα τα θέλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipeo

Νεοφερμένος

Ο philipeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αγγλικα και γαλλικα θα θελουν. αντε και κανα ιταλικουλι. αλλα γιατι οχι; δεν πρεπει να μαστε κολλημενοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
οκ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top