Γενικό -  Ποιο κατά τη γνώμη σας είναι το δυσκολότερο μάθημα στην Α' Λυκείου;

steofstratos

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Πρέπει να χεις πολύ ταλέντο ρε παιδάκι μου. Μόνο ένας χαρισματικός άνθρωπος θα μπορούσε να γνωρίζει το χαρακτήρα μου και την ποιότητά του μετά από 10 μέρες γνωριμίας και ανταλλαγή 5-10 περιοδικών, εμπαθέστατων μηνυμάτων μέσα σε ένα forum του ίντερνετ...
Για μένα είναι λήξαν. Δε φταίνε σε τιποτα ο Petros, ο mostel και η jenny να καθονται να μεταφέρουν τα κερατιάτικα του καθενός...

Δυστυχώς ή Ευτυχώς ο δικός σου χαρακτήρας έχει κάτι που τον κάνει να ξεχωρίζει!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Η φάση τσακωμού με τον miv, όλοι την περνάνε, είναι σαν την εφηβεία ένα πράγμα :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Λίγο πιο δύσκολη!:P
Οff-topic βέβαια, αλλα το έχω πει. Όποιος νομίζει οτι εγω δεν θα διαφωνησω με καποιον επειδη ειναι φιλος μου, αρεστος μου και δεν ξερω κι εγω τι αλλο πλανάται πλάνην οικτρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Επιστρέφουμε λοιπόν πίσω στο θέμα μας: "Ποιο κατά τη γνώμη σας είναι το δυσκολότερο μάθημα στην Α' Λυκείου;" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΙ4

Νεοφερμένος

Η ΣΤΕΛΛΙ4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η χημεια ειναι το πιο δυσκολο... ειναι οτι να 'ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω όλα είναι δύσκολα αν δεν τα διαβάζεις και όλα εύκολα όταν τα διαβάζεις αλλα με σύστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Απ' ό,τι θυμάμαι τα Αρχαία !!!

6 ώρες την εβδομάδα! Στον ύπνο μου έκλινα το ''λύω'' λολ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george11

Νεοφερμένος

Ο george11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το χειρότερο μάθημα ειναι τα αρχαια επειδη εχει δυσκολη γραμματικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
για το θεμα των αρχαιων που λεγατε....συμφωνω με τον steofstratos....τετοια κειμενα δν εχει πιστευω σημασια το αν τα εξεταζουμε στα αρχαια η στα νεα γιατι το νοημα ειναι το ιδιο...ουτως η αλλως τωρα που κανουμε Ξενοφωντα και ειναι στα αρχαια το κειμενο το μονο που μας προσφερει ειναι το οτι το κανουμε συνταξη! απο τη μεταφραση παιρνουμε ολες τις πληροφοριες κ το νοημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
αναγκαστικα για να χει πολιτισμικη εξελιξη η αρχαια ελληνικη γλωσσα πρεπει να το διδασκεστε στα αρχαια(δεν ειμαι λυκειο και δεν ξερω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
η χημεια ειναι το πιο δυσκολο... ειναι οτι να 'ναι

Ποικίλουν οι απόψεις. Βέβαια, δεν είναι "ότι να 'ναι" (κατα τη γνώμη μου), αλλά την έχει τη δυσκολία του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΙ4

Νεοφερμένος

Η ΣΤΕΛΛΙ4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οταν λεω οτι να ναι εννοω οτι ειναι πολυ δυσκολη... δεν καταλαβαινω τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Νομίζω οτι στη Ά λυκείου το μάθημα που με δυσκόλεψε περισσότερο ήταν..... τα αρχαία...:jumpy: μπορεί να ήταν το γεγονός ότι τα μισούσα ,τι να πώ? Πάντως τα μισώ ακόμη ...:D:D:D:D:D...:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Για μενα φετος το δυσκολοτερο μαθημα ειναι η Φυσικη...Εχουμε χαλια καθηγητη και αυτο παιζει σημαντικο ρολο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
το μαθημα που με δυσκολεύει εμένα είναι η φυσική..
ποτέ δεν ήταν το φόρτε μου αλλά με τον τρόπο που μας διδάσκετε τώρα και τον καθηγητή που εχώ είναι πραγματικά ακατανόητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FINA

Νεοφερμένος

Ο FINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κανενα!
ολα ευκολα ειναι αν διαβαζεις..
ομως αυτο που θελει το περισσοτερο διαβασμα(για σχολειο παντα) ειναι τα !!@#$%^αρχαια...
Αλλιως τα μαθηματικα(οχι οι βλακειες του σχολειου) ειναι μακραν τα πιο δυσκολα, αλλα και πιο ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Τα Αρχαια χαλαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios3

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Θα συμφωνησω οτι ειναι τα αρχαια, 6 ωρες τη βδομαδα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Χ Η Μ Ε Ι Α ! Τη μισω...! Ολα τα αλλα τα θεωρω γελοια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα συμφωνησω οτι ειναι τα αρχαια, 6 ωρες τη βδομαδα!!!!!
Χαλαρά τα αρχαία. Ήμαρτον δηλαδή οι μουρλοί, 6 ώρες την εβδομάδα ενώ ίσα-ίσα 2-3 ώρες για Άλγεβρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top