Ποιο είναι το 6ο μάθημα που επιλέξατε;

Ποιο από τα 4?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
μαθηματικά γενικής και αοθ γιατί έτσι μας αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos Serres

Νεοφερμένος

Ο Tasos Serres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μια από τα ίδια...το σκέφτηκα αρκετά και κατέληξα σε Βιολογία...άλλωστε η Βιολογία έχει λιγότερες ώρες αν κάνεις φροντιστήριο σε σχέση με Μαθηματικα και φυσική...οπότε κερδίζεις χρόνο να οργανώνεις καλύτερα το διάβασμα σου...Συγκριτικά με τη βιολογία κατυθ πιστύω πως είναι παιχνιδάκι οπότε δεν θα υπάρξει πρόβλημα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
βιολογια γενικης ειχα :P το πιο κλασίκ για θεωρητική άλλωστε :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
βιολογια γενικης ειχα :P το πιο κλασίκ για θεωρητική άλλωστε :rolleyes:

Tην ίδια συνταγή (επιτυχίας) ακολούθησα και 'γω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Αν και τεχνολογική πήρα βιολογία (δεν με ενδιέφερε καθόλου 5ο πεδίο).Έτσι φέτος και καλύτερα έγραψα απο πολλούς τεχνολογικούς που είχαν μαθηματικά μιας και τα θέματα της βιολογίας ήταν πολύ εύκολα και μπορώ να ανοίξω 3ο πεδίο για κάποια τει που μου αρέσουν σε περίπτωση που δε μπω στις πρώτες μου επιλογές.Γενικά η ύλη της Βιολογίας είναι μικρή και σχετικά εύκολη αποστήθιση μεν αλλά καμία σχέση με αοδε!ούτε αυτολεξή τα θέλει και είναι ενδιαφέρουσα (έχει για aids,για όξινη βροχή,φαινόμενο θερμοκηπίου κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αρχικά πήρα Βιολογία αλλά τη μίσησα οπότε κατά τον Ιανουάριο έκανα την παράτολμη κίνηση και άλλαξα σε Μαθηματικά... Δεν το μετάνιωσα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Με πόνο διάλεξα κι εγω βιολογία τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Γιατί με πόνο; Αν δεν σου αρέσει η Βιολογία, θα ήταν καλύτερο να διαλέξεις άλλο μάθημα.
Σκέψου ότι αν βαριέσαι σε αυτό το μάθημα, μπορεί να σου στοιχίσει σε μόρια στο τέλος...
Στα μαθήματα γενικής πρέπει να στοχεύετε για >95/100 όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
βιολογια γενικης απλα τελεια υλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μαθηματικά γενικής (μαζί με ΑΟΘ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μαθηματικά γενικής (μαζί με ΑΟΘ)

μαθηματηκα γενικης και αοθ και εγω.σε ενδιαφερουν οι οικονομικες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος Υψηλάντης

Νεοφερμένος

Ο Τάσος Υψηλάντης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ΑΟΘ και Μαθηματικά για 5ο πεδίο και μόνο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εγώ ήμουν ανάμεσα στο σχετικά λιγότερο διάβασμα των μαθηματικών και την πολύ πιο ενδιαφέρουσα και γαμάτη ύλη στη βιολογία και τελικά διάλεξα το δεύτερο.
Ελπίζω να με δικαιώσει η επιλογή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ επειδη θελω 5ο πεδιο και επειδη τα μαθηματικα ειναι το καλυτερο μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Βιολογία ΓΠ ... :)
Με την εις άτοπον απαγωγή την επέλεξα αλλά τη θεωρώ και ενδιαφέρον μάθημα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
μαθηματηκα γενικης και αοθ και εγω.σε ενδιαφερουν οι οικονομικες σχολες?
Πρώτη επιλογή έχω τις Πολυτεχνικές σχολές και γενικά το 4ο πεδίο, αλλά ως εναλλακτική σκέφτομαι το ΠΑ.ΠΕΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Γιατί με πόνο; Αν δεν σου αρέσει η Βιολογία, θα ήταν καλύτερο να διαλέξεις άλλο μάθημα.
Σκέψου ότι αν βαριέσαι σε αυτό το μάθημα, μπορεί να σου στοιχίσει σε μόρια στο τέλος...
Στα μαθήματα γενικής πρέπει να στοχεύετε για >95/100 όλοι.

Mε πονο, γιατι μαθηματικα ηθελα, αλλα υστερα απο τα ολο και δυσκολοτερα θεματα τα τελευταια χρονια επελεξα βιιολογια..Δεν ειναι οτι δε μ' αρεσει η βιολογια,αλλα αλλιως απολαυανω τα μαθηματικα.. Ωστοσο, επιδη ειμαι απο θεωρητικη και με ενδιαφερουν συγκεκριμενες σχολες του 1ου πεδιου, δε θελω να ρισκαρω με τα μαθηματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Mε πονο, γιατι μαθηματικα ηθελα, αλλα υστερα απο τα ολο και δυσκολοτερα θεματα τα τελευταια χρονια επελεξα βιιολογια..Δεν ειναι οτι δε μ' αρεσει η βιολογια,αλλα αλλιως απολαυανω τα μαθηματικα.. Ωστοσο, επιδη ειμαι απο θεωρητικη και με ενδιαφερουν συγκεκριμενες σχολες του 1ου πεδιου, δε θελω να ρισκαρω με τα μαθηματικα.

Καλα έκανες , γιατι ενδεχομένη αποτυχία μπορεί να σε ρίξει πολύ και θα χάσεις τα ωραία της θεωρητικής
Αλλα ποτε δε ξέρεις πόσο δύσκολα θα είναι τα θέματα
φέτος οι καλυτεροι βαθμοι της θεωρητικης , στη περιοχη μου τουλαχιστον , ηταν το 15 με 16 για μαθηματικα γενικης
Πριν 3 χρονια το γραφαμε το 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Καλα έκανες , γιατι ενδεχομένη αποτυχία μπορεί να σε ρίξει πολύ και θα χάσεις τα ωραία της θεωρητικής
Αλλα ποτε δε ξέρεις πόσο δύσκολα θα είναι τα θέματα
φέτος οι καλυτεροι βαθμοι της θεωρητικης , στη περιοχη μου τουλαχιστον , ηταν το 15 με 16 για μαθηματικα γενικης
Πριν 3 χρονια το γραφαμε το 20.

Δυστυχώς τα θέματα στα μαθηματικά χρόνο με το χρόνο δυσκολεύουν και αν μου άρεσαν κάποιες σχολές από το 4ο το αφησα.. Αν και κανείς δεν ξέρει αν και υα θέματα της βιολογίας του χρόνου είναι και αυτα αντίστοιχης δυσκολίας με τα μαθηματικά,αλλά θεωρώ ότι είναι όσο να πεις πιο σταθερό μαθημα.. Ελπίζω η επιλογή μου να με δικαιώσει στο τέλος..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Naevan

Νεοφερμένος

Ο Naevan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Οσοι δεν θελετε 5ο πεδιο ΜΗΝ παρετε Μ.Γ ,τζαμπα κοπος. με φυσικη θα παρετε ενα ευκολο 19αρακι. η με τν βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top