Ποιο είναι το 6ο μάθημα που επιλέξατε;

Ποιο από τα 4?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)

odyracer18

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβανάτες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ωσάν άσχετος και γω να κάνω μία ερώτηση??? Αν δώσω ΑΟΘ χωρίς να με ενδιαφέρει το πέμπτο πεδίο θα πάρω κατι παραπάνω η τζάμπα θα δώσω????

Στα υπόλοιπα πεδία το ΑΟΘ συμπεριφέρεται σαν ένα απλό μάθημα(όπως πχ η έκθεση).Και όπως ανέφερε η Aleka πιο πάνω,εξαρτάται και από το τι θα γράψεις στα άλλα...

____________________________________________________________

Όσο για το ποιό από τα 4,σαφώς και μαθηματικά γενικής..Ελάχιστο διάβασμα,μικρή δυσκολία,ειδικά για θετικούς ή τεχνολογικούς..Τι άλλο θέλει κανείς?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω ody. Τα μαθηματικά γενικής,ακόμη και δίνοντάς τους μηδαμινή σημασία,είναι πολύ εύκολα σαν μάθημα. Πάμε σοβαρά να γράψουμε,χωρίς να το υποτιμήσουμε,πάντως κάθε βαθμός κάτω του 19,για 'μένα είναι αποτυχία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω το αποφασισα.Βιολογια θα δωσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Μαθηματικά Γενικής,ειδικά αν είσαι τεχνολογική δεν παλεύεται διοίκηση ΚΑΙ βιολογία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω ομως δεν ειμαι.Οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
μαλλον ιστορια..αλλα μπορει να αλλαξω γνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
μαλλον ιστορια..αλλα μπορει να αλλαξω γνωμη...
Αν εισαι θεωρητικη,καλυτερα βιολογια.Ειναι καθαρα θεωρητικο μαθημα με τον τροπο που εξεταζεται και εχει πολυ μικρη υλη.Στην ιστορια θα περπει να αναλυεις και παραθεματα,οπως παιρνεις πιο δυσκολα βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Αν εισαι θεωρητικη,καλυτερα βιολογια.Ειναι καθαρα θεωρητικο μαθημα με τον τροπο που εξεταζεται και εχει πολυ μικρη υλη.Στην ιστορια θα περπει να αναλυεις και παραθεματα,οπως παιρνεις πιο δυσκολα βαθμο.
ναι θεωρητικη θα παω...οκ..νομιζω οτι αυτο θα κανω...μου το χουν ξαναπει αυτο ...ευχριστω...:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Μαθηματικά Γενικής,ειδικά αν είσαι τεχνολογική δεν παλεύεται διοίκηση ΚΑΙ βιολογία !

:no1:
Εγώ πήρα Βιολογία φέτος..Μια χαρά έγραψα,αλλά αν πήγαινα πάλι Γ Λυκείου θα διάλεγα Μαθηματικά Γενικής..Κι αυτό επειδή είμαι Τεχνολογική και η μισή ύλη των Μαθ. είναι ίδια με της Κατ και πιο εύκολα μάλιστα... Την ίδια απόδοση θα είχα,απλά η κούραση και ο κόπος για ΄μένα θα ήταν πολύ λιγότερος.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για Φυσική τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
επειδή την φυσική και την ιστορία σε μας δεν την διαλέγει κανείς βάζουν χαλαρούς να το πω έτσι καθηγητές σε σχέση με βιολογία και μαθηματικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Μαθηματικα Γ.Π επειδη ειμαι τεχνολογικη κατευθυνση και ειναι ενα ευκολο μαθημα για σιγουρο βαθμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
είναι τόσο εύκολο? λένε ότι και για θεωρητική βολεύει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
είναι τόσο εύκολο? λένε ότι και για θεωρητική βολεύει:)


Και για θεωρητικη αμα καποιος του αρεσουν τα μαθηματικα ναι.:)Ευκολο μαθημα! Ειναι μικρη η υλη. Απλα για τους θετικοτεχνολογικους ειναι παρα πολυ ευκολο διοτι εχει το πρωτο κεφαλαιο που ειναι ιδιο με της κατευθυνσης σε γελοια μορφη και τα δυο μικρα κεφαλαιακια της στατιστικης και των πιθανοτητων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω τελικα αλλαξα γνωμη και θα δωσω μαθηματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RODOS

Νεοφερμένος

Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδία εγώ πάω β λυκείου και πέρσι έκανα πιθανότητες...του χρόνου θα έχει πάλι πιθανοτητες στα μαθηματικα; γιατί θα τα επιλέξω μαζί με τις ΑΟΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
βιολογία δαγκωτό γιατί είναι το μάθημά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Βιολογίαααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Βιολογία μάλλον..Προβληματίζομαι επειδή θα έχω και τη Βιολογία κατεύθυνσης, αλλά μου αρέσει γενικά σαν μάθημα και ελπίζω να μην πήξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top