Ποιο είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωής σας μέχρι τώρα;

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο λάθος μέχρι τώρα; Αν και δε μετανιώνω γενικά για ό,τι γίνεται ίσως μπορώ να σκεφτώ κάτι.

Το ότι γράφτηκα στο site!

Λες; Χο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Που εμπιστεύτηκα το ίδιο άτομο 3 φορές. Τέλος όμως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EirhnhAnselmo

Νεοφερμένος

Η EirhnhAnselmo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λάθη ε; :P Μικροπράγματα όπως όλοι μας, αλλά αυτό που μπορώ να πω ότι μου στοίχησε περισσότερο είναι που εμπιστεύτηκα και φέρθηκα άψογα σε ένα άτομο ενώ στην πραγματικότητα δεν με υπολόγιζε και με ήθελε μόνο για τα συμφέροντά του..Ε, και για να ελαφρύνω λίγο το κλίμα :P... κακώς που για 50 ευρώ δεν πήρα την b.c rich warbeast και πήρα warlock και που ξόδεψα τα χρήματα που μάζευα για τα drums :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σημείωση: Κάποια μηνύματα από το παρόν θέμα μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα, εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν ξερω για το μεγαλυτερο..αλλα αυτο το διαστημα κανω ενα πολυ μεγαλο :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32kate

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αγαπησα (οχι μονο ερωτικα, αλλα και φιλικα) ανθρωπους που δεν το αξιζαν και πιστεψα σ'αυτους και στη φιλια/αγαπη τους, ενω δεν επρεπε. Ισως ειμαι επιπολαιη, γιατι η αληθεια ειναι οτι τα λαθη που εχω κανει σ'αυτη τη ζωη ειναι αμετρητα και καθε μερα μετανιωνω που τα εκανα, αλλα λενε πως αν την πατησεις με τους ανθρωπους, απο 'κει και περα, θα μπορεις να τους ξεχωριζεις σε καλους και κακους και τοτε η ζωη θα ειναι πιο ευκολη για 'σενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου πιστευω οτι δεν το εχω κανει ακομα...αλλα που θα μου παει θα το κανω αργα ή γρηγορα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
το οτι ειμαι υπεροβολικα ευκολοπιστος και πολλες φορες γινομαι χαλι να με πατησουν..και το οτι ειμαι πολυ ευαισθητος :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
επειδή ως γνωστόν ουδείς άσφαλτος έχω κάνει και γω λάθη,κυρίως λάθος επιλογές αλλά όχι
κάτι τόσο τραγικό ώστε να το χαρακτηρίσω το μεγαλύτερο λάθος ever
και να μου έχει μείνει στο μυαλό :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Όχι απαραίτητα το μεγαλύτερο λάθος της ζωής μου,όμως αρκετά μεγάλο για να το αναφέρω.Αυτό λοιπόν είναι το γεγονός ότι αφήνω τις συνέπειες των επιλογών που θέλω να επηρεάσουν,έως και να διακόψουν τις ενέργειές μου,σε διάφορους τομείς.Αυτό φέρει ως αποτέλεσμα την πιο συμμαζεμένη και δίχως πολλές εντάσεις ζωή που κάνω.Δυστυχώς αυτό το λάθος το κάνω συνέχεια,δεν το έκανα μια φορά στη ζωή μου.Άτιμη λογική... =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Το ότι γεννήθηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giasmin...

Νεοφερμένος

Η Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ΜΜΜ...Πιστευω οτι το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου ειναι οτι δεν εδωσα οση αγαπη θα ηθελα σε ενα ατομο το οποιο εχει φυγει απ'την ζωη και μακαρι να μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω...αλλα...

Υ.Σ Πρωτη φορα το λεω αυτο...να το εκτιμησετε....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
ότι κόπηκα σε ένα μάθημα και χάνω το πτυχίο...πηγαίνοντας κάτι μήνες πίσω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
οτι ωθησα εναν ανθρωπο να απομακρυνθει απο την ζωη μου :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
οτι ωθησα εναν ανθρωπο να απομακρυνθει απο την ζωη μου :(:(:(
Ακριβώς το ίδιο θα 'λεγα...Και δυστυχώς το κατάλαβα εκ των υστέρων...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οτι ωθησα εναν ανθρωπο να απομακρυνθει απο την ζωη μου :(:(:(
δυστυχως ολοι το εχουμε κανει αυτο,,σκεψου πως ισως ετσι επρεπε να γινει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Το οτι ανοίγω το στόμα μου όταν δεν πρέπει και το βουλωνω όταν πρέπει να μιλήσω... Και το κάνω ξανά και ξανά και ξανά! -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λαθη πολλα...παρα πολλα...Ενα απο τα μεγαλυτερα που το κανω συχνα αλλα προσπαθω να το διορθωσω ειναι οτι οταν συσορευονται στο μυαλο που πραγματα που με στεναχωρισαν η με ενοχλησαν(πχ. ενας τσακομος με μια φιλη) μετα απο μια εβδομαδα ξεσπαω στη μαμα μου!Οπως μαζευονται τα συννεφα και μετα εχουμε βροχη κατι παρωμιο...Η καημενουλα τι τραβαει εξαιτιας μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το ότι κάθομαι και στεναχωριέμαι ενώ βλέπω ότι δεν σας ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top