Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ΟΚ, εγώ κάνω ιππασία τα τελευταία 4 χρόνια...το ξέρω ότι πολλοί από εσάς υποτιμάτε αυτό το άθλημα, αλλά πιστέψτε με, μόνο για αριστοκρατία δεν πρόκειται! Το να χειρίζεσαι ζώα 600 (τουλάχιστον) κιλών, να τσαλαβουτάς σε λάσπες και να τρως βούτες από ύψος 2 μέτρων δεν είναι κι εύκολο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εγω δν κανω τπτ σπουδαιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria8

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιζω μπασκετ 4 χρονια αλλα λογω καποιων συμπαικτριων μου σκεφτομαι να το σταματησω. τι γνωμη εχετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
παιζω μπασκετ 4 χρονια αλλα λογω καποιων συμπαικτριων μου σκεφτομαι να το σταματησω. τι γνωμη εχετε ?
Αν το αγαπάς είναι κρίμα να το παρατήσεις εξ αιτίας της βλακείας κάποιων άλλων...Δείξε ανωτερότητα και κράτα τη σχέση σου με τις συμπαίκτριες που σε επιβαρύνουν απλά σε τυπικό επίπεδο...σε περίπτωση που το πρόβλημα είναι αρκετά μεγάλο μπορείς να απευθυνθείς και στον προπονητή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αν ειχες κακες συμμαθητριες θα σταματουσες κ το σχολειο?
αν αγαπας αυτο που κανεις συνεχισε το....βεβαια στα ομαδικα ειναι δυσκολο να ειναι οι συμπαιχτες σου..αντιπαθητικοι...αλλα δεν μπορει θα βρεις κ καποιους που ταιριαζεις και σε καταλαβαινουν!!! συνεχισε!!!!!!

Μου αρεσουν ολα τα αθληματα αλλα περισσοτερο τα ομαδικα!(σα μοναχοπαιδι απολαμβανω την παρεα!)
η μεγαλη μου αγαπη ειναι το ποδοσφαιρο.....το οποιο το ''παιδευω'' απο τα εξι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam10

Νεοφερμένος

Ο <a href="https://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">https://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω παιζω (μαλλον επαιζα) τερμα σε μια ομαδα και τωρα που ανεβηκαμε κατηγορια...σταματαω για τα μαθηματα...τωρα αυτο που μενει ειναι κανενα καφεδακι το σαββατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
θα ηθελα να κανω πολεμικες τεχνες αλλα δεν θελει ο μπαμπας!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αννα14

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω παω τενις 4 χρονια ωραιο αθλημα τα εχει ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω απο την 4 δημοτικου κανω αγωνιστικο aerobic και απο την 6 δημ. ξεκινησα πρωταθλητισμο!!! (θελω να μαθω βαρατε?! αργοτερα):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
κι εγώ μικρός ήθελα καράτε αλλά δε με άφησαν οι γονείς μου γιατί πίστευαν ότι θα χτυπούσα το μικρό μου αδερφό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κατι θα ξεραν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas221117

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ασχολούμαι με το handball.ωραίο άθλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αδάμ

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω κανω απο το 2002 waterpolo....Απο 1998 μεχρι 2003 κολυμβηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εγώ έκανα 4 χρόνια βόλευ και είχα παίξει μέχρι και εθνική παμπαίδων. Σταμάτησα όμως γιατί θα έπρεπε, αν συνέχιζα, να παίζω επαγγελματικά. Ε, κι επειδή δεν ήταν αυτό που ήθελα να κάνω στη ζωή μου, σταμάτησα και ξεκίνησα γυμναστήριο. Η αλήθεια είναι όμως πως θα ήθελα να ασχοληθώ με κάποια πολεμική τέχνη... αλλά δεν το έχω επιδιώξει και δε ξέρω κατά πόσο αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savior

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εκανα 5 χρονια tae known do και μπορω να πω πως ειναι τρομακτικο αθλημα για να γυμναζεις το σωμα αλλα και το πνευμα σου καθως τα βγαζεις ολα στις προπονησεις !!

αλλα το σταματησα λογω ωρας και 3 λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μπάσκετ με αντίπαλο τον mostel :p

Και ποιος κερδίζει αν επιτρέπεται;

Εγώ πάω γυμναστήριο και κάνω τρέξιμο στο διάδρομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω παιζω ποδοσφαιρο σε μια τοπικη ομαδα.Σε επιπεδ γειτονιας ασχολουμε με ποδοσφαιρο και μπασκετ.Στην ομαδα παιζω 4χρονια αλλα περσι ειχα σταματησει λογω πανελληνιων.Βεβαια περσι τετοιο καιρο πηγαινα μπασκετ με την προοπτικη οτι ο αρχηγος της ομαδας ειναι φιλος μου και μπορω να πηγαινω στις προπονησεις οποτε γουσταρω(:P)αλλα δεν παλευοτανε..Το σταματησα λοιπον και φετος ξαναρχισα ποδοσφαιρο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
εγω κανω κολυμβηση εδω και πολλα χρονια..... Αν θυμαμαι καλα απο δευτερα δημοτικου!
Ειναι φοβερο αθλημα αλλα πολυ κουραστικο!
Μονο φετος δεν πηγα λογω πανελληνιων αλλα τωρα ειμαι ετοιμος να το ξανα-αρχισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μπάσκετ, είπα να ξεκινήσω μιας και έφτασα αισίως (δε στράβωσε η πλάτη μου :p ) το 1.72 και έχω μεγαλύτερη άνεση κάτω από το καλάθι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top