Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
μπασκετ και παλι μπασκετ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Ras

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγώ εδώ και δύο χρόνια έχω κολλήσει με την ποδηλασία:no1:
Από τότε μέχρι σήμερα κάνω μόνος μου 13-15km σχεδόν κάθε μέρα:s

Επίσης μ' αρέσει πάρα πολύ και η κολύμβηση(δυστυχώς μόνο τα καλοκαίρια):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Στο ποδόσφαιρο ποτέ δεν έχω παίξει καλά. Κάνω άστοχα σουτ, λάθος πάσες, χάλια στο τέρμα (φορώ και βιτρίνα). :D:P

Στο μπάσκετ δεν υπάρχει ούτε ένας που να μη με παραδέχεται...
Κάτι το ύψος, κάτι η δύναμη, κάτι τα μεγάλα καλάθια που είναι εύκολο να τα πετύχεις, με κάνουν στο μπάσκετ ίσως τον καλύτερο στης τάξης! :no1:


ασχολουμε με καλυμβιση εδω και αρκετο καιρο και το αθλημα μου ειναι τα 800μ. πεταλουδα και τα 800μ. προσθειο.Επισης ασχολουμε με πολεμικες τεχνες και πριν κανω ενχρειριση στο αριστερο χερι ειμουν καλος στο μπασκετ (ειμουν αριστεροχειρας)τωρα μπορει να εχω το χειροτερο απο ολους σουτ.

Τι δεν υπαρχει ουτε ενας που να μην σε παραδεχεται?????????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:και εισαι και ο καλυτρος της ταξης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:και για τι δυναμη μιλας????????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:ουτε καν την μπαλα στο καλαθι δεν φτανεις:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ασχολουμε με καλυμβιση εδω και αρκετο καιρο και το αθλημα μου ειναι τα 800μ. πεταλουδα και τα 800μ. προσθειο.Επισης ασχολουμε με πολεμικες τεχνες και πριν κανω ενχρειριση στο αριστερο χερι ειμουν καλος στο μπασκετ (ειμουν αριστεροχειρας)τωρα μπορει να εχω το χειροτερο απο ολους σουτ.

Τι δεν υπαρχει ουτε ενας που να μην σε παραδεχεται?????????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:και εισαι και ο καλυτρος της ταξης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:και για τι δυναμη μιλας????????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:ουτε καν την μπαλα στο καλαθι δεν φτανεις:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


μιλάει αυτός που έχασε σουτ κάτω από τη ρακέτα, χωρίς κανέναν αντίπαλο :P (πριν την εγχείρηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
μιλάει αυτός που έχασε σουτ κάτω από τη ρακέτα, χωρίς κανέναν αντίπαλο :P (πριν την εγχείρηση)


Tην εμχηριση την εκανα πριν σε γνωρισω και δεν εχω κανει ποτε αιρ μπολ κατω απο την ρακετα μονο πανω και παραδεχομαι ειμαι ασχετος στο μπασκετ οπως στα περισσοτερα ομαδικα αθληματα δεν λεω ψευτιες για να καλυψω οτι δεν ειμαι καλος ουτε σε ενα αθλημα σαν αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
έλα να παίξουμε ένα ματσάκι, αλλά πώς να παίξουμε, οι άλλοι μόνο κλοτσοσκούφι θέλουνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
έλα να παίξουμε ένα ματσάκι, αλλά πώς να παίξουμε, οι άλλοι μόνο κλοτσοσκούφι θέλουνε...


την παρασκευη στις 4 μονοι μας στο σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
παρασκευή 4 έχω προπόνηση μπάσκετ :p

φτάνει το οφ τόπικ, τα υπόλοιπα μέσω μσν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Με το τένις που πριν πολλά πολλά χρόνια έπαιζα θα ήθελα να το ξαναρχίσω
Και να μάθω πολεμικές τέχνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

....LiNi....

Νεοφερμένος

Η. ...LiNi.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έκανα στίβο αλλά δυστυχώς φέτος το σταμάτησα....:(

τώρα τελευταία όμως ασχολούμαι με το πινγκ-πονγκ ή τουλάχιστον προσπαθώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
v-o-l-l-e-y-b-a-l-l 4 ever!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
πουεΓώ ασχολούμαι με το badminton ένα χρόνο περίπου
Και εγώ εδώ και 3 χρόνια παίζω badminton και μην ακούτε που λένε πως είναι βλακεία άθλημα δεν είναι καθόλου έτσι και εμένα προσωπικά μου αρέσει πιο πολύ και από το τένις .Πήγαινα και 4 χρόνια παραδοσιακούς χορούς !Αλλά η μεγάλη μου αγάπη είναι άλλη το ποδόσφαιρο !!!!!!!!!!!!!.Δεν μπορώ να δω μπάλα ποδοσφαίρου και να μην πάω να ρίξω σουτ είναι αδύνατον .Δηλαδή στα καλά του καθουμένου εκεί που κάθομαι και διαβάζω μπορεί να κατέβω στην αυλή και να αρχίσω να παίζω μόνη μου !!!!!Οι γονείς μου πάντως λένε πως ούτε ο αδερφός μου που είναι αγόρι δεν κάνει έτσι (και έχουν δίκιο) και του αρέσει το ποδόσφαιρο .Ειδικά όταν παίζει η ομάδα μου (ΑΕΚ και μην ακούσω κανένα σχόλιο) γίνομαι άλλος άνθρωπος ούτε εγώ δεν με αναγνωρίζω πορώνομαι τόσο πολύ που νιώθω λες και είμαι εγώ μέσα στο γήπεδο !!!!!!Κρίμα όμως που πάντα θα το παρακολουθώ σαν θεατής είτε από το γήπεδο είτε από την τηλεόραση και ποτέ σαν παίχτης !!!!!!!
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Έγω πάω τέσσσερα χρόνια τέννις και μπορώ να πω οτι τρελένομαι γι'αυτό.....Αλλά στο σχολείο μου δυστυχώς δε μπορούμε να παίξουμε..... Γι' αυτο περιορίζομαι στο μπαντμιγκτον το οποιο μου αρέσει πάρα πολύ και στο πινκ πονκ που ειναι και αυτο ένα από τα αγαπημένα μου..... Όπως θα καταλαβατε είμαι φίλη της ρακέτας αλλά μ' αρέσει το βόλευ και το μπάσκετ εξίσου......:):bye::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Και εγώ εδώ και 3 χρόνια παίζω badminton και μην ακούτε που λένε πως είναι βλακεία άθλημα
-----------------------------------------
και γω πτιν παίξω αυτη την άποψη είχα πήγα μόνο και μόνο για γυμναστική αλλά μόλις έπαιξα άλλαξα γνωμη και σε πολούς έχει τύχει αυτό στο συγκεκριμένο άθλημα άλο να το βλέπεις και άλο να σαι στο παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula14

Νεοφερμένος

Η dimitroula14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιζω βολλευ εδω και 4 χρονια!!!!!!!! κανω καθημερινα προπονησεις κ θα μπορουσα να πω πως το βολλευ ειναι η ζωη μου!!!!!!χι χι!!!! μου εχει δωσει απιστευτα πολλα πραγματα!! μ εχει μαθει να προσπαθω για οτι αγαπω και να μην τα παραταω με την πρωτη δυσκολια... αφηστε αληθινη πορωση.... ααα! στην ομαδαρα μου γνωρισα και τισ δυο καλυτερεσ μ φιλες!!!! ν ξερετε γενικα πωσ ο αθλητισμοσ σ χαριζει παααααρα πολλα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jepeto4

Νεοφερμένος

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Πέραμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
πιστευω οτι η δημητρουλα εχει δικιο.επισης αν εισαι σε ενα γηπεδο τοτε δεν θα εισαι σιγουρα εξω στους δρομους και θα τριγυρνας σαν φαντασμα ή σε μια καφετερια ολη μερα.εγω προσωπικα παω μπασκετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. N

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κι εγώ μπάσκετ πάω εδώ και αρκετά χρόνια αλλα δυστηχώς σιγά σιγά θα πρέπει να το ψιλοπαρατήσω λόγω πίεσης χρόνου :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jepeto4

Νεοφερμένος

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Πέραμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κι εγώ μπάσκετ πάω εδώ και αρκετά χρόνια αλλα δυστηχώς σιγά σιγά θα πρέπει να το ψιλοπαρατήσω λόγω πίεσης χρόνου :( :(

αυτο πιστευω οτι ειναι πολυ μεγαλο προβλημα για αυτο εχουμε καταντησει ετσι.ουτε να γυμναστεις δν προλαβαινεις.κοντευουμε να περασουμε και τους αμερικανους στα ποσοστα της παχυσαρκιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina162

Νεοφερμένος

Η konstantina162 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ειναι οντως πολυ απογοητευτικο να αναγκαζεσαι να αφησεις κατι που αγαπας. εγω κανω καρατε εδω και εφτα χρονια ενα προβλημα στη μεση με εμποδιζει να κανω κανονικες προπονησεις...μου εχει κοψει τα φτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jepeto4

Νεοφερμένος

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Πέραμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια ακουστε εμενα.εγω πηγαινα καρατε(shotokan) για οσους ξερουν περιπου 8 χρονια,μετα ποδοσφαιρο για 1 χρονο και μετα μπασκετ 1,5 χρονια.εχω μια ποικιλια αν το καταλαβατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top