Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 169)
  • Ποδόσφαιρο

Ψήφοι: 38 22.5%
  • Μπάσκετ

Ψήφοι: 47 27.8%
  • Βόλεϋ

Ψήφοι: 31 18.3%
  • Handball

Ψήφοι: 5 3.0%
  • Κολύμβηση

Ψήφοι: 24 14.2%
  • Ενόργανη Γυμναστική

Ψήφοι: 6 3.6%
  • Στίβος

Ψήφοι: 17 10.1%
  • Σκι

Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

Ψήφοι: 13 7.7%
  • Τένις

Ψήφοι: 32 18.9%
  • Ping-pong

Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

Ψήφοι: 5 3.0%
  • Κωπηλασία

Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

Ψήφοι: 18 10.7%
  • Κανένα

Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

Ψήφοι: 0 0.0%

alkmini

New member

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ΟΚ, εγώ κάνω ιππασία τα τελευταία 4 χρόνια...το ξέρω ότι πολλοί από εσάς υποτιμάτε αυτό το άθλημα, αλλά πιστέψτε με, μόνο για αριστοκρατία δεν πρόκειται! Το να χειρίζεσαι ζώα 600 (τουλάχιστον) κιλών, να τσαλαβουτάς σε λάσπες και να τρως βούτες από ύψος 2 μέτρων δεν είναι κι εύκολο!!!

artemaki

New member

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.
εγω δν κανω τπτ σπουδαιο!

maria8

New member

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιζω μπασκετ 4 χρονια αλλα λογω καποιων συμπαικτριων μου σκεφτομαι να το σταματησω. τι γνωμη εχετε ?

alkmini

New member

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
παιζω μπασκετ 4 χρονια αλλα λογω καποιων συμπαικτριων μου σκεφτομαι να το σταματησω. τι γνωμη εχετε ?
Αν το αγαπάς είναι κρίμα να το παρατήσεις εξ αιτίας της βλακείας κάποιων άλλων...Δείξε ανωτερότητα και κράτα τη σχέση σου με τις συμπαίκτριες που σε επιβαρύνουν απλά σε τυπικό επίπεδο...σε περίπτωση που το πρόβλημα είναι αρκετά μεγάλο μπορείς να απευθυνθείς και στον προπονητή σου...

simos24

New member

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αν ειχες κακες συμμαθητριες θα σταματουσες κ το σχολειο?
αν αγαπας αυτο που κανεις συνεχισε το....βεβαια στα ομαδικα ειναι δυσκολο να ειναι οι συμπαιχτες σου..αντιπαθητικοι...αλλα δεν μπορει θα βρεις κ καποιους που ταιριαζεις και σε καταλαβαινουν!!! συνεχισε!!!!!!

Μου αρεσουν ολα τα αθληματα αλλα περισσοτερο τα ομαδικα!(σα μοναχοπαιδι απολαμβανω την παρεα!)
η μεγαλη μου αγαπη ειναι το ποδοσφαιρο.....το οποιο το ''παιδευω'' απο τα εξι μου!

lam10

New member

Ο <a href="http://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">http://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω παιζω (μαλλον επαιζα) τερμα σε μια ομαδα και τωρα που ανεβηκαμε κατηγορια...σταματαω για τα μαθηματα...τωρα αυτο που μενει ειναι κανενα καφεδακι το σαββατο...

~Λένα~

New member

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.
θα ηθελα να κανω πολεμικες τεχνες αλλα δεν θελει ο μπαμπας!:mad:

αννα14

New member

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω παω τενις 4 χρονια ωραιο αθλημα τα εχει ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::no1:

Marinaki

New member

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω απο την 4 δημοτικου κανω αγωνιστικο aerobic και απο την 6 δημ. ξεκινησα πρωταθλητισμο!!! (θελω να μαθω βαρατε?! αργοτερα):xixi:

qwertyuiop

Active member

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.
κι εγώ μικρός ήθελα καράτε αλλά δε με άφησαν οι γονείς μου γιατί πίστευαν ότι θα χτυπούσα το μικρό μου αδερφό...

Iliaso

New member

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.
κατι θα ξεραν:P

kostas221117

New member

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ασχολούμαι με το handball.ωραίο άθλημα

Αδάμ

New member

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω κανω απο το 2002 waterpolo....Απο 1998 μεχρι 2003 κολυμβηση

Evris7

New member

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Εγώ έκανα 4 χρόνια βόλευ και είχα παίξει μέχρι και εθνική παμπαίδων. Σταμάτησα όμως γιατί θα έπρεπε, αν συνέχιζα, να παίζω επαγγελματικά. Ε, κι επειδή δεν ήταν αυτό που ήθελα να κάνω στη ζωή μου, σταμάτησα και ξεκίνησα γυμναστήριο. Η αλήθεια είναι όμως πως θα ήθελα να ασχοληθώ με κάποια πολεμική τέχνη... αλλά δεν το έχω επιδιώξει και δε ξέρω κατά πόσο αξίζει...

Savior

New member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εκανα 5 χρονια tae known do και μπορω να πω πως ειναι τρομακτικο αθλημα για να γυμναζεις το σωμα αλλα και το πνευμα σου καθως τα βγαζεις ολα στις προπονησεις !!

αλλα το σταματησα λογω ωρας και 3 λυκειου

djimmakos

New member

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

Orlando

New member

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 603 μηνύματα.
Εγω παιζω ποδοσφαιρο σε μια τοπικη ομαδα.Σε επιπεδ γειτονιας ασχολουμε με ποδοσφαιρο και μπασκετ.Στην ομαδα παιζω 4χρονια αλλα περσι ειχα σταματησει λογω πανελληνιων.Βεβαια περσι τετοιο καιρο πηγαινα μπασκετ με την προοπτικη οτι ο αρχηγος της ομαδας ειναι φιλος μου και μπορω να πηγαινω στις προπονησεις οποτε γουσταρω(:P)αλλα δεν παλευοτανε..Το σταματησα λοιπον και φετος ξαναρχισα ποδοσφαιρο;)

zaxosm

New member

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
εγω κανω κολυμβηση εδω και πολλα χρονια..... Αν θυμαμαι καλα απο δευτερα δημοτικου!
Ειναι φοβερο αθλημα αλλα πολυ κουραστικο!
Μονο φετος δεν πηγα λογω πανελληνιων αλλα τωρα ειμαι ετοιμος να το ξανα-αρχισω!

qwertyuiop

Active member

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.
μπάσκετ, είπα να ξεκινήσω μιας και έφτασα αισίως (δε στράβωσε η πλάτη μου :p ) το 1.72 και έχω μεγαλύτερη άνεση κάτω από το καλάθι ;)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...