Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χαχα άμα εννοούμε την ίδια περιοχή,μπόρει να σε έχω και γειτόνισα χαχα

2τεροετής δεν είσαι (απο την ηληκία),θα αλλάξεις σπίτι?
:PΚαλε και εγω φετος περασα, απλα εδωσα δυο φορες πανελλαδικες. Εγω περασα σε τει στα Γιαννενα..
Αν ειμαστε γειτονες σου λεω απο τωρα να τροβαδιαστεις πολλα πακετα ζαχαρη..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
:PΚαλε και εγω φετος περασα, απλα εδωσα δυο φορες πανελλαδικες. Εγω περασα σε τει στα Γιαννενα..
Αν ειμαστε γειτονες σου λεω απο τωρα να τροβαδιαστεις πολλα πακετα ζαχαρη..:D

:xixi:xaxaxa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
πολλά χαιρετίσματα από τα Γιάννενα μας ^_^ ζέστη έχει:hmm::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tami

Νεοφερμένος

Η tami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γεια σας παιδια! περασα κ εγω παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης στα ιωαννινα αλλα δν εχω παει ακομα για σπιτι. σ τι τιμες κυμαινονται περιπου τ σπιτια΄?
-----------------------------------------
και εγώ στα Γιάννενα πέρασα στο παιδαγωγικό δημοτικής!!!και απ' το λίγο που τα επισκέφθηκα για πρώτη φορά κατάλαβα οτι θα περάσω τέλεια αρκεί, βέβαια,να συνηθίσω το κλίμα...

απο που εισαι γιωτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
γεια σας παιδια! περασα κ εγω παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης στα ιωαννινα αλλα δν εχω παει ακομα για σπιτι. σ τι τιμες κυμαινονται περιπου τ σπιτια΄?

300-350 γκαρσονιέρες. Θα βρείς πιο πάνω, θα βρείς και πιο κάτω.

btw: https://enoikiazetai.uoi.gr/show.php?dd_type=0&sort=0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tami

Νεοφερμένος

Η tami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
300-350 γκαρσονιέρες. Θα βρείς πιο πάνω, θα βρείς και πιο κάτω.

btw: https://enoikiazetai.uoi.gr/show.php?dd_type=0&sort=0
α σ ευχαριστω...................κωλοπιασιμο τελειως ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
εμ, όταν ο γιαννιώτης έχει 14 σχολές στην πόλη του, γιατί να μην τα πάρει χοντρά..?

εγώ παντως με 260e καλά είμαι, σε 10 λεπτά φτάνω στη νομαρχία με τα πόδια, και 20 να ήταν πάλι μια χαρά. Τώρα αν θες να είσαι πάνω απ'τη νομαρχία ακριβώς, να μην αργείς στις συναντήσεις σου για γκαφέ, πλέρωνε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Γιαννενάρααααααα μου σου ρχομαι....πέρασα στο μαθηματικό και νοίκιασα σπίτι στην κιάφα (δεν είναι κέντρο αλλά είναι καλά)...οι φίλοι μου που είναι ήδη Γιάννενα φοιτητές μου παν τα καλύτερα για την πόλη την (φοιτιτκή) ζωή κτλ..

Θα είναι όλα μία χαρά,όσοι περάσατε τώρα,θα καταλάβετε οτι τα Ιοάννινα είναι η καλύτερη επιλογή για σπουδές,τα λέμε



κι εγώ μαθηματικό γιάννενα.. εκεί στην κιάφα είναι το σχολείο μου και λίγο παρακάτω το σπίτι μου..!!! σνιφ σνιφ.. αναμνήσεις από σχολείο.. αμαν!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tami

Νεοφερμένος

Η tami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια ειναι κανεις απο θεσσαλονκη που θα παει ιωαννινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω απο Χαλκιδικη και θα παω Γιαννενα... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tami

Νεοφερμένος

Η tami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αντε αυτα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΕΤΟς ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΑΚΙΑ...........................................
-----------------------------------------
ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΟΠΟΥΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ετσι φαινεται......... ;)

Θα ερθουν και αλλες 3 κοπελες απο Χαλκιδικη Γιαννενα.. :yeah:



Αν και εγω θα κατεβαινω συχνα Θεσσαλονικη...:zilia::zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tami

Νεοφερμένος

Η tami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εσυ τι θα σπουδασεις βαμ βαμ????? κ που μενεις χαλκιδικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tami

Νεοφερμένος

Η tami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ίσα ίσα πρέπει να είναι στη λίστα σου...είναι εκτός πόλης...μια τεράστια πανεπιστημιούπολη...συγκοινωνία έχει...ησυχία έχει...σε περιπτώσεις καταλήψεων δεν ταμπουρώνονται μέσα στο πανεπιστήμιο να πετάνε πέτρες και μολότωφ στους αστυνομικούς...οπότε δε βλέπω το λόγο να μη τα προτιμήσεις...αν και Θεσσαλονικιά 5 φορές η πανεπιστημιούπολη των Ιωαννίνων παρά της πόλης μου..Αν πας στο εξωτερικό θα δεις ότι όλα τα πανεπιστήμια βρίσκονται εκτός κέντρου...και αυτό είναι το σωστό


απ ποιο μερος της θεσνικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ίσα ίσα πρέπει να είναι στη λίστα σου...είναι εκτός πόλης...μια τεράστια πανεπιστημιούπολη...συγκοινωνία έχει...ησυχία έχει...σε περιπτώσεις καταλήψεων δεν ταμπουρώνονται μέσα στο πανεπιστήμιο να πετάνε πέτρες και μολότωφ στους αστυνομικούς...οπότε δε βλέπω το λόγο να μη τα προτιμήσεις...αν και Θεσσαλονικιά 5 φορές η πανεπιστημιούπολη των Ιωαννίνων παρά της πόλης μου..Αν πας στο εξωτερικό θα δεις ότι όλα τα πανεπιστήμια βρίσκονται εκτός κέντρου...και αυτό είναι το σωστό
Εγώ προτιμώ πάντως το Πανεπιστήμιο να είναι μες στο κέντρο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κι εγώ μαθηματικό γιάννενα.. εκεί στην κιάφα είναι το σχολείο μου και λίγο παρακάτω το σπίτι μου..!!! σνιφ σνιφ.. αναμνήσεις από σχολείο.. αμαν!!:P

μια χαρα:no1:,ειναι πολυ μακρια απο κεντρο(νομαρχια-γηπεδο-μωλο κτλ)?
σαν περιοχη ειναι πολυ καλη,σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
απο που εισαι γιωτα?

Από Αθήνα...

εγώ παντως με 260e καλά είμαι, σε 10 λεπτά φτάνω στη νομαρχία με τα πόδια,

που περίπου μένεις? αν θές απάντησε σε πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top