Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:mad: Αυτο δεν γινεται. Παντα παιρνω δωρα σε αυτους που εχουν γιορτη ή γεννεθλια..
Θα σου παρω εστω μια σοκολατινα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
:mad: Αυτο δεν γινεται. Παντα παιρνω δωρα σε αυτους που εχουν γιορτη ή γεννεθλια..
Θα σου παρω εστω μια σοκολατινα. :D

Ναι ναι σοκολατίνα.. :zilia:

συγχαρητήρια αλεξάνδρα!!!!! αντε καλορίζικο να είναι!!!!!!!!!


Ευχαριστώ!! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ααααα να της πάρεις μια τούρτα από το διεθνές....συγκεκριμένα μια που έχει Σου επάνω...ένα χρόνο τώρα την λυμπίζομαι και δεν αξιώθηκα ακόμα να την φάω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γιαννενάρααααααα μου σου ρχομαι....πέρασα στο μαθηματικό και νοίκιασα σπίτι στην κιάφα (δεν είναι κέντρο αλλά είναι καλά)...οι φίλοι μου που είναι ήδη Γιάννενα φοιτητές μου παν τα καλύτερα για την πόλη την (φοιτιτκή) ζωή κτλ..

Θα είναι όλα μία χαρά,όσοι περάσατε τώρα,θα καταλάβετε οτι τα Ιοάννινα είναι η καλύτερη επιλογή για σπουδές,τα λέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μας εκανες την εξομολογηση σου πρωι πρωι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μας εκανες την εξομολογηση σου πρωι πρωι? :P
si seniora ξύπνισα με θετική ενέργεια όπως πάντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
si seniora ξύπνισα με θετική ενέργεια όπως πάντα:P

Μπραβο σου..:xixi: Ειναι καλο να ξυπνας καθε πρωι με τετοια διαθεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Μπραβο σου..:xixi: Ειναι καλο να ξυπνας καθε πρωι με τετοια διαθεση..

8.30 το πρωί και δες διάθεση :P εμένα μου παίρνει λίγο να συνέλθω από τον ύπνο όταν ξυπνάω τόσο πρωί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
8.30 το πρωί και δες διάθεση :P εμένα μου παίρνει λίγο να συνέλθω από τον ύπνο όταν ξυπνάω τόσο πρωί...
:PΕμενα να δεις.. Εχω μια ωρα που ξυπνησα και ακομα νυσταζω... :xixi:
Παω να κανω καφε...:jumpy:
-----------------------------------------
Γιαννενάρααααααα μου σου ρχομαι....πέρασα στο μαθηματικό και νοίκιασα σπίτι στην κιάφα (δεν είναι κέντρο αλλά είναι καλά)...οι φίλοι μου που είναι ήδη Γιάννενα φοιτητές μου παν τα καλύτερα για την πόλη την (φοιτιτκή) ζωή κτλ..

Θα είναι όλα μία χαρά,όσοι περάσατε τώρα,θα καταλάβετε οτι τα Ιοάννινα είναι η καλύτερη επιλογή για σπουδές,τα λέμε
Παντως δεν ξερω καν που ειναι αυτη η Κιαφα.. Πρωτη φορα το ακουω νομιζω..:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris-aigio

Νεοφερμένος

Ο dimitris-aigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια.....αλλα εγω πιστευω πως δεν θα θελουμε να φυγουμε απο τα γιαννενα!!! 18 Σεπτεμβρη ανεβαινω για εγγραφη....! ραντεβου πανω τοτε !!!! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια.....αλλα εγω πιστευω πως δεν θα θελουμε να φυγουμε απο τα γιαννενα!!! 18 Σεπτεμβρη ανεβαινω για εγγραφη....! ραντεβου πανω τοτε !!!! χαχα

:Pχα..
Εγω θα παω πιο αργα.. Αλλα αν κανονησετε τιποτα πειτε.. Μεχρι τελος Σεπτεμβρη θα ειμαι εκει.. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Παντως δεν ξερω καν που ειναι αυτη η Κιαφα.. Πρωτη φορα το ακουω νομιζω..:what:

κ εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό το μέρος :what:

:Pχα..
Εγω θα παω πιο αργα.. Αλλα αν κανονησετε τιποτα πειτε.. Μεχρι τελος Σεπτεμβρη θα ειμαι εκει.. :xixi:

εγώ φεύγω αύριο από τη μαμά Θεσσαλονίκη για να δώσω τη Δευτέρα το μάθημα που χρωστάω και λόγω προπονήσεων θα καθίσω...αν είναι να τα συνεννοηθούμε να βγούμε καμιά βολτούλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Παντως δεν ξερω καν που ειναι αυτη η Κιαφα.. Πρωτη φορα το ακουω νομιζω..:what:

Αν δεν κάνω λάθος, είναι η περιοχή κοντά στην εστία Δόμπολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
8.30 το πρωί και δες διάθεση :P εμένα μου παίρνει λίγο να συνέλθω από τον ύπνο όταν ξυπνάω τόσο πρωί...
ανακάλυψα χθές εδώ το φόρουμ και περίμενα πώσ και πώς να του κάνω ένα search γι'αυτό ξύπνισα αρκετά νωρις και φυσίκα ενθουσιάστηκα γι αύτα που ειπώθηκαν στις προηγούμενες σελίδες για την πόλη και την ζωή της,χεχε...

Η Κιάφα απο τα λίγα που ξέρω (ακόμα) για τα Γιάννενα είναι ήρεμο και οχι πολυ πυκνοκατηκημένο προάστιο,είναι στην αρχή της πόλης και για κέντρο θες μεταφορικό μέσο οπωσδήποτε,αυτά γιατί η bam bam(δεν ξέρω και το ονομά της) θα μ την πεί πάλι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ανακάλυψα χθές εδώ το φόρουμ και περίμενα πώσ και πώς να του κάνω ένα search γι'αυτό ξύπνισα αρκετά νωρις και φυσίκα ενθουσιάστηκα γι αύτα που ειπώθηκαν στις προηγούμενες σελίδες για την πόλη και την ζωή της,χεχε...

Η Κιάφα απο τα λίγα που ξέρω (ακόμα) για τα Γιάννενα είναι ήρεμο και οχι πολυ πυκνοκατηκημένο προάστιο,είναι στην αρχή της πόλης και για κέντρο θες μεταφορικό μέσο οπωσδήποαυτά γιατί η bam bam(δεν ξέρω και το ονομά της) θα μ την πεί πάλι...τε,:P

:'(:'(τι εκανε παλι αυτη η καημενη η ΒΑΜ ΒΑΜ ρε συ???
Σε ποιο πραγμα σου την ειπα? Για το μερος? Απλα δεν ξερω πολυ καλα τα Γιαννενα για αυτο στο ειπα....:'(:'(
-----------------------------------------
Αν δεν κάνω λάθος, είναι η περιοχή κοντά στην εστία Δόμπολης.
:( δεν με βοηθας και πολυ...
Θα τα μαθω σιγα σιγα...:P
-----------------------------------------
κ εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό το μέρος :what:



εγώ φεύγω αύριο από τη μαμά Θεσσαλονίκη για να δώσω τη Δευτέρα το μάθημα που χρωστάω και λόγω προπονήσεων θα καθίσω...αν είναι να τα συνεννοηθούμε να βγούμε καμιά βολτούλα...
οκ.. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μην ψαρώνεις,πλάκα κάνω μωρέ:P
τωρα για την Κίαφα που δεν ξες,όταν ανέβεις ρώτα κανα ντόπιο ποιο είναι το πιό ωραίο προάστιο της πόλης και θα καταλάβεις πού είναι...:):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μην ψαρώνεις,πλάκα κάνω μωρέ:P
τωρα για την Κίαφα που δεν ξες,όταν ανέβεις ρώτα κανα ντόπιο ποιο είναι το πιό ωραίο προάστιο της πόλης και θα καταλάβεις πού είναι...:):xixi:
:!: Αρα θα μενουμε στο ιδιο?
Γιατι και εμενα εκει θα μου βρουν σπιτι οι φιλοι απο τα Γιαννενα...
Οκ..θα ρωτησω τους ντοπιους... :xixi:


Εγω να ψαρωσω ρε συ? Γιατι το λες αυτο? Ακομα απορω..:what::what:










:fish::fish:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
:!: Αρα θα μενουμε στο ιδιο?
Γιατι και εμενα εκει θα μου βρουν σπιτι οι φιλοι απο τα Γιαννενα...
Οκ..θα ρωτησω τους ντοπιους.
:fish::fish:
χαχα άμα εννοούμε την ίδια περιοχή,μπόρει να σε έχω και γειτόνισα χαχα

2τεροετής δεν είσαι (απο την ηληκία),θα αλλάξεις σπίτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
ανακάλυψα χθές εδώ το φόρουμ και περίμενα πώσ και πώς να του κάνω ένα search γι'αυτό ξύπνισα αρκετά νωρις και φυσίκα ενθουσιάστηκα γι αύτα που ειπώθηκαν στις προηγούμενες σελίδες για την πόλη και την ζωή της,χεχε...

Η Κιάφα απο τα λίγα που ξέρω (ακόμα) για τα Γιάννενα είναι ήρεμο και οχι πολυ πυκνοκατηκημένο προάστιο,είναι στην αρχή της πόλης και για κέντρο θες μεταφορικό μέσο οπωσδήποτε,αυτά γιατί η bam bam(δεν ξέρω και το ονομά της) θα μ την πεί πάλι...:P



Η Κιάφα δεν είναι προάστιο και το κέντρο είναι προσβάσιμο,χωρίς μεταφορικό μέσο.Σε ένα 5λεπτο είσαι στο κέντρο.Είναι και πολύ κοντά στα ΤΕΕ.Για το Πανεπιστήμιο χρειάζεται λεωφορείο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top