Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Σας ζηλεύω όλους που περνάτε στα γιάννενα...πέρσυ εγκαταστάθηκα μόνο για λίγο και ήταν εκπληκτικά..το κλίμα...το πανεπιστήμιο...η πόλη..ήταν υπέροχα..ελπίζω να ξαναπάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Να ερθεις οποτε θες..Μονο πες μας για να παμε και για κανεναν καφε? οκ?:)
Ναι ειναι πολυ ωραια.. Πιστεψε με και εκει που περασες εσυ ειναι πολυ ωραια... Εχω αρκετους φιλους και μου τα λενε.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Να ερθεις οποτε θες..Μονο πες μας για να παμε και για κανεναν καφε? οκ?:)
Ναι ειναι πολυ ωραια.. Πιστεψε με και εκει που περασες εσυ ειναι πολυ ωραια... Εχω αρκετους φιλους και μου τα λενε.... :D
θα σας έρθω!2 κολλητοί μου σπουδάζουν εκεί!ο ένας πρόκειται (να σπουδάσει) αν θες πληροφορίες για τη πόλη (για σπίτι κτλ) επειδή γνωρίζω αρκετά στείλε pm να σου πω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τέλειαααα είναι τα Γιάννενα τελικα. :jumpy:

Αν και παραδυσκολεύτικα να βρω σπίτι της προκοπης. (Γύρω στις 5 ώρες περπάτημα έριξα, κόντεψα να φτασω στην Ηγουμενίτσα με τα πόδια :lol:)
Τλκ βρήκα ένα κουκλάκι λίγο έξω από το κέντρο, γιουυυυπι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλή εγκατάσταση και καλή αρχή σ΄όλους σας!!!!:)

Αλεξάνδρα, πόσο στοιχίζει τo "κουκλάκι";:P

Πολύχρονη για χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γιατι απο που εισαι? :)
Αν μου πεις πως εισαι απο Αθηνα ναι πιστευω πως θα δυσκολευτεις αρκετα...:(

ναι απο αθηνα ειμαι...κι ασε εχω συνηθισει με μια ελαφρια μπλουζιτσα κ ενα μπουφανακι να ειμαι οκ..τωρα πρεπει να μαθω-συνηθισω να ντυνομαι ζεστα.οσο για τη συννεφια κ τη βροχη (που βιωσα το Σαββατο) ειδα οτι ''ταιριαζει'' στην πολη κι οτι συνηθιζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ναι απο αθηνα ειμαι...κι ασε εχω συνηθισει με μια ελαφρια μπλουζιτσα κ ενα μπουφανακι να ειμαι οκ..τωρα πρεπει να μαθω-συνηθισω να ντυνομαι ζεστα.οσο για τη συννεφια κ τη βροχη (που βιωσα το Σαββατο) ειδα οτι ''ταιριαζει'' στην πολη κι οτι συνηθιζεται


καλά όχι ότι κάνει το τρελό το κρύο στα Γιάννενα!περισσότερο η υγρασία θα σε δυσκολέψει μιας και είσαι Αθηναία, παρά το κρύο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Καλή εγκατάσταση και καλή αρχή σ΄όλους σας!!!!:)

Αλεξάνδρα, πόσο στοιχίζει τo "κουκλάκι";:P

Πολύχρονη για χθες.

Το κουκλάκι στοιχίζει 270 ευρά. :P
Από τα καλύτερα που είδα, πάλι καλά. :D

Eυχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
καλά όχι ότι κάνει το τρελό το κρύο στα Γιάννενα!περισσότερο η υγρασία θα σε δυσκολέψει μιας και είσαι Αθηναία, παρά το κρύο!

εγώ βασικά το κρύο φοβάμαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τέλειαααα είναι τα Γιάννενα τελικα. :jumpy:

Αν και παραδυσκολεύτικα να βρω σπίτι της προκοπης. (Γύρω στις 5 ώρες περπάτημα έριξα, κόντεψα να φτασω στην Ηγουμενίτσα με τα πόδια :lol:)
Τλκ βρήκα ένα κουκλάκι λίγο έξω από το κέντρο, γιουυυυπι. :D


ξερω που ειναι.....:fss:
-----------------------------------------
Το κουκλάκι στοιχίζει 270 ευρά. :P
Από τα καλύτερα που είδα, πάλι καλά. :D

Eυχαριστώ!
το βρηκες πολυ καλα...μπραβο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ξερω που ειναι.....:fss:
-----------------------------------------

το βρηκες πολυ καλα...μπραβο:no1:

Σε περιμένω για καφέ, όταν έρθεις. :P

--------

Άσε τα πρώτα που είδα ήταν....ήταν....*δεν βρίσκω λέξη* :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σε περιμένω για καφέ, όταν έρθεις. :P

--------

Άσε τα πρώτα που είδα ήταν....ήταν....*δεν βρίσκω λέξη* :P


Οκ.. θα ερθω την Τριτη, 20 Σεπτεμβριου, η ωρα
18:47. Μην κανονησεις... :D
-----------------------------------------
Καλή εγκατάσταση και καλή αρχή σ΄όλους σας!!!!:)

Αλεξάνδρα, πόσο στοιχίζει τo "κουκλάκι";:P

Πολύχρονη για χθες.


Σε ευχαριστουμε πολυ Νικο..!! :D
-----------------------------------------
θα σας έρθω!2 κολλητοί μου σπουδάζουν εκεί!ο ένας πρόκειται (να σπουδάσει) αν θες πληροφορίες για τη πόλη (για σπίτι κτλ) επειδή γνωρίζω αρκετά στείλε pm να σου πω:)
:hmm: λες να ξερεις πιο πολλα απο οτι ξερω εγω???

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Οκ.. θα ερθω την Τριτη, 20 Σεπτεμβριου, η ωρα
18:47. Μην κανονησεις... :D

Έλα στις 21, που θα έχω και τούρτα. :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
δλδ θες και δωρο? :hmm:



ok.. :D

πάρτης ένα πατάκι για την εξώπορτα για να συμβάλλεις και λίγο στην εγκατάσταση της στο καινούργιο της σπίτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλη ιδεα.. Αν δεν εχει παρει ακομα θα της παρω ενα εγω..:D
Κατι τελος παντων θα βρουμε κατι για το καινουριο της σπιτικο..:)







Αλεξανδρα προσεξες το avatar? :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Καλη ιδεα.. Αν δεν εχει παρει ακομα θα της παρω ενα εγω..:D
Κατι τελος παντων θα βρουμε κατι για το καινουριο της σπιτικο..:)







Αλεξανδρα προσεξες το avatar? :fss:

Πήρα πατάκι :p



Ρε σίγουρα δεν είσαι ξανθιά; Στο gallery ήταν οι δικές μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πήρα πατάκι :p



Ρε σίγουρα δεν είσαι ξανθιά; Στο gallery ήταν οι δικές μου. :P
:what: Ε..και εγω τωρα τι θα σου παρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top