Ποιες χαζομάρες έχετε κάνει σε sites κοινωνικής δικτύωσης;

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Σε μια σελίδα για τσατ είχα πει ότι είμαι αποκλεισμένη στη Φινάνδία και χάνω τις εκπτώσεις Burberry στο Los Angeles.
A, και ότι είμαι η κόρη της Μαντόνα :P

Λούρδη, εσύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
δεν ευπαρχει το τι ακουω.Και χθες μπηκα στο chat roulette και ο καθε ανωμαλος ητα νεκει μεσα.Ο ενας πηγε να μου δειξει το εργαλειο του αλλα δεν προλαβε και μια ηταν εμο... χαχα οτι νανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λες να ήταν ο Mr. Crowley? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Χαχαχ, δεν υπάρχουν αυτά που διαβάζω εδώ:P Εγώ αυτό που θυμήθηκα τώρα είναι όταν ήμουν 17-18 χρονών και μιλούσα για αρκετό καιρό με μια κοπέλα μέσω chat. Όλα καλά μέχρι που αποφασίσαμε να ανταλλάξουμε φωτογραφίες μας. Επειδή δεν είμαι κακός και δεν θέλω να την πω άσχημη:(, θα πω ότι απλά δεν ήταν του γούστου μου:D. Παρ'ολα αυτά ενώ συνεχίζαμε για καιρό να μιλάμε κανονικά, φιλικά πάντα, εκείνη ήθελε να βρεθούμε από κοντά. Επειδή δεν γούσταρα να την αποφεύγω, ούτε και να της πω βέβαια ότι δεν μ'αρέσει, αλλά κι επειδή δεν έβρισκα άλλη καλή δικαιολογία, της είπα ότι είμαι αρραβωνιασμένος κι ότι σε λίγους μήνες πρόκειται να παντρευτώ:D. Το ξέρω, ήταν άθλια δικαιολογία, αλλά δεν έβρισκα κάτι άλλο... Πάντως από εκείνη τη φορά δεν ξαναεπικοινώνησε μαζί μου. Αν και νομίζω ότι μπορεί και να το κατάλαβε... epic fail χαχαχ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μπήκαμε omegle με κάτι παιδιά και πετύχαμε ένα παιδί από αμερική, που στην αρχή μας έλεγε οτι ήταν γκευ και τέτοιες πίπες. Του έλεγα λοιπόν ότι ήμουν άντρας και έκανα εγχείρηση αλλαγης φύλου, με εδιωξαν απο το σπιτι και αναγκαζομουν να δουλευω ως στριπερ :P
Το περίεργο ήταν πως φαινόταν ότι το είχε πιστεψει και με λυπόταν. Όταν έπρεπε να το κλείσουμε του έλεγα οτι δεν θα τον ξεχασω ποτέ που μου "συμπαραστάθηκε" και με παρακαλούσε να του δώσω e-mail, αριθμό για να μη με χασει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
μιλουσα με εναν τυπο και επειδη βαριομουν του λεω "κατσε να φωναξω το αγορι μου" και το επαιξα αντρας....αλλα μαλλον με καταλαβε γιατι εκει που με ρωτουσε "την εχεις...." τα πηρα εγω που ηταν τοσο καφρος λεω εγω ως το αγορι μου "οχι την σεβομαι" κλπ και μου λεει "εισαι gay"...ημουν τοτε 14 μπορει και 15 δεν θυμαμαι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
χαχαχαχα λιωνω μ αυτα που διαβαζω....εμεις παλλια στο hi5 μπαιναμε με κατι φιλους μου και δουλευαμε κατι κοπελες που ηταν emo..πολυ γελιο.εχουν περασει 2-3 χρονια και δε θυμαμαι πολλα πραγματα..αλλα τρωγαν δουλεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Έμπαινα σε διάφορα chat με φίλες κλείναμε ραντεβού σε ανυποψιάστους στερημένους με ψεύτικα ονόματα και μετά πηγαίναμε εκεί και τους παρακολουθούσαμε χωρίς ποτέ να εμφανιστούμε .
Να σημειώσω ότι όλοι ήταν εκεί στην ώρα τους !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
εγω θυμαμαι πηγαινα στο σπιτι μιας φιλης και μπαιναμε στο icq και συνεχεια με διαφορετικες προσωπικοτητες.μια φορα ειχαμε βαλει ονομα sexy girl και μας ειχαν στειλει τοσοι ανωμαλοι(στο ελληνικο chat room).σε εναν που ελεγε χοντρες ανωμαλιες(θελω να σε γαμ$%^ω και ετσι.12 χρονων τοτε) του ειπαμεοτι ειμαστε αρχιπορνη και εχω στην κατοχη μου εναν οικο ανοχης και ψαχνω πελατες.αυτος αρχισε να λεει οτι θα ερθει να περασει καλα ε και του εδωσα μια τυχαια διευθυνση,Απ'οτι καταλαβα πηγε εκει γιατι ξαναμπηκε η φιλη μου με το ιδιο ονομα και την σκυλοβρισε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ολοι οι καφροι εδω ειστε? :P Εγω τρολλαρα ατομα στο chatroulette εμφανιζουν στο βιντεο σαν γυναικα κατους εστελνα ενα σιτε που διχνει το rick roll και δεν κλεινει με τιποτα :P,ακομα εχω ενα δευτερο προφιλ fb οπου τρολλαρο διαγωνισμους για την next top female στο fb και τελος ειμαι διαχειριστης σε μια σελιδα στο fb οπου ανεβαζουμε γελοια ονοματα και στατους του fb https://www.facebook.com/pages/BEST-OF-FAILS/173825749335324
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ολοι οι καφροι εδω ειστε? :P Εγω τρολλαρα ατομα στο chatroulette εμφανιζουν στο βιντεο σαν γυναικα κατους εστελνα ενα σιτε που διχνει το rick roll και δεν κλεινει με τιποτα :P,ακομα εχω ενα δευτερο προφιλ fb οπου τρολλαρο διαγωνισμους για την next top female στο fb και τελος ειμαι διαχειριστης σε μια σελιδα στο fb οπου ανεβαζουμε γελοια ονοματα και στατους του fb https://www.facebook.com/pages/BEST-OF-FAILS/173825749335324


Χαχ φάση έχει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Προχτές είχα μπει με μια φίλη μου omegle με κάμερα.. Και πετύχαμε κάτι Γερμανούς, που ένας θεός ξέρει πόσο μεθυσμένοι ήταν και τους λέγαμε ότι είμαστε λεσβίες από το Los Angeles και τα έχουμε 2 χρόνια και μετά αυτοί έβγαζαν τις μπλούζες τους και μας έδειχναν κάτι τατουάζ που είχαν και τους είπαμε ότι έχουμε κι εμείς κάτι κινέζικα σύμβολα σε σημεία που δε φαίνονται όμως, και ήθελαν να τα δουν και τους λέγαμε ότι πρώτα πρέπει να απαντήσουν σωστά σε κάτι ερωτήσεις (δεν απάντησαν σωστά :P)
Μετά ήθελαν αποδείξεις ότι είμαστε λεσβίες και τους λέγαμε κάτι βλακείες ότι σπουδάζω νομική στο yale για να υπερασπιστώ τα δικαιώματα των gay και τους στέλναμε τραγούδια του μαζωνάκη. Ε, κλασικά ήθελαν άλλα πράγματα μετά, και άρχισα να τους αναλύω τον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο και τις ενδυματολογικές προτιμήσεις της μέρκελ και μας άλλαξαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Χαχ φάση έχει!!

Σε ευχαριστω,οσοι το παρακολουθουν εχουν ριξει τρελο γελιο με το τι γραφουν διαφοροι

Προχτές είχα μπει με μια φίλη μου omegle με κάμερα.. Και πετύχαμε κάτι Γερμανούς, που ένας θεός ξέρει πόσο μεθυσμένοι ήταν και τους λέγαμε ότι είμαστε λεσβίες από το Los Angeles και τα έχουμε 2 χρόνια και μετά αυτοί έβγαζαν τις μπλούζες τους και μας έδειχναν κάτι τατουάζ που είχαν και τους είπαμε ότι έχουμε κι εμείς κάτι κινέζικα σύμβολα σε σημεία που δε φαίνονται όμως, και ήθελαν να τα δουν και τους λέγαμε ότι πρώτα πρέπει να απαντήσουν σωστά σε κάτι ερωτήσεις (δεν απάντησαν σωστά :P)
Μετά ήθελαν αποδείξεις ότι είμαστε λεσβίες και τους λέγαμε κάτι βλακείες ότι σπουδάζω νομική στο yale για να υπερασπιστώ τα δικαιώματα των gay και τους στέλναμε τραγούδια του μαζωνάκη. Ε, κλασικά ήθελαν άλλα πράγματα μετά, και άρχισα να τους αναλύω τον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο και τις ενδυματολογικές προτιμήσεις της μέρκελ και μας άλλαξαν :P

Ενα φιλί θα τους επειθε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Λες? :redface:
Και το yale έδειξαν να το πιστεύουν όμως :P

Βρε αν πεις σε καποιον πρωτα οτι εισαι λεσβια και εισαι εμφανισιμη μπορεις να τον πεισεις για οτιδηποτε μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγω είχα πολύ παλιά ένα "παιδάκι" στις επαφές μου στο skype(μάλλον στο ikariam τον γνώρισα) και μιλούσαμε αρκετό καιρό σχετικά με το παιχνίδι, αλλά φερόταν περίεργα. Κάποια μέρα άρχισε να με βρίζει πολύ άγρια. Το τι βρισίδι του έριξα κι εγώ δεν λέγεται! Με είχε κάνει τούρμπο με αυτά που έλεγε. Τελικά αποδείχτηκε 40άρης. :S Γενικά η χαζομάρα ήταν ότι δεν έπρεπε να βρίσω, αλλά να αδιαφορήσω και όχι να πέσω στο επίπεδο του. Κατευθείαν block.^^=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Πριν 1,5 χρόνο κάποιοι συμμαθητές μας έκαναν on-line ραδιοφωνική εκπομπή με τη βοήθεια της σελίδας listen2myradio και είχαν προσκαλέσει πολλά παιδιά από το σχολείο μας να τους ακούσουν.Εγώ με ένα φίλο μου που ήξερε αρκετά καλά τα παιδιά αυτά μαντέψαμε τον κωδικό που είχαν βάλει στη σελίδα τους και την ώρα της εκπομπής μπήκαμε και τους κατεβάσαμε την εκπομπή,περιττό να πω πως το shoutbox γέμισε με βρισιές από τους ακροατές αλλά οκ,είχε φάση.Την επόμενη μέρα στο σχολείο το έμαθαν κι έγινε χαμός.Ωραίες εποχές! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Βρισιδια στο Hi 5(α ρε εποχες...) απο ψευτικο λογαριασμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Trolling στο omegle :P Έλεγα το αθάνατο "Put the kot down slowly" :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πριν 1,5 χρόνο κάποιοι συμμαθητές μας έκαναν on-line ραδιοφωνική εκπομπή με τη βοήθεια της σελίδας listen2myradio και είχαν προσκαλέσει πολλά παιδιά από το σχολείο μας να τους ακούσουν.Εγώ με ένα φίλο μου που ήξερε αρκετά καλά τα παιδιά αυτά μαντέψαμε τον κωδικό που είχαν βάλει στη σελίδα τους και την ώρα της εκπομπής μπήκαμε και τους κατεβάσαμε την εκπομπή,περιττό να πω πως το shoutbox γέμισε με βρισιές από τους ακροατές αλλά οκ,είχε φάση.Την επόμενη μέρα στο σχολείο το έμαθαν κι έγινε χαμός.Ωραίες εποχές! :P
Αλητιαρη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top