Ποιες χαζομάρες έχετε κάνει σε sites κοινωνικής δικτύωσης;

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Περίεργο θέμα ανοίξατε,διότι πολύ πιθανό εδώ μέσα ο ένας να βρει τον φαρσέρ του άλλου!;)

Στο αθάνατο mIRC πριν χρόνια κάναμε chat μ'ένα φιλαράκι και πετύχαμε έναν νηστικό...παριστάναμε γυναίκα,αυτός τσίμπησε και χωρίς να του δείξουμε το παραμικρό τον κάναμε να τραβήξει παχιά στην camera του MSN!
Επίσης πριν κάνα χρόνο,όντας μεθυσμένος εγώ κι η κοπέλα μου,το κάναμε με ανοικτό το chatroulette και μας έπαιρνε μάτι ο κάθε πικραμένος...

Πάντως πλάκα έχει στο chatroulette,που όταν συναντάς Έλληνα σε αλλάζει αμέσως!Μουαχαχαχα!:D
οτι να' ναι ρε φιλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Επίσης πριν κάνα χρόνο,όντας μεθυσμένος εγώ κι η κοπέλα μου,το κάναμε με ανοικτό το chatroulette και μας έπαιρνε μάτι ο κάθε πικραμένος...

Σωραίος συ, σκέτη ποιήτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Μικρέ μου φίλε...Όταν η γενιά μου μάθαινε το διαδίκτυο(όταν εσύ πήγαινες νήπια ακόμα:P),ήταν αθώες εποχές και αποφεύγαμε τις καφρίλες...
Τις κάναμε έξω εμείς μεταξύ μας...όχι σε αγνώστους πίσω απο μία οθόνη.:pfff:

ναι,ε? :worry:
μάλλον εγώ και η φίλες μου θα είμασταν οι εξαιρέσεις :P

εμείς (10 χρόνια πριν) μπαίναμε στο τσατ του mad και κοροϊδεύαμε όλους όσους μας μιλάγανε, η την πέφταμε σε διάφορους απο μόνες μας.. το πιο άκυρο, ήταν να μπαίνουμε σε ένα τσατ αμερικάνικο (??) για να κάνουμε αρχικά εξάσκηση στα αγγλικά μας (για το lower τότε), και μπαίναμε στα private rooms και την σπάγαμε στα "ζευγαράκια" που ξεμοναχιάζονταν..
αυτά βέβαια τα κάναμε μια φορά το μήνα που έφευγαν οι γονείς μου και μπορούσαμε να καθόμαστε στον υπολογιστή..

όπως λέει και ο μερκ, τα υπόλοιπα τα κάναμε όξω.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
πιανεται και το chat roulette? ;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ήμουνα μια φορά στο zoo.gr και έπαιζα αγωνία με έναν άγνωστο.. Έχει δεν έχει 1 χρόνο..
Τέλως πάντων αυτος φαινόταν ψηλός στην φωτογραφία.. και τον ρωτάω
-΄΄Πόσο ύψος έχεις;΄΄
-΄΄ Είμαι γύρω στο 1.95΄΄
-΄΄Α ψηλός είσαι εσύ..εγώ ειμαι λίγο καντή για σένα..γύρω στο 1.67 είμαι εγώ΄΄
-΄΄Μην ανησυχείς..όλοι ίσοι είμαστε στο κρεβάτι΄΄
Εγώ είχα μείνει λίγο κάγκελο αλλα μετά συνέχισα να του μιλάω και γελούσα κάθε φορά που μου έλεγε τέτοια..
Ο πέφτουλας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ήμουνα μια φορά στο zoo.gr και έπαιζα αγωνία με έναν άγνωστο.. Έχει δεν έχει 1 χρόνο..
Τέλως πάντων αυτος φαινόταν ψηλός στην φωτογραφία.. και τον ρωτάω
-΄΄Πόσο ύψος έχεις;΄΄
-΄΄ Είμαι γύρω στο 1.95΄΄
-΄΄Α ψηλός είσαι εσύ..εγώ ειμαι λίγο καντή για σένα..γύρω στο 1.67 είμαι εγώ΄΄
-΄΄Μην ανησυχείς..όλοι ίσοι είμαστε στο κρεβάτι΄΄
Εγώ είχα μείνει λίγο κάγκελο αλλα μετά συνέχισα να του μιλάω και γελούσα κάθε φορά που μου έλεγε τέτοια..
Ο πέφτουλας..

HAHAHHAHAAHA έπεσες σε ανώμαλο :P:P:P:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
HAHAHHAHAAHA έπεσες σε ανώμαλο :P:P:P:P:whistle:
δεν έπεσα σε ανώμαλο..σε πεινασμένο έπεσα..χαχαχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
τι ειναι το chat roulette? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
καλά γενικά στο zoo πέφτει ανωμαλία, όλο κάτι τέτοια λένε, είχα φτιάξει λογαριασμό κάποτε και είχαν φρίξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top