Ποιες χαζομάρες έχετε κάνει σε sites κοινωνικής δικτύωσης;

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
με ειχε βαλει μια φιλη μου να την πεσω στο αγορι της μεσω fb για να δει αν θα την απατουσε.τελικα επιβεβαιωθηκε και ειδα και επαθα να τον ξεφορτωθω αλλα φαση ειχε.εφαγε κραξιμο μετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
με ειχε βαλει μια φιλη μου να την πεσω στο αγορι της μεσω fb για να δει αν θα την απατουσε.τελικα επιβεβαιωθηκε και ειδα και επαθα να τον ξεφορτωθω αλλα φαση ειχε.εφαγε κραξιμο μετα....

Αυτο δεν ειναι ηθικο!Αν ησουν πιο ομορφη απο την φιλη σου τοτε το παιδι ειχε τα δικια ολα του κοσμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Με 1 φιλο μπαιναμε σε ενα chatroom και επινοουσαμε διαφορους χαρακτηρες.
Μια φορα που θυμαμαι εντονα, υποκρινομαστε πως ημαστε μια Ισπανιδα 17χρονη που ειχε ερθει στην Ελλαδα για διακοπες.
Πιασαμε κουβεντα με εναν, μιλωντας μια γλωσσα αναμεσα σε Αγγλικα και Ισπανικα, ή μαλλον σε αυτο που πιστευαμε εμεις πως ειναι Ισπανικα, μιας και κανενας μας δεν ηξερε τη γλωσσα.
Μια χαρακτηριστικη φραση που θυμαμαι πως χρησιμοποιησαμε ηταν "Me amore cockero"
Μαλλον καταλαβατε τι σημαινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
δεν νομιζω γιατι ειχαν σφυριξει στην φιλη μου οτι αυτος δεν ηταν ενταξει τυπος,αλλα ηθελε να ειναι σιγουρη.και αυτο περι ομορφιας δεν θα ισχυε αν την αγαπουσε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εχω κανει την μεγαλυτερη που θα μπορουσα..ειχα fakebook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
δεν νομιζω γιατι ειχαν σφυριξει στην φιλη μου οτι αυτος δεν ηταν ενταξει τυπος,αλλα ηθελε να ειναι σιγουρη.και αυτο περι ομορφιας δεν θα ισχυε αν την αγαπουσε...:hmm:

Aν ειναι κατω απο 26 τοτε ισχυει παντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Με 1 φιλο μπαιναμε σε ενα chatroom και επινοουσαμε διαφορους χαρακτηρες.
Μια φορα που θυμαμαι εντονα, υποκρινομαστε πως ημαστε μια Ισπανιδα 17χρονη που ειχε ερθει στην Ελλαδα για διακοπες.
Πιασαμε κουβεντα με εναν, μιλωντας μια γλωσσα αναμεσα σε Αγγλικα και Ισπανικα, ή μαλλον σε αυτο που πιστευαμε εμεις πως ειναι Ισπανικα, μιας και κανενας μας δεν ηξερε τη γλωσσα.
Μια χαρακτηριστικη φραση που θυμαμαι πως χρησιμοποιησαμε ηταν "Me amore cockero"
Μαλλον καταλαβατε τι σημαινε.

cockero? :worship::worship: χαχαχα τρομερόόό. Υπάρχει αυτή η λέξη στα ισπανικά ή είναι επινόηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
cockero? :worship::worship: χαχαχα τρομερόόό. Υπάρχει αυτή η λέξη στα ισπανικά ή είναι επινόηση?

Επινοηση. Για την ακριβεια, γνωστη αγγλικη λεξη με μια "ισπανιζουσα" καταληξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Επινοηση. Για την ακριβεια, γνωστη αγγλικη λεξη με μια "ισπανιζουσα" καταληξη.

Μάλιστα...:D Η πλάκα θα ήταν αν πετυχαίνατε Iσπανό στο chat.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μάλιστα...:D Η πλάκα θα ήταν αν πετυχαίνατε Iσπανό στο chat.:whistle:

Οχι, παιρναμε προφυλαξεις. Τσεκαραμε πρωτα. επιλεγαμε τους πιο ηλιθιους και αμορφωτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Βασικα τετοιου ειδους βλακειες που περιγραφεται με τσατ κτλ δεν εχω κανει :redface:.

Απλα παλια ειχαμε ενα γκρουπακι στο Youtube και βριζομασταν (νταξει το τι εχω ακουσει εκει μεσα δεν λεγεται :hehe:) καθε μερα καμια 15αρια ατομα για τις ομαδες αλλα και για οτιδηποτε αλλη βλακεια μπορεις να φανταστεις.

Ε και εγω παντα σε σοβαρο υφος εκανα τον χαζο και τους εσπαγα πραγματικα τα νευρα.Οσο νευριαζαν αυτοι τοσο την εβρισκα εγω :hehe:.

Ε και ειχα φτιαξει ενα δευτερο account και εμπαινε απο αυτο στο γκρουπ και εκανα αλλον χαρακτηρα κτλ.Νταξει βλακειουλες.

Τωρα απο θεμα βλακειας που να το εχω μετανιωσει,μπορω να πω που ασχολιομουν με φορουμ του Αρη :sick:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έμπαινα στον zoo.gr και εκανα οργιαααααααααααα με ψευτικες photos (ημουν 12:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Γερό trolling στο chat roulette :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Καλά μόνο εγώ είμαι ο ξενέρωτος/σοβαρός εδώ μέσα στα κοινωνικά δίκτυα;;


Ντροπής σας...Ή ντροπή μου;;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
omegle :hehe:

ξενερωτε μερκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
25 ειναι.. Πόσο ακομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
25 ειναι.. Πόσο ακομα;

Μικρέ μου φίλε...Όταν η γενιά μου μάθαινε το διαδίκτυο(όταν εσύ πήγαινες νήπια ακόμα:P),ήταν αθώες εποχές και αποφεύγαμε τις καφρίλες...
Τις κάναμε έξω εμείς μεταξύ μας...όχι σε αγνώστους πίσω απο μία οθόνη.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μουαχαχαχαχα κι εγω οπως μεγαλωσες εσυ μεγαλωσα και μεγαλωνω :P απλα μπορω να κανω και τα 2 ταυτοχρονα. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Περίεργο θέμα ανοίξατε,διότι πολύ πιθανό εδώ μέσα ο ένας να βρει τον φαρσέρ του άλλου!;)

Στο αθάνατο mIRC πριν χρόνια κάναμε chat μ'ένα φιλαράκι και πετύχαμε έναν νηστικό...παριστάναμε γυναίκα,αυτός τσίμπησε και χωρίς να του δείξουμε το παραμικρό τον κάναμε να τραβήξει παχιά στην camera του MSN!
Επίσης πριν κάνα χρόνο,όντας μεθυσμένος εγώ κι η κοπέλα μου,το κάναμε με ανοικτό το chatroulette και μας έπαιρνε μάτι ο κάθε πικραμένος...

Πάντως πλάκα έχει στο chatroulette,που όταν συναντάς Έλληνα σε αλλάζει αμέσως!Μουαχαχαχα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top