Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 59 32.8%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.6%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.7%

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
να φυγουνε να πανε αλλου:P
Αυτο που μου τη δινει με ορισμενα παιδια της θετικης ειναι οτι νομιζουν πως ειναι στην πιο δυσκολη κατευθυνση και το παιρνουν πανω τους θεωρωντας τις αλλες κατευθυνσεις κατωτερες.Το τονιζω δεν το λεω για ολα τα παιδια που πανε θετικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παντως ξανα θεωρητικη δεν πηγαινω....το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου....


ναι αλλα μια χαρα τα καταφερεσ.............:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αυτο που μου τη δινει με ορισμενα παιδια της θετικης ειναι οτι νομιζουν πως ειναι στην πιο δυσκολη κατευθυνση και το παιρνουν πανω τους θεωρωντας τις αλλες κατευθυνσεις κατωτερες.Το τονιζω δεν το λεω για ολα τα παιδια που πανε θετικη.
εγω παντως για πλακα το ειπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ναι αλλα μια χαρα τα καταφερεσ.............:P
το καταλαβες απο το αρχαιο ρητο που εβαλα ε?:P ενταξει μωρε.... χωρις να θελω να περιαυτολογησω τα πηγα απλα καταπληκτικα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το καταλαβες απο το αρχαιο ρητο που εβαλα ε?:P ενταξει μωρε.... χωρις να θελω να περιαυτολογησω τα πηγα απλα καταπληκτικα:D:D


οχι μονο απο το ρητο αλλα και με τη σχολη που περασεσ............!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εγω παντως για πλακα το ειπα
:D:P:D:P ειπα να το παω στο σοβαρο....
-----------------------------------------
οχι μονο απο το ρητο αλλα και με τη σχολη που περασεσ............!!!!!!!!
ε τωρα.... παιχνιδακι ηταν για εναν σαν και μενα.....:fss::fss:

:P:P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amakiller

Νεοφερμένος

Ο amakiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια εγω ειμαι καλος στην φυσικη-χημεια και στην πληροφορικη , και δεν ειμαι και τοσο καλος στα μαθηματικα, για αρχαια δεν συζηταμε, αστα να πανε, ποια κατεθυθνση να παρω ?

Θετικη-τεχνολογικη? Ειμαι μαθητης της α-γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παιδια εγω ειμαι καλος στην φυσικη-χημεια και στην πληροφορικη , και δεν ειμαι και τοσο καλος στα μαθηματικα, για αρχαια δεν συζηταμε, αστα να πανε, ποια κατεθυθνση να παρω ?

Θετικη-τεχνολογικη? Ειμαι μαθητης της α-γυμνασιου
Εχεις πολυ καιρο ακομα μπροστα σου...Στο μελλον μπορει να σου αρεσουν τα μαθηματικα η τα αρχαια και θα κατασταλαξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emma2

Νεοφερμένος

Η Emma2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Aν δε σου αρέσει...Τώρα αν ενδιαφέρεσαι για οικονομικά και τέτοια μπορεί να σου αρέσει.

Δεν μ'αρέσει καθόλου ό,τι έχει σχέση με οικονομία:P
Φφ... ελπίζω να μπορέσω να επιλέξω ανάμεσα στην τεχνολογική και στην θετική σύντομα...

Πάντως θεωρητική δεν θα πήγαινα με τπτ!!! Παιδιά, εσείς που πάτε θεωρητική πως αντέχετε με τα αρχαία;;:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσει καθόλου ό,τι έχει σχέση με οικονομία:P
Φφ... ελπίζω να μπορέσω να επιλέξω ανάμεσα στην τεχνολογική και στην θετική σύντομα...

Πάντως θεωρητική δεν θα πήγαινα με τπτ!!! Παιδιά, εσείς που πάτε θεωρητική πως αντέχετε με τα αρχαία;;:s

E γούστα είναι αυτά!! (Δεν είμαι της θεωρητικής...:P):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσει καθόλου ό,τι έχει σχέση με οικονομία:P
Φφ... ελπίζω να μπορέσω να επιλέξω ανάμεσα στην τεχνολογική και στην θετική σύντομα...

Πάντως θεωρητική δεν θα πήγαινα με τπτ!!! Παιδιά, εσείς που πάτε θεωρητική πως αντέχετε με τα αρχαία;;:s
αμ μπραβο γουστα ειναι... εγω θα σε ρωτησω πως αντεχεις αυτες τις φυσικες και τα μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emma2

Νεοφερμένος

Η Emma2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αμ μπραβο γουστα ειναι... εγω θα σε ρωτησω πως αντεχεις αυτες τις φυσικες και τα μαθηματικα

Σωστά!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
:help: Παιδια,εχω κ εγω ενα 8εματακι με την κατευθυνση, κ δν μπορω να το λύσω με τιποτα!! Έχω βεβαια ενα χρονο μπροστα μου να το σκεφτω,αλλα εχω αγχωθει..... Λοιπον,εγω έχω ως σκοπό να σπουδάσω κάτι σχετικό με την βιολογια (ονειρό μου,Τμημα Μοριακης Βιολογιας στν Θρακη) Είμαι πολυ καλη σε αυτο τ μα8ημα,επισης σε χημεια,κ αρκετα καλη σε φυσικη (αυτα τ τρια ειναι κ τ αγαπημενα μ μαθηματα) .... δυστυχως ομως ειμαι ασχετη απο μα8ηματικα...δεν εχω αυτο που λενε "μαθηματικο μυαλο":'(...ετσι δυσκολεύομαι να παρω 8ετικη,η εστω τεχνολογικη......Από τν άλλη είμαι πολή καλη στν έκ8εση,μετρια στ αρχαια,και βαριεμαι τα μα8ηματα τσ 8εωρητικης οσο δν παει, παρολο που οι κα8ηγητριες των νεων ελεγαν οτι 8α γινομουν πολυ καλη φιλολογος!!! Εγω τωρα τ να κανω τ χρόνου? Να παρω μια κατευθυνση και να κανω κατι στ οποιο 8 ειμαι καλη αν κ δν 8 μ αρεσει(φιλολογικα) ή να παρω 8ετικη και να ακολουθησω αυτο που μου αρεσει ακομα και αμα ειμαι "στουρναρι" στα μαθηματικα?????Δεν 8α πελαγωσω με αυτο τ μαθημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ειμαι αναμεσα σε τεχνολογικη +θετικη...αλλ μαλλον θετικη θα παω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emma2

Νεοφερμένος

Η Emma2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
:help: Παιδια,εχω κ εγω ενα 8εματακι με την κατευθυνση, κ δν μπορω να το λύσω με τιποτα!! Έχω βεβαια ενα χρονο μπροστα μου να το σκεφτω,αλλα εχω αγχωθει..... Λοιπον,εγω έχω ως σκοπό να σπουδάσω κάτι σχετικό με την βιολογια (ονειρό μου,Τμημα Μοριακης Βιολογιας στν Θρακη) Είμαι πολυ καλη σε αυτο τ μα8ημα,επισης σε χημεια,κ αρκετα καλη σε φυσικη (αυτα τ τρια ειναι κ τ αγαπημενα μ μαθηματα) .... δυστυχως ομως ειμαι ασχετη απο μα8ηματικα...δεν εχω αυτο που λενε "μαθηματικο μυαλο":'(...ετσι δυσκολεύομαι να παρω 8ετικη,η εστω τεχνολογικη......Από τν άλλη είμαι πολή καλη στν έκ8εση,μετρια στ αρχαια,και βαριεμαι τα μα8ηματα τσ 8εωρητικης οσο δν παει, παρολο που οι κα8ηγητριες των νεων ελεγαν οτι 8α γινομουν πολυ καλη φιλολογος!!! Εγω τωρα τ να κανω τ χρόνου? Να παρω μια κατευθυνση και να κανω κατι στ οποιο 8 ειμαι καλη αν κ δν 8 μ αρεσει(φιλολογικα) ή να παρω 8ετικη και να ακολουθησω αυτο που μου αρεσει ακομα και αμα ειμαι "στουρναρι" στα μαθηματικα?????Δεν 8α πελαγωσω με αυτο τ μαθημα??


Αφού σου αρέσουν όλα τα μαθήματα της θετικής και είσαι καλή σε αυτά (εκτός μαθηματικών) εγώ σου προτίνω να πας θετική!! Μην διαλέγεις θεωρητική αφού δεν σου αρέσει... Όσο για τα μαθηματικά... Πάνε φροντιστήριο και είμαι σίγουρη ότι θα τα πας μια χαρα!!
-----------------------------------------
ειμαι αναμεσα σε τεχνολογικη +θετικη...αλλ μαλλον θετικη θα παω...:hmm:

Κι εγώ ανάμεσα σε αυτά τα δύο είμαι... Και δεν ξέρω ακόμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
:help: Παιδια,εχω κ εγω ενα 8εματακι με την κατευθυνση, κ δν μπορω να το λύσω με τιποτα!! Έχω βεβαια ενα χρονο μπροστα μου να το σκεφτω,αλλα εχω αγχωθει..... Λοιπον,εγω έχω ως σκοπό να σπουδάσω κάτι σχετικό με την βιολογια (ονειρό μου,Τμημα Μοριακης Βιολογιας στν Θρακη) Είμαι πολυ καλη σε αυτο τ μα8ημα,επισης σε χημεια,κ αρκετα καλη σε φυσικη (αυτα τ τρια ειναι κ τ αγαπημενα μ μαθηματα) .... δυστυχως ομως ειμαι ασχετη απο μα8ηματικα...δεν εχω αυτο που λενε "μαθηματικο μυαλο":'(...ετσι δυσκολεύομαι να παρω 8ετικη,η εστω τεχνολογικη......Από τν άλλη είμαι πολή καλη στν έκ8εση,μετρια στ αρχαια,και βαριεμαι τα μα8ηματα τσ 8εωρητικης οσο δν παει, παρολο που οι κα8ηγητριες των νεων ελεγαν οτι 8α γινομουν πολυ καλη φιλολογος!!! Εγω τωρα τ να κανω τ χρόνου? Να παρω μια κατευθυνση και να κανω κατι στ οποιο 8 ειμαι καλη αν κ δν 8 μ αρεσει(φιλολογικα) ή να παρω 8ετικη και να ακολουθησω αυτο που μου αρεσει ακομα και αμα ειμαι "στουρναρι" στα μαθηματικα?????Δεν 8α πελαγωσω με αυτο τ μαθημα??

Αν κυνηγήσεις το όνειρό σου όλα γίνονται!!! Οπότε προτείνω να ακολουθήσεις θετική και κάνε εξάσκηση στα μαθηματικά: λύσε ασκήσεις, να λες τις απορίες σου στον καθηγητή σου και να διαβάζεις συστηματικά γιατί όλα συνδέονται μεταξύ τους!!!:)
Κι εγώ ανάμεσα σε αυτά τα δύο είμαι... Και δεν ξέρω ακόμα :(

Αν σ'αρέσει η χημεία ή θέλεις να σπουδάσεις κάτι σχετικό με ιατρική κτλ πήγαινε θετική!
Αν πάλι δεν σ' αρέσει η χημεία και θες να σπουδάσεις κάτι σχετικό με Πολυτεχνείο κτλ πήγαινε τεχνολογική!
Αυτό σε συμβουλέυω, βέβαια δική σου είναι η απόφαση!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όσοι βρίσκεστε σε διλήμματα, ψάξτε λίγο στο θέμα. Αλίμονο, τόσες συζητήσεις έχουν γίνει.

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=39179&page=101#1010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulitca94

Νεοφερμένος

Η ΡΟΥΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
και εγω θετικη λεω να παω να και τα καταφερνω και στα θεωριτικα αρκετα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
πως αντέχετε με τα αρχαία;;:s
Εγώ Θεωρητική.γιατί εμάς μας ρωτάς πως αντέχουμε μαθηματικά και φυσική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγώ Θεωρητική.γιατί εμάς μας ρωτάς πως αντέχουμε μαθηματικά και φυσική?
Ακριβώς μαθηματικά-φυσική μπλιαχχχχχ :P, χημέια-βιολογία πάει κι έρχετε.

Ενοείτε ότι θα πάω θεωρητική!
Αρχαία,Έκθεση,Λατινικά,Ιστορία,Λογοτεχνεία... Τα λατρεύωωω!!!
:no1::D:bye:;):xixi::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top