Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΗΝΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Η ΧΗΜΕΙΑ ΔΝ ΠΑΙΖΕΤΕ :P
Ίσα-ίσα που θεωρείται και το πιο εύκολο μάθημα.

Μην γράγεις με κεφαλαία plzzzz:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FLame3

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τεχνολογική δαγκωτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ θετική δήλωσα. Ελπίζω να καταφέρω να ανταπεξέλθω στην Άλγεβρα κατεύθυνσης του χρόνου (γιατί σε όλα τ' άλλα είμαι αστέρι :P)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
*Μαθηματικά κατεύθυνσης, Άλγεβρα γενικής.

Θετική κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Έμενα η χημεία μου αρέσει στην πράξη όχι στη θεωρία ( μπλα μπλα ).
Γι' αυτό πάω τεχνολογική.Προτιμώ να αφοσιωθώ στα μαθηματικά και στη φυσική.:D
Η χημεία είναι το λιγότερο θεωρητικό μάθημα της β λυκείου σε αντίθεση πχ με την φυσική που πρέπει να θυμάσαι ένα σωρό τύπους και οι ασκήσεις της είναι τελείως τυποποιημένες σε αντίθεση με την χημεία που θέλει περισότερη σκέψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Η χημεία είναι το λιγότερο θεωρητικό μάθημα της β λυκείου σε αντίθεση πχ με την φυσική που πρέπει να θυμάσαι ένα σωρό τύπους και οι ασκήσεις της είναι τελείως τυποποιημένες σε αντίθεση με την χημεία που θέλει περισότερη σκέψη.

Όταν λέω ότι μου αρέσει στην πράξη εννοώ τα πειραμάτα που γίνονται στα εργαστήρια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αν το δεις έτσι όλα τα μαθήματα θεωρητικά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Θετική η καλύτερη κατεύθυνση ever!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Η θετική κατεύθυνση έχει μια μαγεία ρε παιδί μου..
Λόγω του οτι οι πιο πολλοί επιλέγουν τις άλλες 2 κατευθύνσεις ,σε κάνει να νιώθεις και λίγο επιστήμονας:D:D
Χεχε!!Πράγματι η θετική είναι η πιο ωραία κατεύθυνση κατά την γνώμη μου!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Παιδιά εγώ που δεν έμαθα και πολλά απο στη χημεία της Α', πιστεύετε οτι θα τα καταφέρω με τη χημεία κατεύθυνσης στη Β ή θα μου κοστίσουν καποιοες γνώσεις που θα έπρεπε να είχα απο την Α'??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αυτό που χρειάζεται κυρίως είναι η στοιχειομετρεία(4ο κεφάλαιο).Αν κάνεις μερικές ασκήσεις μέσα στο καλοκείρι δεν θα ε΄χεις σοβαρό πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten-ten

Νεοφερμένος

Ο ten-ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ είμαι αποφασισμένος εδώ και πολύ καιρό!Σαφώς και θα προτιμήσω την Θεωρητική κατεύθυνση.....Άλλωστε έχω ευχέρεια στα φιλολογικά μαθήματα,σε αντιδιαστολή με τα μαθήματα της "αντίπερα όχθης"(άλγεβρα,φυσική,χημεία κλπ):xixi:
Αυτή η απόφαση ήταν σχετικά εύκολη εφόσον είχα μια εμφανή κλίση στα θεωρητικά και ήμουν ολίγον "μπούφος" στα θετικά,τα οποία δεν τα εκτιμώ και τόσο....:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ακούστε τι φλασιά μου ήρθε τώρα.Αφού τα μαθηματικά/φυσική κατεύθυνσης της 'Β δεν είναι σημαντικά για τη 'Γ γιατί δεν παίρνω θεωρητική στη 'Β και τεχνολογική στη 'Γ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Και γιατί όλο αυτό το μπέρδεμα;Γιατί εγώ τουλάχιστον ως μπέρδεμα το βλέπω.Διάλεξε μια και καλή για να μην κάνεις κολοτούμπες απο την μια κατεύθυνση στην άλλη!!!;)
Αυτό θα σε συμβούλευα εγώ,αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ελατε βρε παιδια που το σκεφτεστε κιολας!!!!!!!!μια ειναι η κατευθυνση ΘεΩρΗτΙκΗ:up::bravo::bravo::bravo:ΟΛΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ελατε βρε παιδια που το σκεφτεστε κιολας!!!!!!!!μια ειναι η κατευθυνση ΘεΩρΗτΙκΗ:up::bravo::bravo::bravo:ΟΛΕ
:no1::jumpy::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ελατε βρε παιδια που το σκεφτεστε κιολας!!!!!!!!μια ειναι η κατευθυνση ΘεΩρΗτΙκΗ:up::bravo::bravo::bravo:ΟΛΕ



Πώωωωω άρχισες κυρία μου να κάνεις αντιφανατική εκστρατείαν εναντίον της θετικοτεχνολογικής;;;Χμμμ θα στο κρατάω αυτό:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Φοβηθήκαμε τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Πώωωωω άρχισες κυρία μου να κάνεις αντιφανατική εκστρατείαν εναντίον της θετικοτεχνολογικής;;;Χμμμ θα στο κρατάω αυτό:lol:


κ συνεχιζω κατω τα μαθηματικαααααααααααααααααααααααααααααααααααα:sick::sick:!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ντα Ντα Ντα...
Θα σε κάνω Ντα Ντα..Σαν τα μικρά παιδιά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top