Ποια ήταν τα λάθη σας στην Γ λυκείου;

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ανεξάρτητα απ την επαγγελματική αποκατάσταση ήταν η πρώτη μου επιλογή και με βόλευε γενικότερα για άλλα πράγματα!Αλλα ΟΚ! θα το αντέξω!χαχχα
:DΣτο πα θα ειναι τελεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
:DΣτο πα θα ειναι τελεια.
Το ελπίζω!!!Μακάρι! :) Η Σαλόνικα πάντως τα σπάει...ειδικά τα βράδια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Το ελπίζω!!!Μακάρι! :) Η Σαλόνικα πάντως τα σπάει...ειδικά τα βράδια! :D
Το ξερω εχω παει αρκετες φορες, γαματα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Το ελπίζω!!!Μακάρι! :) Η Σαλόνικα πάντως τα σπάει...ειδικά τα βράδια! :D

θα σασ παρακαλουσα οι φοιτητεσ τησ θεσσαλονικησ να μην λετε ποσο τελεια ειναι η πολη διοτι ζηλευουμε φριχταααααα:(:(:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Το ξερω εχω παει αρκετες φορες, γαματα ειναι!

απλα ΓΑΜΑΤΑ?βαλε κατι παραπανω!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
θα σασ παρακαλουσα οι φοιτητεσ τησ θεσσαλονικησ να μην λετε ποσο τελεια ειναι η πολη διοτι ζηλευουμε φριχταααααα:(:(:(:/:

Με συγχωρείς συνάδελφε :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Με συγχωρείς συνάδελφε :P:P:P

χαχαχα ετσι αγαπητε!!!(πλακα εκανα φυσικα πειτε οτι θελετε για την σαλονικα)τουλαχιστον αφου δεν ζουμε να ακουμε κανενα νεο απο κει πανω!!:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
To λάθος μου ήταν το ΑΟΔΕ.
Το άφησα για τους 3 τελευταιους μήνες :hmm:
Στους οποίους το διάβαζα καθημερινά, κάθε πρωί, 8-9 για να ξεμπερδεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
απο που να αρχισω...απο κει που πιστευα οτι μπορω να μάθω ολες τις αποδειξεις μες το Πασχα συν το αοδε που δεν το ειχα ανοιξει ποτε, συν το αοθ που ουτε κ εγω δεν ήξερα για ποιο λόγο το πήρα. ? Απο την υπερβολικη σιγουριά μου πως θα έγραφα καλά φυσικα ? ( και τλκ 12,3 :wall: ) σκατα σκατα σκατα σκατα. Η μήπως τρεις μηνες πριν πάω να δώσω, πήγα και ερωτευτηκα :redface: αν και αυτό μου βγηκε όντως σε καλό και δεν το μετανιωνω ( I love thanos :P ) πραγματικά.......αν μπορείτε ΞΕΧΑΣΤΕ γκομενικα και τέτοια κατα την διαρκεια των πανελληνίων. Προσωπικά το πήρα παρα πολυ χαλαρά και έλα μωρε σιγά τις εξετασεις...αμμμ δε...έλα που δεν είναι έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
αφησα την εισαγωγη στο γνωστο μετα το καλοκαιρι και μετα βαριομουν να την αρχισω...---> το πασχα τρελαθηκα ευτυχως στο τελος ολα καλα.....


αλλα το μεγαλυτερο ειναι η επιρροη μιας σχεσης(οχι η σχεση αλλα η επιρροη της το τονιζω)....τραγικοτατο λαθος!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τους αφησα να μου πουν τι να βαλω στο μηχανογραφικο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Στη Βιολογια γενικης ξεχασα να διορθωσω ενα πολλαπλης (λεω θα το αλλαξω μολις τελειωσω) ... Εχασα τη σχολη που ηθελα για 6 μορια (=
Φετος ξαναδινω για Νομικη ΑΠΘ =Ρ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Δεν πίστευα στον εαυτό μου.
Έβγαινα αραιά και που.
Άκουγα τους άλλους να λένε : Εγώ έχω βγάλει την ύλη 256 φορές. Τους πίστευα κιόλας :P.
Πάθαινα κάτι κρίσεις και το 'ριχνα στο φαΐ...
Γενικά πολύ άγχος ρε παιδάκι μου. Δεν κοιμόμουν καλά, δεν με πρόσεχα καθόλου. Την πάτησα βέβαια, μου προέκυπσε θέμα υγείας, ευτυχώς όχι πολύ σοβαρό. Έχασα τον εαυτό μου φέτος και πραγματικά δεν άξιζε... Αν και σκέφτομαι πως αν το ξαναπερνούσα αυτό, πάλι τις ίδιες υπερβολές θα έκανα..

Όσον αφορά τα μαθήματα, νομίζω θα μπορούσα να είχα πάρει πιο ζεστά τη φυσική.. Αλλά τη σιχαινόμουν...

Έτυχε να ερωτευτώ επίσης, φέτος:redface:. Είναι σημαντικό ο άλλος να έχει κατανόηση, υπομονή και να μην είναι παρτάκιας. Αν και ο άλλος που δίνει μπορεί να βάλει προτεραιότητες, να οργανωθεί και να χει τα μυαλά του στο κεφάλι του, τότε δεν βλέπω πρόβλημα.

Όλα με μέτρο παιδιά μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
οι μλκιες στο σχολειο με αποτελεσμα τουσ κακουσ βαθμους στην κατευθυνση... anyway.. τελος καλο ολα καλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
πωπω ρε παιδια όλοι τα ίδια λάθη κάνουμε...!

λαθος Νο1: αρχισα το καπνισμα με άλλοθι το άγχος και την πίεση αλλά μετά άντε να το κόψεις..
λαθος Νο2: ξεσπούσα όλοι μου την ένταση στο σπίτι με αποτελεσμα να τσακωνομαι επι μονίμου βασεως με τη μάνα μου..
λαθος Νο3: δεν είχα περιθώριο απουσιών με αποτέλεσμα τον τελευταιο μηνα να χασω πολυτιμο χρονο απο το διαβασμα και βασικά να αγχωνομαι επειδη όλοι ηταν στο σπιτι τους και διαβαζαν ενώ εγω ημουν στο σχολείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kι εγω ολο τον τελευταιο μηνα σχολειο ημουν.Αλλα απο επιλογη, ειχα αρκετες απουσιες να κανω.Στο σχολειο κανεις τοσες επαναληψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Kι εγω ολο τον τελευταιο μηνα σχολειο ημουν.Αλλα απο επιλογη, ειχα αρκετες απουσιες να κανω.Στο σχολειο κανεις τοσες επαναληψεις!
Και εγω απο επιλογη πηγαινα...μου αρεσε....ειχα περιθωρια....ουυυυυ...Μονο 7 απουσιες ειχα ΟΛΗ τη χρονια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
01.Είχα άγχος
02. Είχα άγχος
03. Είχα άγχος
04. Είχα άγχος

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δεν πίστευα στον εαυτό μου.
Έβγαινα αραιά και που.
Άκουγα τους άλλους να λένε : Εγώ έχω βγάλει την ύλη 256 φορές. Τους πίστευα κιόλας :P.
Πάθαινα κάτι κρίσεις και το 'ριχνα στο φαΐ...
Γενικά πολύ άγχος ρε παιδάκι μου. Δεν κοιμόμουν καλά, δεν με πρόσεχα καθόλου. Την πάτησα βέβαια, μου προέκυπσε θέμα υγείας, ευτυχώς όχι πολύ σοβαρό. Έχασα τον εαυτό μου φέτος και πραγματικά δεν άξιζε... Αν και σκέφτομαι πως αν το ξαναπερνούσα αυτό, πάλι τις ίδιες υπερβολές θα έκανα..

Αυτό ακριβώς, δυστυχώς. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
01.Είχα άγχος
02. Είχα άγχος
03. Είχα άγχος
04. Είχα άγχος
Είχα άγχος που είχα άγχος , γιατί το άγχος δεν κάνει καλό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top