Ποια ήταν τα λάθη σας στην Γ λυκείου;

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
To ότι κανα 15νθήμερο το Νοέμβρη τα είχα λίγο φορτωμένα στον κόκκορα. Τουλάχιστον για επίπεδο πανελληνίων διάβαζα λίγο (2-3 ώρες τη μέρα).

την έγραψα αλλά όχι τέρμα παπαγαλία. δηλαδή να πήρα περίπου 8/10

Εγώ την έγραψα εντελώς με δικά μου λόγια σκεπτόμενος πως την έχω γαμήσει, και τελικά αμφότεροι διορθωτές βάλανε 9/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
To ότι κανα 15νθήμερο το Νοέμβρη τα είχα λίγο φορτωμένα στον κόκκορα. Τουλάχιστον για επίπεδο πανελληνίων διάβαζα λίγο (2-3 ώρες τη μέρα).



Εγώ την έγραψα εντελώς με δικά μου λόγια σκεπτόμενος πως την έχω γαμήσει, και τελικά αμφότεροι διορθωτές βάλανε 9/10.
Και εγω με δικα μου λογια την εγραψα. Μου ηταν αδυνατον να την μαθω οπως την ελεγε μεσα. Και τελικα ουτε εμαθα ποσο ειχα απο τον καθε εξεταστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pektroni

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
οτι μεχρι το δεκεμβριο εβγαινα 2-3 φορες την βδομαδα και γυρνουσα μερικες φορες 6 το ξημερωμα, βεβαια μετα εστρωσα τον κωλο κατω και ξεσκιστικα(ευτυχως δηλαδη γιατι αλλιως ουτε τα 16.800 που εβγαλα και δεν μαρεσε θα βγαζα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Απουσία sex, γυμναστικής, χαλάρωσης.

Ειδικά το 1ο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το οτι δεν την επεσα στο ΑΟΔΕ και του εριξα ακυρο μεσα στη χρονια....
Το ΑΟΔΕ ειναι σαν τις γκομενες...Αμα τις φτυσεις ειναι πλεον αργα....
Αν γυρισεις πισω μετανιωμενος σου εχουν ετοιμη την απορριψη και το παιζουν υπερανω...

Εγώ το ΑΟΔΕ δεν το άνοιξα μια φορά μέσα στη χρονιά. Το πρωτοέπιασα στις διακοπές του Πάσχα, το έμαθα όλο απέξω και έγραψα 100. Μερικές γκόμενες άμα τις φτύσεις κολλάνε περισσότερο, αρκεί να μην το παίξεις μετανιωμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Το οτι αφέθηκα τελείως στο άγχος κ η ψυχολογική μου κατάσταση κατέρρεε μέρα με τ μέρα..κ επίσης οτι έδινα σημασία στα αλλά παιδιά στο φροντιστήριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έκανα την υπέρτατη μαλακία να τα παρατάω κατά καιρούς σε μαθηματικά και φυσική. Ειδικά μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Δεν είχα τόση αυτοπεποίθηση για τα αρχαία,ειδικά για το άγνωστο...και την μέρα της εξέτασης έκανα χαζά λάθη..καλύτερα να μην έβαζαν ηθικά :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Λάθος μου ήταν πως στον ελεύθερο μου χρόνο διάβαζα μόνο ιστορία για αν σιγουρέψω βαθμό που τον είχα ήδη στο στεπάκι και άφησα τα λατινικά στην άκρη ενώ θα μπορούσα να πάρω πάνω από 19 αν είχα προσέξει πήρα 16,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
οτι διάβαζα σκεπτόμενος τις πανελλήνιες γεγονός που με άγχωνε χωρίς λόγο και στο υποσυνείδητο.Δεν ένοιωθα τόσο την πίεση,όσο την ζούσα...
Τι διαφορετικό θα έκανα αν ξαναέδινα?
Θα διάβαζα για μένα και όσο ένοιωθα οτι πρέπει.Απο τις 10 ασκήσεις θα έλυνα τις 4,αλλά σωστές.Θα διάβαζα ΟΣΟ ήθελα
χωρίς να έχω στο μυαλό μου "πανελληνιες δίνω ,πρέπει να διαβάσω".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top