Γενικό - Ποιά είναι τα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν;

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
αααα εκεινο εμεις δεν το καναμε γιατι η φιλολογος ειπε οτι εξαιτιας των καταληψεων μειναμε πολυ πισω !να δειτε τις φατσες των αγοριων απο την μεγαλη απογοητευση !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Φαντάζομαι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer

Νεοφερμένος

Η summer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
η ιστορια, τα μαθηματικα, η βιολογια
και δν μπορω καθολου τν χημεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
η ιστορια, τα μαθηματικα, η βιολογια
και δν μπορω καθολου τν χημεια

Ούτε εγώ τρελαίνομαι για την χημεία αλλά είναι ενδιαφέρον μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
γαματα:μαθηματικα,αρχαια,βιολογια,κειμενα,γλωσσα και γεωργραφια και λιγο η ιστορια

αηδιες:γυμναστικη,μουσικη,αγγλικα με το καπι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
βσκ εμενα μου αρεσουν ολα τα θετικα μαθηματα...αλλα δεν θα ελεγα οχι και για συντακτικουλι στα αρχαια......παντως ολα ειναι αναλογα και τον καθηγητη...ο οποιος μπορει να σε κανει να αγαπησεις το μαθηματα του και αν γιενις καλος...ή ακομα και αν τ αγαπας να το σιχαθεις εξ΄αιτιας του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoprelo

Νεοφερμένος

Ο geoprelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
με ενδιαφέρουν μαθηματικά φυσική χημεία βιολογία...
απεχθάνομαι αρχαία ελένη και κοινωνική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
βσκ εμενα μου αρεσουν ολα τα θετικα μαθηματα...αλλα δεν θα ελεγα οχι και για συντακτικουλι στα αρχαια......παντως ολα ειναι αναλογα και τον καθηγητη...ο οποιος μπορει να σε κανει να αγαπησεις το μαθηματα του και αν γιενις καλος...ή ακομα και αν τ αγαπας να το σιχαθεις εξ΄αιτιας του!

Το ίδιο πιστεύω και εγώ και γιαυτό πολλές φορές σταματά να σε νοιάζει ο καθηγητής και τί θα πεί αυτός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Το ίδιο πιστεύω και εγώ και γιαυτό πολλές φορές σταματά να σε νοιάζει ο καθηγητής και τί θα πεί αυτός...

Κάτι παρόμοιο έχει συμβεί και σε μένα. Στο δημοτικό πραγματικά σιχαινόμουν τα μαθηματικά όμως από το Γυμνάσιο τα έχω αγαπήσει πολύ και μάλιστα είναι το αγαπημένο μου μάθημα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Κάτι παρόμοιο έχει συμβεί και σε μένα. Στο δημοτικό πραγματικά σιχαινόμουν τα μαθηματικά όμως από το Γυμνάσιο τα έχω αγαπήσει πολύ και μάλιστα είναι το αγαπημένο μου μάθημα!!!!:D
Εγώ το ακριβώς αντίθετο...στο δημοτικό τα λάτρευα στην 5 σελίδα όλα τα παιδιά εγώ στην 10 :xixi:Στη πρώτη γυμνασίου όμως δεν καταλάβαινα τίποτα όπως τα έλεγε η καθηγήτρια και ενώ που μου αρέσουν πολύ ως μάθημα δεν μπορούσα να παρακολουθήσω με τίποτα. Φέτος που αλλάξαμε καθηγητή τα ξανά λάτρεψα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ το ακριβώς αντίθετο...στο δημοτικό τα λάτρευα στην 5 σελίδα όλα τα παιδιά εγώ στην 10 :xixi:Στη πρώτη γυμνασίου όμως δεν καταλάβαινα τίποτα όπως τα έλεγε η καθηγήτρια και ενώ που μου αρέσουν πολύ ως μάθημα δεν μπορούσα να παρακολουθήσω με τίποτα. Φέτος που αλλάξαμε καθηγητή τα ξανά λάτρεψα...:D

Πάλι καλά γιατί η γνώση μαθηματικών είναι απαραίτητη σε ό,τι κι αν κάνεις στη ζωή σου!!!!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πάλι καλά γιατί η γνώση μαθηματικών είναι απαραίτητη σε ό,τι κι αν κάνεις στη ζωή σου!!!!!!!:D:D

Ακριβώς!!!Βέβαια όχι όλα αυτά που μας μαθαίνουν αλλά αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
σε κανεναν δν αρεσουν τα ποιο χαλαρα.....αυτα δν θελουν και πολυ διαβασμα και σε ψιχαγωγουν.........εμενα μου αρεσουν τα κειμενα και η ελενη πολυ ομως αυτα που μου τραβανε την προσοχη ειναι η φυσικι κ βιολογια..........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
σε κανεναν δν αρεσουν τα ποιο χαλαρα.....αυτα δν θελουν και πολυ διαβασμα και σε ψιχαγωγουν.........εμενα μου αρεσουν τα κειμενα και η ελενη πολυ ομως αυτα που μου τραβανε την προσοχη ειναι η φυσικι κ βιολογια..........:)

Εμένα πάλι τα κείμενα και η ελένη με κάνουν έτσι:
:sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
τλκ το μονο σιγουρο ειναι πως δεν πρεπει να βασιζομαστε στους καθηγητες...ειναι που ειναι χαλια το εκπαιδευτικο συστημα αν απλα επαφιομαστε σε αυτους χαθηκαμε...αρα δουλεψτε...και μαλιστα μονοι σας...και γω το ιδιο κανω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Xημεία και βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice-vel

Νεοφερμένος

Η alice-vel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αρχαία:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εγώ τ-ρ-ε-λ-α-ί-ν-ο-μ-α-ι για μαθηματικά και πιστεύω ότι ειδικά φέτος έπαιξε μεγάλο ρόλο ο καθηγητής ο οποίος είναι τρομερός.επίσης μ αρέσουν πολύ η χημεία και η βιολογία(γενετική και τέτοια) και λιγότερο η φυσική:P
σιχαίνομαι οοοοοολα τα θεωρητικά και κυρίως τ' αρχαία και την ιστορία:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top