Γενικό - Ποιά είναι τα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν;

blablabla14

Νεοφερμένος

Η blablabla14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
θεωριτικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αρχαια,ελενη,λογοτεχνια..^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
θεωριτικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αρχαια,ελενη,λογοτεχνια..^_^
Συμφωνώ και παυξάνω. Συμπληρώνω την έκθεση την ιστορία και γενικά όλα τα φιλολογικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie_

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Χημεία, βιολογια (αρκει να μην χρειαζοταν να την παπαγαλισουμε και θα ηταν τελεια...), πληροφορικη και μαθηματικα λιγο.

Η ελενη μου αρεσει μονο σαν ιστοριουλα, να την διαβαζω απλως... Δεν γινεται να διδασκεται ετσι???:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ναι, κι αμα γινει το ιδιο μ ενα μαθημα που ηδη σ αρεσει απλα κολλας:)


οχι απλα γινεσαι καλυτερος!!!(μαλλον?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagr97

Νεοφερμένος

Ο panagr97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μονο απ'το ονομα μου καταλαβαινεις ποια μαθηματα μου αρεσουν!
Μ'αρεσουν παρα πολυ
1)Αρχαια Ελληνικα
2)Νεοελληνικη Γλωσσα
3)Νεοελληνικη Λογοτεχνια (Κειμενα)
4)Ιστορια
5)Θρησκευτικα
6)Κοινωνικη Πολιτικη Αγωγη
Μ'αρεσουν μετρια
1)Αρχαια Ελληνικη Γραμματεια (Ελενη)
2)Μαθηματικα
ΚΑΘΟΛΟΥ
1)Φυσικη
2)Καλλιτεχνικα
3)Πληροφορικη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
*****: γλώσσα, αρχαία, κοιν. και πολιτική αγωγή
****: ελένη, βιολογία, φυσική
***: μαθηματικά, ιστορία
**: χημεία, γαλλικά
*: αγγλικά, πληροφορική

Παίζει ρόλο και ο καθηγητής, πάντως. Δηλαδή, είναι μαθήματα που δε μου αρέσανε πέρσι και φέτος τα συμπάθησα (πχ. Φυσική) και άλλα που μου άρεσαν, αλλά δε μου αρέσουν πια (πχ. Χημεία). Παρόλ'αυτά έχω παρατηρήσει ότι οι προτιμήσεις μου έχουν αρχίσει να σταθεροποιούνται (:hmm:), και δύσκολα θα αλλάξει ένα μάθημα τη θέση κατά πολλά επίπεδα στην παραπάνω λίστα.

Σημείωση: Σε οποιοδήποτε μάθημα, μισώ την αποστήθιση. Γι αυτό και δεν τρελαίνομαι για ιστορία. Και μου αρέσει πολύ να γράφω εκθέσεις. Σε σημείο να είμαι η μόνη μέσα στην καλή χαρά στη τάξη όταν γράφουμε.:xixi:
-----------------------------------------
Να ήξερα κ εγώ τι είμαι!!?:P
Θα το μάθουμε αυτό κι εμείς οι αναποφάσιστοι, πού θα μας πάει?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Σε οποιοδήποτε μάθημα, μισώ την αποστήθιση. Γι αυτό και δεν τρελαίνομαι για ιστορία. :xixi:
μα η ΚΠΑ ειναι κυριως(για να μην πω μονο) αποστηθιση:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εξαρτάται από το πώς διδάσκεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Bιολογία Χημεία Φυσική Μαθηματικά Αρχαία Ιστορία Λογοτεχνία ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ΛΑΤΡΕΥΩ φυσικη, ΕΡΩΤΑΣ ομως... Μισω οσο τιποτε αλλο μαθηματικά, αλλα πρεει υποχρεωτικα να διαβασω αν θελω να συνχισω φυσικη. Και μην λετε οτι στο λυκειο μπρει να αλλαξω γνωμη γιατι εχω δει και βιβλια λυκειου και κατευθυνση και ειναι ακομα πιο ΓΑΜΑΤΗ απο του γυμνασιου... Αυτα τα μαθηματικα με δυσκολευουν, οχι γιατι δεν ειναι ωραία, αλλα γιατι δεν εχω και ''μαθηματικο μυαλο''... Ποτε δεν ειχα :/: Δεν εχω αυτην την ευχερια στι πραξεις, για να κανω μια απλη αφαιρεση θελω μινιμουμ 5 λεπτα... Η φσικη οπως και να το κανουμε ειναι πολύ πιο ενδιαφερουσα, εχει ΚΑΤΙ! Κανεις μια πραξη αλλα ξερεις ΓΙΑΤΙ την κανεις, ειτε για να βρεις το μετρο μια δυναμης, ειτε μια ταχυτητα, μια ενεργεια... Τα μαθηματικα ειναι ξεροι αριθμοι, ΞΕΡΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τελος παντων, εκτος απο αυτα λατρευω εκθεση και λογοτεχνια, μου κεντριζουν λιγο το ενδιαφερον τα αρχαια (ασχετα που συμφωνω με τους αλλους που τα μισουν για να μην με περασουν για φρικιο :whistle:), η Ελενη ετσι οπως ξεφυλλισα το βιβλιο της Γ' μου φανηκε πολύ ενδιαφερουσα, σαν κειμενο και σαν περιεχομενο τουλαχιστον, πολύ πιο ενδιαφερουσα απο Ιλιαδα και Οδυσσεια, και απεχθανομαι ιστορια οπως ο διαολος το λιβανι :devil:. Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ΛΑΤΡΕΥΩ φυσικη, ΕΡΩΤΑΣ ομως... Μισω οσο τιποτε αλλο μαθηματικά, αλλα πρεει υποχρεωτικα να διαβασω αν θελω να συνχισω φυσικη. Και μην λετε οτι στο λυκειο μπρει να αλλαξω γνωμη γιατι εχω δει και βιβλια λυκειου και κατευθυνση και ειναι ακομα πιο ΓΑΜΑΤΗ απο του γυμνασιου... Αυτα τα μαθηματικα με δυσκολευουν, οχι γιατι δεν ειναι ωραία, αλλα γιατι δεν εχω και ''μαθηματικο μυαλο''... Ποτε δεν ειχα :/: Δεν εχω αυτην την ευχερια στι πραξεις, για να κανω μια απλη αφαιρεση θελω μινιμουμ 5 λεπτα... Η φσικη οπως και να το κανουμε ειναι πολύ πιο ενδιαφερουσα, εχει ΚΑΤΙ! Κανεις μια πραξη αλλα ξερεις ΓΙΑΤΙ την κανεις, ειτε για να βρεις το μετρο μια δυναμης, ειτε μια ταχυτητα, μια ενεργεια... Τα μαθηματικα ειναι ξεροι αριθμοι, ΞΕΡΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τελος παντων, εκτος απο αυτα λατρευω εκθεση και λογοτεχνια, μου κεντριζουν λιγο το ενδιαφερον τα αρχαια (ασχετα που συμφωνω με τους αλλους που τα μισουν για να μην με περασουν για φρικιο :whistle:), η Ελενη ετσι οπως ξεφυλλισα το βιβλιο της Γ' μου φανηκε πολύ ενδιαφερουσα, σαν κειμενο και σαν περιεχομενο τουλαχιστον, πολύ πιο ενδιαφερουσα απο Ιλιαδα και Οδυσσεια, και απεχθανομαι ιστορια οπως ο διαολος το λιβανι :devil:. Αυτα.

ξεκίνα να συνηθίζεις τις πράξεις γιατί Φυσική Γ Λυκείου-Μαθηματικα=αδερφάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
λοιπον εμενα μου αρεσουν η χημεια, τα μαθηματικα (τουλαχιστον τις περισσοτερες φορες) , καποιες φορες η φυσικη και τελος η ιστορια!! :D
αυτα τωρα που δε μπορω καθολου ειναι η βιολογια, τα αρχαια, η ελενη και το κπα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Φετος εχει γινει πολυ ενδιαφερουσα η Ιστορια!! Πρωτη χρονια που θελω να διαβαζω ιστορια!! Πολυ ενδιαφεροντα μαθηματα επισης φετος ειναι τα μαθηματικα ( παντα ηταν-ειναι-θα ειναι) και η βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top