Γενικό - Ποιά είναι τα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν;

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
πιστεύω πως η γλωσσα είναι πολυ ενδιαφέρουσα επειδή βοηθαει να κοιλάει ο λόγος καλυτερα. + το οτι εχω παρει 20 στην 1η γυμνασιου κι οτι μου αρεσει παραπολυ.:P
δεν φαινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palantir

Νεοφερμένος

Ο Palantir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Περισσότερα από όλα τα μαθήματα μου αρέσουν τα μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
φυσικη ,χυμεια ,βιολογια,μαθηματικα!
φιλολογικα πολυ λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.

DNG

Νεοφερμένος

Ο Μάρκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εμενα μ'αρεσουν ολα αλλα βαριεμαι στα πιο πολλα γιατι ειν οι καθηγητες που μου πριζουν τον π____ο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostisKar

Νεοφερμένος

Ο kostisKar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδιά έχετε απόλυτο δίκιο, η Ελένη είναι ...

εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ τα Μαθηματικά, η Φυσική, η Πληροφορική και η Βιολογία...
τα Αρχαία είναι ... (όπως και η Ελένη)
-----------------------------------------
πιστεύω πως η γλωσσα είναι πολυ ενδιαφέρουσα επειδή βοηθαει να κοιλάει ο λόγος καλυτερα. + το οτι εχω παρει 20 στην 1η γυμνασιου κι οτι μου αρεσει παραπολυ.:P

χαχαχα, επίτηδες έγραψες έτσι???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
χημεια ,φυσικη,βιολογια,ιστορια α και γ γυμνασιου μονο ,αρχαια,γλωσσα,κειμενα,μαθηματικα και οικιακη οικονομια!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου είναι η Ελένη.
Μου αρέσουν και τα αρχαία αλλά μισώ τα Μαθηματικά και κάθε φορά που έχουμε γυρίζω στο σπίτι με πονοκέφαλο.:'( Κατα τ΄άλλα το θεωρω ωραίο μάθημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αρχαία, Ελένη, Ιστορία!

Το αγαπημένο μου είναι η Ελένη.
Μου αρέσουν και τα αρχαία αλλά μισώ τα Μαθηματικά και κάθε φορά που έχουμε γυρίζω στο σπίτι με πονοκέφαλο.:'( Κατα τ΄άλλα το θεωρω ωραίο μάθημα:)

Σε καταλαβαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αγαπημενα μαθηματα ειναι μαθηματικα και χημεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flori

Νεοφερμένος

Η φλωριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μου αρέσουν υπερβολικά πολύ τα μαθηματικά η φυσική και η χημεία
δεν παλεύονται με τίποτα τα αρχαία και γενικά ό,τι έχει να κάνει με τα φιλολογικά εγώ είμαι θετικό άτομο χαχα
πάντως όντως η ιλιάδα και ελένη και έτσι είναι για να κοιμάσαι είναι ωραία αλλά όχι και να γράφεις και διαγώνισμα πάνω σε αυτά έλεος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
μου αρέσουν υπερβολικά πολύ τα μαθηματικά η φυσική και η χημεία
δεν παλεύονται με τίποτα τα αρχαία και γενικά ό,τι έχει να κάνει με τα φιλολογικά εγώ είμαι θετικό άτομο χαχα
πάντως όντως η ιλιάδα και ελένη και έτσι είναι για να κοιμάσαι είναι ωραία αλλά όχι και να γράφεις και διαγώνισμα πάνω σε αυτά έλεος:P

+10000 !!!!!!!!!! Κι εγώ θετικός είμαι...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
μου αρέσουν υπερβολικά πολύ τα μαθηματικά η φυσική και η χημεία
δεν παλεύονται με τίποτα τα αρχαία και γενικά ό,τι έχει να κάνει με τα φιλολογικά εγώ είμαι θετικό άτομο χαχα
πάντως όντως η ιλιάδα και ελένη και έτσι είναι για να κοιμάσαι είναι ωραία αλλά όχι και να γράφεις και διαγώνισμα πάνω σε αυτά έλεος:P

Να ήξερα κ εγώ τι είμαι!!?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εγς πιστευω πως αν ενα μαθημα που δεν σου αρεσει στο κανει ενας καθηγητης οποιος ειναι πολυ καλος σε αυτο που κανει και ειναι και συμπαθητικος τοτε σε κανει να αγαπησεις και το μαθημα.μιλαει η εμπειρια παιδια:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
εγς πιστευω πως αν ενα μαθημα που δεν σου αρεσει στο κανει ενας καθηγητης οποιος ειναι πολυ καλος σε αυτο που κανει και ειναι και συμπαθητικος τοτε σε κανει να αγαπησεις και το μαθημα.μιλαει η εμπειρια παιδια:lol:


ναι, κι αμα γινει το ιδιο μ ενα μαθημα που ηδη σ αρεσει απλα κολλας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Όλα...αλλά μάλλον για τεχνολογική με βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
βιολογία, μαθηματικά,κείμενα και Ελένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Όλα της θεωρητικής + βιολογία και μαθηματικά αν και δεν μπορώ την καθηγήτρια. Και στα αρχαία δεν είμαι και τόσο καλή.:down::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotbilly

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μου αρέσουν μαθηματικα,χημεια,φισικη,βιολογια ...:)
δεν μου αρεσουν ΑΡΧΑΙΑ ( πρωτα και καλυτερα...) ιστορια... ( ο καθηγητης λεει οτι ναναι... ) και γενικα τα φιλολογικα ... εκτος απο ελενη που την ψιλοσυμπαθω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top