Πειρατεία

Pektroni

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αυτα τα λεφτα βγαινουν απλουστατα απο όσους θέλουν να παίξουν και το ονλινε κομματι του παιχνιδιου. και εμενα αν μου αρεσει πολυ ενα παιχνιδι θα αγορασω το αυθεντικο για να το παιζω ονλινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
να ξέρεις ότι υπάρχει σε όλα τα ονλινε παιχνίδια η επιλογή του παιχνιδιού σε παράνομους σέρβερς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αυτα τα λεφτα βγαινουν απλουστατα απο όσους θέλουν να παίξουν και το ονλινε κομματι του παιχνιδιου. και εμενα αν μου αρεσει πολυ ενα παιχνιδι θα αγορασω το αυθεντικο για να το παιζω ονλινε


Δεν εχουν ολα τα παιχνιδια ονλαιν mode.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Και δε μιλάμε μόνο για παιχνίδια.
Η απλή λύση είναι free software και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ναι γιατί αν κατεβάζεις και ζεις στο ελαδιστάν, δεν το έχεις ήσυχο το κεφάλι σου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απο ηθικής άποψης εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
ναι γιατί αν κατεβάζεις και ζεις στο ελαδιστάν, δεν το έχεις ήσυχο το κεφάλι σου :p

Φυσικά και το έχεις. Μη σου πω ότι εδώ είσαι πιο ήσυχος από παντού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μην ειστε τοσο σιγουροι;)Τουλαχιστον οχι για πολυ ακομα.Ευτυχως που δεν ειμαστε οπως σαν τα προβατα τους Αμερικανους που πληρωνουν υπερβολικα ποσα ακομα και για χαμηλες ταχυτητες ιντερνετ και δε διαμαρτυρονται.Ποσω μαλλον για την πειρατεια και τα downloads
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Μην ειστε τοσο σιγουροι;)Τουλαχιστον οχι για πολυ ακομα.Ευτυχως που δεν ειμαστε οπως σαν τα προβατα τους Αμερικανους που πληρωνουν υπερβολικα ποσα ακομα και για χαμηλες ταχυτητες ιντερνετ και δε διαμαρτυρονται.Ποσω μαλλον για την πειρατεια και τα downloads


Ενώ οι δικές μας οι connections πετάνε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Απο ηθικής άποψης εννοώ.

εχμ, δλδ εσύ νοιώθεις τύψεις αν κατεβάσεις κάτι; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ενώ οι δικές μας οι connections πετάνε....

Για τα χρηματα που δινεις στα 24 mbit και με το μεγιστο upload που μπορει να δωσει το annex A,ναι πετανε.

qwerty,ο Anarki εννοει οτι δεν μπορεις να εισαι ενταξει απο ηθικης αποψης οταν στην ουσια "κλεβεις" τον κοπο καποιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
παιδια εγω κατεβάζω και με το παραπάνω. δεν λέω σέβομαι τον κόπο του αλλου που μπορει να εχει δουλεψει εκατονταδες ώρες(σε ορισμενες περιπτώσεις όπως video games) αλλα δεν μπορει ρε παιδια ενα καινουριο παιχνιδι να κανει 60 ευρω με κόστος παραγωγής 1 με 2 ευρω ελεος

Και για πες μου, με ποιον τρόπο σέβεσαι τον κόπο του;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Για τα χρηματα που δινεις στα 24 mbit και με το μεγιστο upload που μπορει να δωσει το annex A,ναι πετανε.

qwerty,ο Anarki εννοει οτι δεν μπορεις να εισαι ενταξει απο ηθικης αποψης οταν στην ουσια "κλεβεις" τον κοπο καποιου.


Ίσως σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη να πετάνε....Στην Τρίπολη είναι αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
εχμ, δλδ εσύ νοιώθεις τύψεις αν κατεβάσεις κάτι; :p
Δεν κατεβάζω συχνά επειδή δεν αισθάνομαι καλά όταν το κάνω. Ειδικά σε λογισμικό προσπαθώ να βρίσκω δωρεάν εναλλακτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
εχμ, δλδ εσύ νοιώθεις τύψεις αν κατεβάσεις κάτι; :p

Αν νιώθω; Όχι. Αν θα 'πρεπε; Ναι, σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
εγω συμφωνω γιατι οι δισκογραφικες εχουν εκτοξευσει τις τιμες στα υψη!οπως ειπε ο miv,ενα πολυ μικρο ποσοστο παει στους καλλιτεχνες και τα λεφτα ειναι σε live

δεν θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο !
το ίδιο συμβαίνει και στα λογισμικά, τι θα πάθει ο "καθε" Bil Gates αν εγώ έχω τα vista κατεβασμένα με torrent ? Σιγά τη ζημία που θα έχει !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
δεν θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο !
το ίδιο συμβαίνει και στα λογισμικά, τι θα πάθει ο "καθε" Bil Gates αν εγώ έχω τα vista κατεβασμένα με torrent ? Σιγά τη ζημία που θα έχει !!!

Ούτως ή άλλως άμα πάρεις καινούριο Pc θα στα φορτώσουνε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
δεν θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο !
το ίδιο συμβαίνει και στα λογισμικά, τι θα πάθει ο "καθε" Bil Gates αν εγώ έχω τα vista κατεβασμένα με torrent ? Σιγά τη ζημία που θα έχει !!!

Crackarismena windows ?? Σε 2 μέρες θα σου έχει βγεί off το pc...Είπαμε να κατεβάζουμε, αλλά όχι και λειτουργικό !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εγώ που τα έχω όχι αυθεντικά τα ΧΡ δεν έχω παρατηρήσει τίποτε κακό τα τελευταία 5.5 χρόνια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top